Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. 048 121 063
  2. yO! ja bylem a wracajac cos mi pierdolnelo i caly plyn chlodniczy poszedl w piz*u :ranting1:
  3. czyli patrzac po stanie mojego autka moge smialo sadzic ze mam ori przebieg :>
  4. Mariano be italiano, ja wplace piniondze na spocie w niedziele
  5. przegladalem allegro dzis dziial tunning mechaniczny, wpisalem audi a4 i tam na ktorejs z 8 strin byl jakis "tunningowy" zawor dv i bylo napisane ze gosciu dodaje do niego 2 sprezynnki, twardsza i bardziej miekka nie wiem po co, ale zadzwonic mozesz
  6. a powiedzcie Pany po jakim przebiegu wymieniacie lancuszki, ja mam nalatane na liczniku 288tys km i wlasnie 2 tyg temu wymienilem lancuszek z napinaczem i komplet 20 sztuk popychaczy i juz mi nic nie cyka, brzeczy, ani nie dzwoni, a halasowalo troche mniej niz w tym linku z yt z poprzedniej strony czesci oczywiscie kupilem u Tom77, oryginaly, idace na pierwszy montaz, a w cenie duuzo nizszej niz ASO
  7. za rok to postaramy sie na ogolnopolski poleciec lanserska ekipa, no nie
  8. :good: true[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________mowcie cos pany bo wieje sandalem
  9. yo!
  10. dzien dobry
  11. ooo jaka elita zawitala:D witam Grzesia, witam Zbysia
  12. szaro buro i ponuro, deszcz napieprza, w morde wieprza, auto szwankuje,a ja kiepsko rymuje
  13. hej ho
  14. no
  15. ejze holahol, jade owszm, ale nie z narzeczona bo takowej nie mam i miec nie zamierzam, mozesz Mariano natomiast dopisac mnie i bliska memu sercu niewiaste tylko cos malo tych chetnych, trzeba obudzic cala reszte!!
  16. yo![br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________ooo, byli i sie zmyli
  17. zamuuuulacz
  18. Michale, nie bede Cie tu wyzywal i ponizal przy Wszystkich, ale oswiadczam, ze jak nie pojedziesz, to po prostu wp***dol
  19. moja Młoda namowiona, takze Karol krec Zoneczke,a Załeq moze moja sasiadke
  20. lub audiczka /po dokonanych przeze mnie nowych zakupach do audi/ moja żona powiedziała do mojego brata "przegrać z AUDI! żeby to jeszcze cycki miało to rozumiem a tak!?" cyckow nie ma, ale za to ma solidne, niemieckie podwozie
  21. no ja wyczytalem jasno, impreza alkoholowa z drugimi polowkami, rozumiem tak, przyjezdzam np taki sobie ja, jedna polowke weselna stawia mi zaneta i pawel,a ta druga polowke biore ze soba, na potupaji w stodole rozpracowuje dwie polowki i jazda
  22. adrianus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    z tego co ja widze, to w mom wojewodztwie prywm wsrod samochodow weterynarzy wioda mitsubishi pajero, chociaz za Wasz budzet to ja bym poszukal gdzies w europie jakiegos hiper malo uzytkowanego hyundaia gallopera :decayed: ojciec by go nie zajezdzil
  23. ja [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________i cala reszta grupy trzymajacej wladze pewnie tez
  24. hej ludzie i ludziska, gdzie sie pochowaliscie, ja tu wolna niedziele przed kompem spedzam i nie mam nawet z kim pospamowac:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.