Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::chudy::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::chudy::..

  1. ..::chudy::.. odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Witam Teraz już widzieli :PP Miałem zamiar założyć taki watek ale widzie ze paput mnie ubiegł Jak spotykaliśmy sie w Puławach mnie więcej było 4 - 7 autek
  2. Panowie proponuje takie coś z ciekawości zakupiłem i idealnie się nadaje do prania i czyszczenia a na dodatek fajnie pachnie http://allegro.pl/item851380770_pianka_aktywna_do_tapicerki_wurth.html
  3. Witam. Pytanko brzmi... Aby podłączyć się vagiem do radia Symphony II (B6 2004r) niezbędny jest vag z canem??
  4. Ten niebiesko-biały to zasilanie wzmacniacza antenowego - tak dla sprostowania niebieski z białym paskiem
  5. fajna furka widzę ze kolega z niedaleka...
  6. Panowie jesli mam u siebie w B6 kiere z multi to przy zmianie na kiere od B7/R8/TT jest konieczna wymiana taśmy i moduł pod manetkami??
  7. Kowi87 ten wzmacniaczyk co masz za radiem wywal go i wstaw tylko taka przejściówkę --------> http://allegro.pl/item793678230_redukcja_przejsciowka_anteny_samochodowej_dluga.html] ewentualnie cos takiego ---> http://allegro.pl/item788407533_przejscie_anteny_samochodowej_metal.html
  8. Nom troszke duzo :gwizdanie: bede musial zapolowac na zderzak s-line
  9. Panowie zdaje sie na wasze porady w sprawie zmiany przedniego zderzaka Przez przypadek wpadłem na pieska przechodzacego przez droge i bach... po zderzaku... :gwizdanie: Pomyslalem aby zalozyc inny zderzaczek moze ktorys z tych??? http://allegro.pl/item725994842_audi_s4_8e_01_04_zderzak_przod.html http://allegro.pl/item728184853_zderzak_przedni_audi_s4_2001_2004_rok.html Jak wam sie to widzi cenowo??? i czy beda pasowac bez zadnych przerobek do autka z seryjnym zderzakiem?? Oprócz kratek i halogenow bedzie cos jeszcze do wymiany??
  10. Krecac wałem -prawo-lewo-jest dostrzegalny luz na obrocie, dopiero po pewnym czasie napotyka opor. Wnioskujac luz powinien byc minimalny a nie taki jak jest teraz czyli około 1/7 obrotu.
  11. Po co ulepszac to co jest dobre
  12. Wracajac do tamatu bylem w ASO na przegladzie z uwagi na to stukanie i spelnil sie czarny scenariusz... przeguby całe jedynie co mnie martwi to duzy luz na obrocie wału :/ sprawdzilem wszystkie poduszki i sa ok jedynie ten lussssss :
  13. Turbo od 1,9tdi regenerowalem w turboreg'u w miejscowosci Chrząstów. Naprawa od 600-900zl i 8 miesięcy gwarancji. Ponizej link : http://www.turboreg.pl/
  14. Mozna się wpiąć od tylu puszki bezpieczników o ile się nie mylę to jest tam 2 albo 3 grube kable jeden z nich jest zasilany poprzez przekaźnik załączany przez stacyjkę - więcej rozkręcania plastików niz szukania kabla
  15. ETKA podaje ze w 1,8T FWD i Q jest tak samo czyli numer 1 na obrazku poniżej nr 2 to 2,4 i 3 litrowa benzyna w Q a nr 3 FWD
  16. Zmierz średnice rur łączących się z plecionka
  17. To zależny co jest pod tym plastikiem który zaznaczyłem na obrazku, jeśli nic nie ma to podejdzie a jeśli jest zbiornik to niestety przekładka bez kombinacji nie wyda.
  18. Wie ktoś jak można zrobić tak aby świeciły oba jednocześnie??? Ja mam autko z Francji i świeci jedno
  19. Aby się upewnić na 100% właź pod auto i zmierz
  20. Średnica to nie wszystko musisz znać długość najlepiej wejść pod autko i zmierzyć średnice suwmiarka
  21. Sam widzisz ze zbiorniki roznia sie diametralnie... nie wiem czy podejdzie ten od Q do FWD Jak chcesz moge cyknac fote Q tylko ze 2,5tdi bedzie...
  22. Koledzy mam pytanko a raczej czy tak powinno byc. Wiadomo ze z tyłu auta sa przeciwmgielne światełka i nie świeci mi prawe żaróweczka jest ok tylko ze... prąd nie dochodzi do tej żaróweczki i nawet na fisie się nie wyświetla "żarówka" jak wyjmę ja z oprawki. Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem??? Zdiagnozuje ten problem VAG-COMem?
  23. Płyta podłogowa jest ta sama kwestia tylko tylnego napędu :gwizdanie: Jedyne czym sie rożni to kształtem zbiornika paliwa - etka podaje 2 rodzaje zbiorników (kształt) w zależności od rodzaju napędu. Przeglądając allegro można sie natknąć na zbiorniki paliwa i różnice są zauważalne na pierwszy rzut oka. http://www.allegro.pl/item625755661_audi_a4_8e_2_5_tdi_quattro_zbiornik_paliwa.html http://www.allegro.pl/item621784462_zbiornik_paliwa_audi_a4_2_5tdi_2001_04r.html
  24. Aby bardzo nie ingerowac w wydech noznaby sie podlaczyc zaraz za zbiornikiem paliwa do rury kwestia tylko co jest pod tym plastikiem po prawej stronie za zderzakiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.