Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. ciekaw jestem czy ten prickbort faktycznie urywa cycka:whistling:
  2. otoczenie (czyt. "garaż") mało atrakcyjne, więc nie ma co pokazywać
  3. Ja też powaczyłem trochę z lakierem, chyba ostatni dzwonek przed zimą żeby wosk się jeszcze wygrzał w słońcu. I tak: -mycie -Nielsen Tar&Glue Remover -glinkowanie Bilt Hamber Soft -cleaner Ultimate Polish Megs'a na finishowym waflu -IPA, duuuużo IPA -świeża warstwa Coli s476 Teraz pozostaje tylko uzupełniać powłokę wosku i może jakoś przetrwa zimę (foty oczywiście według starej dobrej szkoły KA:decayed:)
  4. dobrze powiedziane - Michał dąży do perfekcji... też chcialbym mieć tylko taki problem z lakierem do perfekcji? niekoniecznie:wink: ma mi się podobać, perfekcja jest nieosiągalna:whistling:
  5. zymoli Gracjan:drunk:
  6. może robiłem coś niezgodnie ze sztuką, nie wiem:dontknow: odtłuściłem, później zaprawka, dzień schła, papier 2500 na mokro, futro + UC... może futro było zbyt agresywne:eusathink:
  7. Chyba trza będzie... ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- eeeee nie gadaj, na fotach wygląda ładnie:wink:
  8. nie zejdzie:kwasny: próbowałem, polerka wymyła całą zaprawkę z rysy
  9. wszystko kwestia fotek:whistling: Jest kilka rzeczy na lakierze które naprawdę mnie drażnią, ale co zrobić, jeżdżąc autem na co dzień nie da się utrzymać lakieru w idealnym stanie. Już nie mówię tu o uszkodzeniach z mojej winy bo tych prawie nie ma, ale o wszechobecnych idiotach którzy np parkują na styk i walą drzwiami po moim aucie... Ostatnio auto na parkingu, cały czas pod nosem, a jednak jakiemuś debilowi udało się zrobić coś takiego. Prawdopodobnie zahaczone zegarkiem:wallbash: mimo prób nie udało się tego pozbyć...
  10. Przez weekend odświeżyłem nieco lakier na srebrnej:wink: -mycie -Nielsen Tar&Glue Remover -glinkowanie Bilt Hamber Soft -cleaner Ultimate Polish Megs'a na finishowym waflu -IPA -świeża warstwa Coli s476 Teraz pozostaje tylko uzupełniać powłokę wosku i może jakoś przetrwa zimę (foty oczywiście według starej dobrej szkoły KA:decayed:)
  11. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
  12. ale dojechane te fotele:kwasny: chociaż i tak dałeś im drugie życie:thumbup1:
  13. po co osłona po zglebowaniu auta i zgubieniu osłony nawet nie podejmuję się zakładania kolejnej wiecej śrub i nie do zerwania:banan:nawet jak zawiśniesz:wink: poratowałem starą osłonę blachami, nitami, kątownikami i jest spoko:wink: do tego oczywiście milion trytytytek:kox: ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- do tej pory nie ustrzeliłem nic wartego uwagi:doh:
  14. aaa idź z tym schodzeniem... osłona pod silnikiem ostatnio poszła się yebać
  15. niestety tylko 8J, a opony 215/40 ale może na przyszły sezon wpadną 205/40:wink:
  16. pieniądze to nie wszystko:wink:
  17. Na pytania z PW odpowiem tutaj, będzie dla potomnych:wink: A więc lakier targany po kolei: -futro+Ultimate Compound -cutting pad+UC -finishing pad+Ultimate Polish -na deser Collinite no.476 Fotki nie oddają efektu bo ciemno było, ale już niedługo... ---------- Post dopisany 07-10-2012 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 13:28 ---------- jak już mówiłem, w słońcu ten lakier wygląda naprawdę dobrze, mimo że czerwona brudna:kox: pracy było sporo, ale efekt wynagradza... niby zwykły czerwony akryl:slina:
  18. znaczy będziesz wiedział że rąbią Ci furę?
  19. Wszystko fajnie ale B5 Michała jest tylko jedno...
  20. Z tym że mechanicznie używam go na starym cuttingowym padzie gąbkowym, nie na typowym filcu do szyb:wink:
  21. Oj z tym 'ściernym' to bym nie przesadzał Szkło to na tyle twardy materiał że nie ruszy się go byle CGP. Używam zarówno wewnątrz ręcznie, jak i mechanicznie na zewnątrz i jak dla mnie daje radę, usuwa różnego rodzaju naloty, ślady po twardej wodzie itd wszystko to z czym zwykły płyn do szyb sobie nie radzi, a do tego zostawia szyby ultra gładkie. Może nie jest to środek do częstego użytku, ale świetnie nadaje się np do przygotowania powierzchni pod niewidzialną wycieraczkę.
  22. 8J et48 przód, et33 tył, opony 215/40 jeśli chodzi o obniżenie to nie wiem ile dokładnie, coś w granicach 59-60cm zależy jak stoi auto:wink: sporo też zależy od tego jak jest zrobione zdjęcie, na niektórych może wydawać się niższe, na niektórych wyższe:whistling:
  23. do 59cm możesz śmiało zejść
  24. to pokazuj:naughty:
  25. dzięki Panowie, fajnie że się podoba:drunk: Bulczas czyli co, powrót do b5?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.