Treść opublikowana przez aniolek
-
Spociki w Kielcach
gorzej jak sie okaze ze na nastepnym spocie wszyscy zaczna strzelac fotki
-
Spociki w Kielcach
nie,na przeciwko cmentarza
-
Spociki w Kielcach
no to juz wiem
-
Spociki w Kielcach
a jaki kolor masz tej kurtki? :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
porwana kurtka na rękawie i delikatny zarost :polew: nie zaowazylam [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:42_________________________________________________ mam 3 typy-no moze 4(2 wiem kto to)wiec zostaje 2o litosci! za duzo was tam bylo,zeby skojarzyc
-
Spociki w Kielcach
Nosb nie wiele mi to mowi... jakies znaki szczegolne...kolorystyczne chociaz... normalnie zgaduj zgadula
-
Spociki w Kielcach
no nie da sie ukryc no wlasnie,a ja po lapkach szukalam...i kicha :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
tiaaaa zastanawia mnie jedno-kto byl kim
-
Spociki w Kielcach
a mnie sie wydaje ze nawet wiecej...
-
Spociki w Kielcach
siniakTDI dzieki za navi a z ta opona to tak troche nie teges-smierdziec bedzie na kilometr
-
Spociki w Kielcach
mam pytanko co w okolicahc WTC jest-jakis "znak rozpozawczy" albo inaczej od strony skarzyska jak tam najlepiej dojechac?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:47_________________________________________________czy dobrze kojarze-np z ul Lgionow w Gagarina i z Gagarina w prawo w Ściegiennego?
-
Spociki w Kielcach
hehhe to kolege bede rozpoznawala po brudnych lapkach
-
Spociki w Kielcach
znaczy sie,ze moim brudaskiem tez nie pogardzicie
-
[ALL B6] Dziwne chrobotanie
tez zaowazylam dokladnie ten sam przypadek-przy dochamowywaniu dzieki za podpowiedzi-sprawdze
-
Spociki w Kielcach
Wszyscy liczymy ze przyjedziesz :gwizdanie: jasne... jak czas pozwoli i mnie calkiem grypsko nie rozlozy to moze podjade na minutke-albo dwie
-
Spociki w Kielcach
hmmm nic nie pisalam ze bede ;P no ale sie zastanaowie :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
to juz troche pod depreche podchodzi...
-
Spociki w Kielcach
nie tym razem wiedza wzywa
-
Spociki w Kielcach
a co te spociki świętokrzyskie tak tylko w męskim gronie??
-
[ALL] Przerejestrowanie auta na żone
nic sie nie zmienilo "darujesz' polowe samochodu zonie i wsio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! i pozdrawiam