Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcus

  1. Może w niemcowni słuchawek nie dają, ale z USA do każdego XPSa EDIT: Przypomniało mi się, że miałem doczynienia z XPSem kupinym w Dell Polska i słuchawki też były w zestawie. Tak więc myślę, że Niemcy nie będą gorsi...
  2. Według specyfikacji GF 8600M GT daje 1080i/1080p (1920x1080). Recenzję czytałem - zawartość zestawu, tak jak w 1330 - genialne słuchawki dokanałowe, specjalne etui do noszenia. Jednym słowem, chyba wszystko co powinien mieć laptop w zestawie. Test OK, nie wiem o co im chodziło z touch padem - ja nie mam z nim problemów. Matryca może zniechęcać z tymi kątami widzenia, ale jak napisali jakość jest bardzo dobra. Poza tym pracując mam ekran na wprost oczu.
  3. adadur, odnośnie dysku, to już Twój wybór - czy wiekszy i wolniejszy, czy mniejszy i szybszy. 7200 na pewno osiąga większą temperaturę, ale też delikatnie wzrasta zużycie energii. Mimo wszystko skłoniłbym ku dyskowi 7200, bo i tak chłodzenie jest tak dobre, że laptop maksymalnie osiąga temperaturę ludzkiego ciała Jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniałem wcześniej - brak złącza dla stacji dokującej. Wszystkie kable trzeba po kolei podłączać za każdym razem, kiedy chce się popracować na większym ekranie, z zewnętrzną klawiaturą i myszką. Kensington coś tam produkuje, ale jest to półśrodek.
  4. adadur, powiem jedno - na pewno będziesz mega zadowolony. Nie dość, że Dell, to jeszcze XPS. Ostatnio zamawiałem w stanach sprzęt z bardzo podobną konfiguracją, tyle że M1330 (ekran 13,3). Jakość wykonania pierwsza klasa, chociaż wydaje się mniej odporny niż seria Latitude. Szkoda, że w M1530 nie ma opcji matrycy podświetlanej LED'ami... Rozważ jeszcze zmianę dysku na "ciut" mniejszy (bodajże max 200GB), ale za to z technologią "Free Fall Sensor". Sprawdź też gwarancję, chyba, że w razie problemów będziesz wysyłał sprzęt do DE (w co w ogóle wątpię, że będziesz musiał ). Jeżeli korzystasz lub masz zamiar korzystać z jakiegoś bezprzewodowego internetu GPRS/EDGE/3G w Blueconnect lub innych jest też ciekawa opcja wbudowanej karty. Wystarczy włożyć SIM w slocik pod baterią i nie bawisz się zewnętrzne Express Card.
  5. A kubki :gwizdanie: No właśnie Angela - kubki. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem przetrzymać je do następnego tyg. Mój "współtowarzysz" z działu jest na urlopie i robie teraz za przodownika pracy. Mam urwanie d...
  6. Moskal, ze mną też może być różnie Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:
  7. Bez vaginy śmiem twierdzić, że to błąd czujnika świateł stop... :gwizdanie: Co do problemu autora tematu - strzelam, że chodzi o potencjometr pedału gazu.
  8. Chyba cały poprzedni tydzień na prakingu przy pensjonacie "Słonecznym" w Okunince nad j. Białym stał srebrny Avant z klubowymi ramkami - niestety kierowcy w nim lub chociaż przy nim nie widziałem, choć często kursowałem tamtędy (pieszo) między moim domkiem a plażą. Niedziela 13.07.2008, stacja Lotos we Włodawie, dwa czarne Avanty, B5 i B6 - ktoś z klubu?
  9. Jak na razie nie przychodzi mi nic więcej do głowy, niż to co napisałem wyżej... Znajdziesz pewnie jeszcze wiele rzeczy, które zaskoczą Cię w A4. Był tu wątek na temat tego typu "niespodzianek"... Pozdrawiam
  10. Co rozumiesz przez "opcje"? Opcje są takie, że możesz kluczykiem (lub pilotem) zamykać i otwierać okna i szyber (jeśli posiadasz).
  11. Poszukaj wątków na temat modułu komfortu. Wszystkiego się dowiesz.
  12. M@rcus odpowiedział(a) na miru temat w 1.9TDI
    Dlaczego ? Odłącz swoje to zobaczysz czy odpali od kopa Zdrowa motorownia powinna odpalić z kopa. Świace grzeją w temperaturze poniżej 5 st. C.
  13. 5000 EUR???!!! Nie wiem czy w złotówkach chciałbym kupić taki wynalazek. Sorry za OT
  14. Pre, chyba dobrze czujesz Każdy chwali swoje a skoro jeżdzę na Dunlopach, to je właśnie polecam
  15. Przeczytałeś wątek od początku? Autor wspomina, że może być przy podszybiu... Szukałeś tam? :gwizdanie:
  16. Możliwe jest to, że masz ksenony, a fabrycznie one regulują się same tzn. mają autopoziomowanie.
  17. To naprawdę nadaje się do strefy... :> Poczytajcie komentarze Zalety produktu Waga. Duzo lżejszy od teleskopu Hubbla Wady produktu Zbyt wąski. Nie można się za niego schować :polew: Kończę OT
  18. Chodzi o temperaturę zasysanego powietrza - im niższa tym wiecej tlenu dostaje silnik (czysta fizyka ). Poczytaj trochę forum a dowiesz się jak temu zaradzić :gwizdanie:
  19. Właśnie, że to mogą być klocki. Sprawdź te wewnętrzne... Podważ je śrubokrętem do góry i spuść - dźwięk niby cichy, ale niesie do kabiny jako stuk. Wystarczy organoleptycznie sprawdzić czy coś się nie poluzowało a na pewno dojdziesz co jest nie tak. :th:
  20. Ja mam legalnego, więc nie mówię tutaj o piratach. Jako alternatywę podałem zestaw darmowych narzędzi :th:
  21. Chodzi o chłodnicę klimy - należy ją "odrobaczyć"
  22. Adobe Acrobat Professional załatwiłby sprawę. Alternatywa to PDF Creator, potem sklecenie plików w jednego PDFa za pomocą, powiedzmy tego narzędzia http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html
  23. To ten sam silnik, tyle że z 6-biegową skrzynią.
  24. a z negatywnych to poprzedni wlasciciel .... No tak, o tym zapomniałem, ale to wada chyba większości naszych wozideł
  25. Chodzą pogłoski że coś w tym silniku często pada, ale jak trzeba podac konkretny przykład, komu, gdzie i co padło to nie ma chetnych Przejechałem już 60 tys. bez żadnych niespodzianek. Dawno temu, jedynie po zalaniu złego gnoju zaczął mi przerywać (bardzo irytujące jak się chce kogoś wyprzedzić), ale lać dobre paliwo i olej do PD (505.01), regularnie zmieniać filtry - jednym słowem serwisować, a powinno obejść się bez niespodzianek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.