Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
taaaa pewnie kant nie wyszedl i wiocha bylo zalozyc...
-
Spociki w Kielcach
ale na kant? :polew:
-
Spociki w Kielcach
Wesolych,spokojnych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku
-
Spociki w Kielcach
no az ciekawa jestem jaka bedzie frekwencja.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
a macie srubokret??? bo z tym bywa problemos.... ciekawe czy sie znajdzie taki,co was wpusci...jeszcze obu na raz....
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
NIE...
-
Spociki w Kielcach
:polew: :polew:
-
Spociki w Kielcach
i znowu dali du**...
-
Spotkania na drodze
a no wlasnie :>pozdrowki
-
Spotkania na drodze
Dzis widziana w Skarżysku bordowa A4 na ul.1-go Maja kolo godziny 13.30 na numerach WN 72..(chyba) z naklejka klubowa
-
Spociki w Kielcach
tos mu pojechal po skarpetkach... :polew:
-
Spociki w Kielcach
Niedziela niedziela Aniolku czemu niedziela nie pasuje ciezka nocka cie czeka hehales dowciapny dudi....
-
Spociki w Kielcach
Niedziela niedziela
-
Spociki w Kielcach
:polew: :polew:Dudi to nie tak,ze chlop tylko do zarabiania,prania,sprzatania itd choc cos w tym jest pewien podzial rol musi byc ,tak dla zachowania rownowagi w przyrodzie zreszta co ja ci bede tlumaczyc.... :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol Marcinku fajnie bylo wczoraj maz zagramanica a poza tym nie ma prawka wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox: właśnie chce się audi jeżdzić tio męża za granicę do pracy wysłała :polew: no co,w koncu na paliwo ktos musi robic,zeby jezdzic mogl ktos
-
Spociki w Kielcach
nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol Marcinku fajnie bylo wczoraj maz zagramanica a poza tym nie ma prawka wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox:
-
Spociki w Kielcach
nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl Wtorek czyli dzisiaj rano masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie: a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia
-
Spociki w Kielcach
nie pamietam mozliwe... ale czy to akurat wtorek byl
-
Spociki w Kielcach
Ty ale jak się lansował, z jedną ręką na kierownicy heheheto go podsumowali
-
Spociki w Kielcach
do 2 jeszcze troche czasu-ale ie pomysli
-
Spociki w Kielcach
ja 3-4 odpadam-studia sie zaczynaja i ciezka nauka
-
Spociki w Kielcach
Tadzik listopad to za miesiac-mamy koncowke wrzesnia
-
Spociki w Kielcach
ja jestem jak najbardziej ZA Tadzik jak zawsze ma pomysla dobrego
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Tu jest teren skazony i nikt tu nie zaglada mamy tutaj kwarantanne Przebywanie w tym dziale grozi utrata przrodzenia (dotyczy tylko meszczyzn) impotencja wiec marcinku lepiej tu nigdy nie zagladajmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki w Kielcach
no fajn,fajne... :polew: