Treść opublikowana przez adrianus
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
oddalem dzis pelna krew 0 rh+ w Olsztynie i babka w okienku niestety powiedziala,ze póki co to u nas tyle krwi brakuje, ze nie moga jej nikomu odeslac:/ nie bardzo chce mi sie w to wierzyc,ale co zrobic:/ mam nadzieje ze za 2 miesiace uda mi sie jakos wpasc do wawy i wtedy tam oddac trzymaj sie kolego!!
-
Spoty Olsztyńskie
yO!
-
Spoty Olsztyńskie
ten taxiarz to jakis gbur i dupek bylo, poza tym dopiero dzis skumalem ze on nas skasowal 40zeta za wycieczke ze starowki na jaroty ogolnie to spoko niedziela dzis byla, zabralem dziewczyne na pljeskavice, mega mi sie one wkrecily, do tego lansik bounsik po starowie to i naszego Vipa wykukalem lajcik sprajcik:D potem skoczylem na ten park linowy kolo reala, bardzo fajna sprawa, pierwszy raz in my life mialem okazje tak popomykac pomiedzy drzewami, dzis zaliczylem tor czerwony dla sredniozaawansowanych, ale jutro ide na czarny szlak dla hardcorow:D bo jestem hardkorem! i albo grubo albo wcale!! :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
siemeerrroooo!! plejckowizna, czy jakos tak ale bylo za***iste, chociaz dzis poranne sranie tez po tym bylo ostre, oj dupsko szczypalo :polew: wstalem o 7.30, godzine sie ogarnialem, ale nawet zdazylem referat zrobic i juz o 10.00 bylem na uczelni dzieki chlopaky, piwny spot to za***ista sprawa Skrzypek- a w Ostrodzie to w czwartki co tydzien dzialam, 27sklepow jest moich
-
Spoty Olsztyńskie
masz podwieszone w temacie, 6czerwca godz 14.30
-
Zmiana biegów bez użycia sprzęgła
w zeszlym miesiacu ponad 250km zrobilem w podobny sposob ticulcem,bo mi sie linka sprzegla zerwala, ale za chiny biegi nie chcialy wchodzic opisana metoda to robilem inaczej, odpalalem z 1 na rozruszniku i rozpedzalem sie do bolu, czyli o. 40km/h potem szybko wylaczalem zaplon, wrzucalem 4, wlaczalem zaplon i jazda,a ze w tico na 4 130km.h da sie jechac to i przejechalem cala trase bez stresu, choc troche wyl
-
Spoty Olsztyńskie
yOYOYO!! Skrzypek ostatnio znowu byl widziany w czwartek w ostrodzie, takze po prostu nas olewa :bicz3: :: Maciek przychodz przychodz, pokazesz nam fotki z rajdu!! chetnie bym siie wybral, ale szkola w po prostu wiecej jak 3 piwek tez nie wypije bo umre, wczoraj spilem u Nalazka piec plus gin z tonikiem i dzis nie zylem, pipa ze mnie jak nic ;( aaa i co do koszulek to przezajebisty pomysl, ale z moja fura na klacie oczywiscie z tico:D lol audi a4-klub olsztyn
-
Spoty Olsztyńskie
to ciekawe czy pali gosciowi tyle co wtedy Tobie jak spotkam nastepnym razem to przykleje glupa i spytam: oo, ale ma pan fajne ałdi, duzo pali? [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:20_________________________________________________yO!, a potem idziemy do Novo, prawda Załeq jak sie bawic to sie bawic
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
kurcze oddawalem krew w kwietniu i teraz niby dopiero 7 czerwca bede mogl, ale podjade w poniedzialek i oddam! powodzonka zycze, trzymam mocno kciuki!
-
Spoty Olsztyńskie
ejze, ejze piekni panowie, a czemu siebie nie widze wpisaneg ona liscie, to ze bede jest tak samo pewne jak to zebede i juz! RadziuA4! zejdz kapke z ceny dla ziomala to pogadamy o tym gwincie:P btw widzialem we wtorek w mragowie przedlifta sedana zielonego z naklejka klubowa, rejestracja z mragowa, moze sie ujawni i co wiecej? hmm styrany jak kon po westernie jestem, iiihhhaa!!
