Treść opublikowana przez Michał
-
Podaj swój obwód koła - PROŚBA O POMOC
Tak podejrzewam, moje lezakuja od zeszłego sezonu więc pewnie nie mają 2,5 bara by Note 2
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
battalion się Tobą interesuje, wiedz że coś się dzieje:naughty:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
- [B5 1Z] A4 TDi
rozumiem że to oczywista oczywistość?- [B5 1Z] A4 TDi
Będzie mega z nowym kółkiem, wrzucasz na nie 215/35? by Note 2- Jakie zegarki nosicie?
A co nie tak było z Timexem? by Note 2- Podaj swój obwód koła - PROŚBA O POMOC
a) felga: średnica felgi - 18" szerokość felgi - 8J 1.opona: szerokość opony - 205mm profil opony - 40 wyskokość bieżnika - 7mm obwód całego koła - 195,5cm 2.opona: szerokość opony - 215mm profil opony - 40 wyskokość bieżnika - 6mm obwód całego koła - 196cm ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- dziwne że u Kowiego 215/40R18 ma 199,8 a u mnie 196:eusathink:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Na przód pójdą tamte porsza co miałeś w czarnej? by Note 2- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
brakuje mi trochę tych polerowanych pasków na felgach, poza tym mega- [B5 APS] by czorny
a opony i dystanse?- [B5 APS] by czorny
Czorny jakie Ty masz tam parametry tych kółek? Bo się amerykany pytajo:whistling:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Perwer by Note 2- System operacyjny Android
-note3 -g2 -ajfon -htc W tej kolejności by Note 2- Jakie zegarki nosicie?
Piękny... jarają mnie takie zegarki, ostatnio czaiłem się na podobną Certinę DS Podium, ale brutalna rzeczywistość na razie nie pozwala:kwasny: Skończyło się na chińczyku do noszenia na co dzień, czekam tylko na customowy pasek Pattiniego i też się pochwalę- [B5 APS] by czorny
obstawiam że jaka 35'ka:naughty:- [B5 APS] by czorny
nie kracz:grin:, operator się liczy:naughty: muszę Czornego jakoś podkurwić, bo co powiem... że jego fura robi mnie bardziej niż własna?- [B5 APS] by czorny
statyw za 20zł nie wróży rewelacji- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jakoś dziwnie tak bez haka:whistling:- [B5 1Z] A4 TDi
i bak i przewody i elektryka i licznik i ecu i skrzynia i sprzęgło i milion innych pierdół- [B5 APS] by czorny
ja chce bez obróbki:tongue4: trafiliście na takie słońce czy kolorowane?- [B5 APS] by czorny
zderzak do tylu eS-polift i nawet przestanę się czepiać tych błotników:decayed: jest kox:kox: ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- oczywiście zasługa Maxa też jest wymierna:naughty:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
sorry za OT, ale kiedy będzie jakiś wątek z lepieniem b8?- [B6 AVF] Avant LZ5L
- [B5 APS] by czorny
czekam na lepsze foty:whistling:- [ALL B5] Black With Red - na X5
dobrze fc**j:kox: niektóre show-cary mają gorszy bagażnik niż Ty w daily:decayed: - [B5 1Z] A4 TDi