Treść opublikowana przez M@rcus
-
Ulubione piwo!
Konstancin, Ciechan, Perła (moje regionalne), a jak nie ma w najbliższym sklepie, to sięgam po Lecha. Kiedyś Tyskie, ale zgaga bardzo często dawała znać o sobie. Znajomy piwosz (i piwowar) polecił właśnie Lecha, bo jest najbardziej "obojętny" i może nawet zwalczyć zgagę - to dla tych co mają z tym problem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dokładnie, Bestpalyer bez instalacji, 1MB i wszystko czego potrzeba. Niestety stary, poczciwy Subedit na WIN7 nie działa i nadal go nie aktualizują
-
[B5 AFB] Po kolizji drogowej nie odpala
A nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić bezpieczniki?
-
[B5 AJM] Wskaźnik paliwa
A ja zaproponuję informatyczne podejście - reset licznika. Spróbować można. Wystarczy wyjąc na chwilę jeden z bezpieczników. Też miałem dziwne przypadki ze wskazaniem poziomu paliwa i kiedy już miałem grzebać przy czujniku w zbiorniku, postanowiłem posprawdzać bezpieczniki. Wszystkie były dobre ale po tej operacji wskazanie wróciło do normy. Objaw był trochę inny, mam też pełny FIS, ale może przy 1/2 również się sprawdzi.
-
[B5 1Z] Do posiadaczy 1Zeciora-przepali Olej Opałowy??
Znam B6 AWX, które do przebiegu ok 200 tys. km można powiedzieć, że nie spaliło litra ON - Niemiec lał non stop opał i przy sprzedaży nie krył tego faktu. Teraz w Polsce auto ma się całkiem dobrze - bynajmniej właściciel nie narzeka. Może będę miał okazję "zapiąć VAG'a" i sprawdzić, czy miało to jakiś wpływ na stan silnika. Sam nie zalałbym opału, bo na samochód w swoim czasie wydałem sporo pieniędzy, ale być może coś jest w teorii, że germański ON i opał znacząco przewyższają jakością polską "gnojówkę".
-
[ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
Dokładnie, bo po 10 latach na pewno nie jest to już ten sam "LY6R".
-
[ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
Śmiem stwierdzić, że na wlepce będzie LY6R EDIT: a nazwa "Lorbeergrün"
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kolejna, warta polecenia pozycja - Unthinkable
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fajny, ale te polskie tłumaczenie "The Girl With The Dragon Tattoo".... szkoda gadać. Od siebie polecam Sex Drive. Nie przepadam za idiotycznymi, amerykańskimi komediami, ale przy tym filmie wielokrotnie miałem łzy w oczach - ze śmiechu oczywiście
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oj w wieeeellkim Zapewne chodzi tu o "I Love You Philip Morris" - duża porcja dobrej komedii Polecam
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam dwóch kolegów, którzy parkują/pracują na (lub okolicach) Domaniewskiej - granatowe B5 sedan WPR... oraz srebrne B6 (nie pamiętam nr-ów). Prawie codziennie widziałem, któryś z tych samochodów.
-
Strefa Śmiechu
http://tylik.byethost2.com/rodzyn/r1020/bmw.htm Profi wykonana skórzana tapicerka "Igła", którą trzeba pomalować i wymienić opony. No to "przy kozaczył"
-
[B5 AJM] Dziwne szarpanie przy przyśpieszaniu
- [B5 AJM] Silnik przerywa, szarpie - prośba o analizę logów
Czy próbowałeś spuścić paliwo z baku i zalać coś porządnego? Kiedyś walczyłem z podobnym przypadkiem i inny ON rozwiązał problem.- [B5 AJM] Dziwne szarpanie przy przyśpieszaniu
Przepraszam, a czy to jakaś tajemnica? Pytanie padło na forum, a odpowiedź idzie na priv?- Strefa Śmiechu
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
A ja Wam polecę "Bękarty wojny" - ciekawy film Tarantino- [B5 ABC] Potrzebuje pomocy w znalezieniu nasadki
Na allegro to się nazywa "pierścień centrujący"- [ALL B5] Pilne!! Potrzebuje numer lakieru "Bambusowy metalik"
Z odcieni brązów, to kojarzę tylko dwa LZ8P Sambabraun - ciemny brąz LY1T Melange - (jeśli można nazwać to brązem) jasny brąz; "kawa z mlekiem", ale to ponoć od 2000 r.- [ALL B5] Co to za wtyczki ?!
Jeśli się nie mylę, to taka sama jest też podłączona do klaksonu.- [B5 AVV] Światła stopu..
Czujnik ma gwint - da się go wyregulować przy pedale hamulca. Wykręć i sprawdź czy jest poprawa.- Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Poźka widzianego dzisiaj w Nieporęcie ok. 14:30.- [B5 AEB] Opona zbyt blisko wahacza ?
Potwierdzam, 235 wchodzi na styk, ale nie obciera- [ALL B5] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne - demontaż
Wydaje mi się, że wystarczyłoby zasilanie i tyle - czujniki znajdujące się w samym lusterku załatwiłyby sprawę. Czołowy ma ciemniej niż wsteczny = "sciema"; odwrotna sytuacja = normalne odbicie. Nie wiem dlaczego aż tyle kabelków (nie sprawdzałem u siebie ile jest), ale może dlatego, żeby wracało do normalnego trybu gdy włączy się lampkę w podsufitce lub wsteczny bieg.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Stare wygi (Old Dogs) - porządna dawka humoru :> Polecam - [B5 AJM] Silnik przerywa, szarpie - prośba o analizę logów