Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcus

  1. Słaby kabel - miałem to samo u siebie. W polu "Binary" zmień ręcznie siódmą cyfrę od prawej z zera na jedynkę, wtedy będzie hulać.
  2. Może i powinny, ale reguły na to nie ma. Wszystkie przypadki, z którymi miałem do czynienia objawiały się właśnie w taki sposób, że wyłączenie sprzęgła (wciśnięcie pedału) powodowało ustanie drgań i niepokojących dźwięków. Nie uwzględniam tu sytuacji z uszkodzonym łożyskiem...
  3. Sprawdź, czy wciśnięcie sprzęgła pomaga w momencie wystąpienia drgań. W taki sposób wyeliminowałbym EGR.
  4. A w kwestii użytkowej dorzucę ze swojej strony, żeby brać kocioł z podajnikiem szufladowym - ślimaki nie lubią grubego paliwa a i odpowiedni szufladowy poda też miał. U mnie w domu na podobnej powierzchni od kilku lat 25kW BIO WULKAN "Kombajn" ze Sławkowa (http://www.kotlycoslawkow.pl/). Na pierwszy rzut oka bardzo toporny, ale konstrukcja bardzo solidna. Niestety nie wiem jak obecnie kształtują się ich ceny - możliwe, że wciąż około 10k zł. EDIT: Nie zauważyłem, że na stronie mają (chyba) aktualne ceny...
  5. Nic nie jest zablokowane - menu CAR nie ma dodatkowych ustawień pod klawiszem SETUP, stąd taki komunikat.
  6. Na początek pytanie z którego roku ta A3? Jeżeli 96-03, to nie będzie pasować, bo rozstaw szpilek 5x100.
  7. Na pewno trzeba wyjąć lustro i obudowę - wtedy jest dostęp do kierunkowskazu. W pierwszym poście masz krok po kroku opisane - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-podgrzewanych-oraz-skladanych-lusterek/
  8. Wymieniasz to w całości: http://allegro.pl/kierunkowskaz-lusterka-audi-a4-b8-2010-nowe-i5212229679.html
  9. CAGA i CAGB - niby te same silniki, ale różnią się m.in. softem, więc możliwe, że temat nie dotyczy tego drugiego.
  10. Podejrzewam, że problem/błąd znikł po tym jak otworzyłeś maskę i komp stwierdził, że zweryfikowałeś poziom oleju.
  11. Wygląda na brak komunikacji ze sterownikiem haka. Może ruszyłeś wtyk sterownika - jest w bagażniku, we wnęce po prawej stronie.
  12. M@rcus odpowiedział(a) na adameksc temat w Audi A4 B8
    A może zanim sprawdził (rano), to zdążył odblokować alarm/otworzyć centralny z pilota - wtedy ponownie się zaświeca.
  13. Niestety kabel AMI ze złączem lightning jest stosunkowo drogi, ale dostępny na rynku - nr części 4F0 051 510 AD: http://allegro.pl/audi-music-interface-kabel-iphone-5-5s-mmi-2010-i5551849800.html http://www.amazon.de/Audi-Adapterkabel-Interface-Lightning-Produktionsdatum/dp/B00MPO23IQ
  14. To jest obudowa do plastikowego klucza, który możesz nosić cały czas w portfelu. W razie zgubienia zasadniczego klucza możesz awaryjnie otworzyć drzwi, wkładasz kluczyk do tej obudowy ze schowka i odpalasz auto.
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/page-54#entry4545598
  16. Wtrącę się w temat, żeby nie było wprowadzania w błąd innych - wlepka z napisem "max 90 kg" nie informuje o uciągu haka, tylko o maksymalnym obciążeniu kuli (siłą pionową).
  17. Bzdura - jest to tryb podróży. Służy właśnie do tego, o co chodzi autorowi wątku.
  18. U mnie od trzech lat 24h/7d Sławków Bio-Wulkan Kombajn (http://www.kotly.slawkow.pl/strona.php?grupa=17) i osobiście uważam, że jest to najlepszy kocioł z którym miałem do czynienia. Podajnik szufladowy - w zasadzie bezobsługowy, bez problemu można sypać paliwo o różnej granulacji. Wyjmowany ruszt na inne paliwo np. drzewo. Nie wiem jak ceny obecnie, ale wówczas nie należał do najtańszych - coś około 10k zł.
  19. Mam to samo - na szczęście droga musi być naprawdę kiepska, żeby trzeszczenie zaczęło dokuczać. Rozwiązaniem, myślę może być obciążenie schowka jakimś przedmiotem, bo okulary trzymam w pokrowcu, w schowku.
  20. Dla tych co znają i lubią twórczość reżysera poniższgo filmu, mogę polecić Rampage z 2009 roku, bo chyba jeszcze o nim nie wspomniano w tym wątku. Również dla tych co lubią także słuchać filmów, bo soundtrack jest świetny. Dobry film 6/10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  21. Czyli filtry, olej i rozrząd. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
  22. A właśnie, że jest I jak i II lift. Polecam lekturę wątku http://a4-klub.pl/showthread.php?t=2292
  23. Dzisiaj rano (ok. godz. 7.00), na Pułkowej, w okolicy stacji Lotos widziany klubowy, srebrny Avant B5 na radomskich rejestracjach. Jechaliśmy kawałek w kierunku Łomianek, migałem i pomachałem, ale kierownik chyba trochę zaspany ;-) potem odbiłem w lewo na Wóycickiego. Pozdrowienia!
  24. Ja obstawiam impulsator. W moim wypadku prędkościomierz raz działał, raz nie działał, a po wymianie wszystko działa jak trzeba - koszt używanego czujnika ok. 30 zł. To, że sprawdziłeś go "na stole" wcale nie musi oznaczać, że jest w 100% sprawny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.