-
Spoty Olsztyńskie
yO! ekipa, cos frekwencja nie dopisala, WCK i RadziAudiA4, Maxym83 mieli byc i co? :bicz3: powiem wam ze nie ma to jak ostatnim ze spotu wyjezdzac, czlowiek wtedy taki oczyszczony duchowo jest
-
Spoty Olsztyńskie
zbieraj zaraz zadek i lec do slepu kup mi zimna cherry coke
-
Spoty Olsztyńskie
mi to rybka Pany, jutro, czy za tydzien, obojetnie, byleby ekipa dopisala:) wlasnie wrocilem z wozonka po miescie, bieda jak nic , nawet nie ma gdzie sie lansowac, jaroty-starowka-kortowo i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
ja kupilem w autolandzie koncentrat g12+ firmy SWAG pojemnosc 1,5l za 40zeta kupie w sobote filtr powietrza:D kto mi pomoze na spocie go wymienic? aa noo... i mam sprawe do Maxyma83:D... CB
-
Spoty Olsztyńskie
w takim razie spamowy zarzad w szacownej osobie Michala vel Zaleczqa i w mojej skromnej osobce ustalil i zawiadamia, ze sobota 22.05.2010 obowiazkowy browar:)
-
Spoty Olsztyńskie
?? nie pitol:/ w ostatecznosci to wiesz, Twoje audi wyglada za***iście, mnie moje tez sie podoba, to bedziemy mieli takie to eksponaty parkingowe -Radziu: -jechalem z Pawlem robic logi z gorki przed Skanda i pod gorke [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:51_________________________________________________oo joł joł joł witaj Michale! a co do browarka to moze zamiast pitolic w koncu sie zbierzemy?!
-
Spoty Olsztyńskie
przewod chlodzacy do turbo na brand new, ale wlasnie przejzalem allegro w poszukiwaniu reszty potrzebnych sprawunkow i sie zalamalem lekko:/ -napinacz lancuszka rozrzadu-1200pln -wachacze gorne lewe-ok 250pln -lozyska tyl -ok200pln -tarcze tyl+klocki- od 250 do 500 -tarcze przod+klocki- od 250 do 700 -laczniki stabilizatorow-100pln -koncowki drazkow kier.-200pln -oby nie trzeba bylo, ale... przepustnica 700-1200 - plus uszczelka pod pokrywa zaworow -i na koniec wentylator k**wa, z 3 tico bym za ten hajs kupil moze potrzebujecie zeby komus drewno porabac, ogrodek przystrzyc itd :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
uwaga uwaga, jedzie lamaga furacz zrobiony!! dostalem jeszcze meega dluda liste rzeczy do zrobienia, ale jest i tak spox! Pawel69-wielkie dzieki :notworthy:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
dlatego minimum raz dziennie zaluje ze nie mam na wyposazeniu w aucie jakiegos granatnika, czy tez ckm'a weekend mina :thumbdown:l, czas spac i nowy tydzien zapie%$#@c- Spoty Olsztyńskie
ma fabryczne Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam niebieskiego Johnego nie pilem, ale jest drogi, czyli w szeroko rozumowanym pojeciu pewnie dobry, pilem kiedys zlotego i jak dla mnie nie-konesera szalu specjalnego nie bylo i tak sprofanowalem go coca-cola baj de łej Załek, czemu sie tylko Grzesia pytasz, czy tez mu tylko tego whiskacza proponujesz? :-> nie masz innych kolegow na forum a za kill'a nalezy sie pochwala, tylko ze gdyby to bylo 325 to w ogole hehe i co do wspolengo piwka, JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!! REKAMI I NOGAMI!- Jakie coupe z lat 90 tych???
bez zastanowienia audi 80 b3/b4 coupe quattro 2,8!!- Spoty Olsztyńskie
siemano i Pozdro dla Skrzypka, widzianego dzis na Grunwaldzkiej w Ostrodzie !! mimo iz w Tico to zawsze :a4fan: rulez- Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- Spoty Olsztyńskie
jak ozon to tylko taki - Spoty Olsztyńskie