Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcus

  1. M@rcus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK, chętnie zobaczę, bo z tego co pamiętam, to wizualizacja występowała przy PDC przód+tył, więc wątpię, żeby była grafika auta specjalnie pod czujniki tylko z tyłu.
  2. M@rcus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To pokaż foto, bo u mnie jest dokładnie tak samo jak u kolegi KoJ@K
  3. Ciężko jednoznacznie określić - jak już wyżej wspomniałem, jest porównywalnie. Błędów brak. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  4. Różnica jak to przy LEDach - efekt natychmiastowego rozświetlenia i gaszenia źródła światła. W mocy świecenia wydaje się, że LED daje mocniej, ale jest porównywalnie.
  5. W głównym menu programu wybierasz "Applications" a tam masz kilka opcji między innymi "Activate Transport Mode" i "De-activate...." Po tym sprawdź, czy wszystko wróci do normy.
  6. Akumulator nie był odłączany? Podejrzewam, że aktywny jest "Transport mode" - do wyłączenia VCDSem. Czy działają Ci np. wycieraczki?
  7. Tak dokładnie opisując, to będzie bez żadnego SETUP, a więc po kolei: CAR -> kółkiem wybierasz Central Locking -> i tam opcję Unlock single door ustawić na OFF
  8. Kolega komoornik sprzedawał jednorazowo - zapewne po zmianie lamp na polift. Błędów nie ma, ale na to też jest sposób - odpowiednie kodowanie i wyłączenie kontroli spalonej żarówki. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. Na tył idą Py21W/Bau15s. Konkretu nie doradzę - kupiłem od kolegi z klubu. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  10. Proszę https://m.aliexpress.com/s/item/32715440663.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.5cef9621bRKYQT#autostay Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  11. W przedlifcie są PH24, te z aukcji to PSY24 (do polifta?). Ja kupilem na aliexpress za niecale 80zł, więc to z aukcji, to zwyczajni „janusze biznesu” i sprzedają produkty z Chin z marżą >100%. Zajrzyj do sklepu o nazwie „iJDM Store” - około miesiąca trzeba poczekać, ale po co przepłacać. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  12. M@rcus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam, są takie dane. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  13. M@rcus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie pamiętam - sprawdzę i dam znać.
  14. M@rcus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Książkę kupiłem chyba w marcu/kwietniu za około 60zł. w księgarni na allegro - od tamtej pory leży w szufladzie, bo i tak w razie potrzeby wszelkich manuali szukam na forach, ale kto wie, może kiedyś się przyda w formie papierowej.
  15. Włącz zapłon kluczykiem, z którym jest problem i w menu CAR, w sekcji Central locking, zobacz czy masz aktywne komfortowe otwieranie - zapewne ta opcja dla tego kluczyka jest wyłączona.
  16. Z normą 507.00 znajdziesz tylko 5W30. A to, że Long-Life, to nikt nie zabroni wymieniać go co 15k km. 505.01, to olej do PD (pompowtryski), więc do CR odpada.
  17. Nie chcę źle wróżyć, ale od tego się zaczyna, później będzie co raz gorzej i przy każdym mocniejszym przyspieszeniu/obciążeniu silnika płyn będzie wyganiać przez dolny króciec. Miałem tak w dwóch poprzednich AJM - słowem uszczelka pod głowicą i/lub głowica do zrobienia. I raczej żadne czary takie jak, wymiana korka tutaj nie pomogą - strata czasu i pieniędzy. Po całej operacji będzie jak ręką odjął.
  18. Jeżeli w którymkolwiek sterowniku drzwi są błędy, to nie będzie domykać szyb.
  19. W pewnym i zapewne najmniej odpowiednim momencie stanie na amen. Objawy miałem podobne - latem, po krótkotrwałym postoju nie chciał od razu ruszyć. Po kilku chwilach zaczynał pracować normalnie. Na zimę niespodzianka - czasem działał, czasem nie od razu, aż kiedy przyszły mroźne dni (-25st.C) przestał włączać się w ogóle. Skończyło się wymianą na inny (ori używany). Radzę nie zwlekać, bo latem jak latem, ale zimą marznąć w korku - nie polecam ;-) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  20. Gdzieś w tym temacie chłopaki pisali, że te łożyska mają numery 0B1105561E i 079105313A.
  21. Jeżeli wciśniesz i przytrzymasz pokrętło regulacji temperatury kierowcy, to synchronizacja się uaktywni.
  22. Jest na to procedura serwisowa i w taki sposób robi to ASO przynajmniej z lewej strony. Przy okazji takiej operacji idzie nowa (poprawiona) kapa (pokrywa łożyska) a tych podkładek może być max 4. Za lewą stronę (robocizna i części) u Krotoskiego płaciłem 1400 zł.
  23. Niestety, ciężko jest też z aplikacjami na ten system. Możesz spróbować za pomocą aplikacji SNAP (poradniki znajdziesz w Google) - jakoś to działa, ale szału nie ma. Poza tym od ponad roku nie korzystam z BB, więc nie wiem czy nadal jest to supportowane. Ewentualnie możesz spróbować według tego toutoriala http://www.bbnews.pl/2015/02/jak-zainstalowac-uslugi-google-na-urzadzeniach-z-blackberry-os10/ Co do hasła, to przed restartem urządzenia trzeba w ustawieniach wyłączyć (o ile jest aktywne) BB Protect, bo w innym przypadku telefon po restarcie będzie chciał, żebyś zalogował się ponownie na to samo konto. Jeżeli nie znasz tych danych, to telefon będzie przyciskiem do papieru po tej operacji.
  24. Zależy jakich czarów oczekujesz od tego znachora [emoji6] W czym masz problem? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.