Treść opublikowana przez M@rcus
-
Notebook - prośba o ocenę
Może w niemcowni słuchawek nie dają, ale z USA do każdego XPSa EDIT: Przypomniało mi się, że miałem doczynienia z XPSem kupinym w Dell Polska i słuchawki też były w zestawie. Tak więc myślę, że Niemcy nie będą gorsi...
-
Notebook - prośba o ocenę
Według specyfikacji GF 8600M GT daje 1080i/1080p (1920x1080). Recenzję czytałem - zawartość zestawu, tak jak w 1330 - genialne słuchawki dokanałowe, specjalne etui do noszenia. Jednym słowem, chyba wszystko co powinien mieć laptop w zestawie. Test OK, nie wiem o co im chodziło z touch padem - ja nie mam z nim problemów. Matryca może zniechęcać z tymi kątami widzenia, ale jak napisali jakość jest bardzo dobra. Poza tym pracując mam ekran na wprost oczu.
-
Notebook - prośba o ocenę
adadur, odnośnie dysku, to już Twój wybór - czy wiekszy i wolniejszy, czy mniejszy i szybszy. 7200 na pewno osiąga większą temperaturę, ale też delikatnie wzrasta zużycie energii. Mimo wszystko skłoniłbym ku dyskowi 7200, bo i tak chłodzenie jest tak dobre, że laptop maksymalnie osiąga temperaturę ludzkiego ciała Jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniałem wcześniej - brak złącza dla stacji dokującej. Wszystkie kable trzeba po kolei podłączać za każdym razem, kiedy chce się popracować na większym ekranie, z zewnętrzną klawiaturą i myszką. Kensington coś tam produkuje, ale jest to półśrodek.
-
Notebook - prośba o ocenę
adadur, powiem jedno - na pewno będziesz mega zadowolony. Nie dość, że Dell, to jeszcze XPS. Ostatnio zamawiałem w stanach sprzęt z bardzo podobną konfiguracją, tyle że M1330 (ekran 13,3). Jakość wykonania pierwsza klasa, chociaż wydaje się mniej odporny niż seria Latitude. Szkoda, że w M1530 nie ma opcji matrycy podświetlanej LED'ami... Rozważ jeszcze zmianę dysku na "ciut" mniejszy (bodajże max 200GB), ale za to z technologią "Free Fall Sensor". Sprawdź też gwarancję, chyba, że w razie problemów będziesz wysyłał sprzęt do DE (w co w ogóle wątpię, że będziesz musiał ). Jeżeli korzystasz lub masz zamiar korzystać z jakiegoś bezprzewodowego internetu GPRS/EDGE/3G w Blueconnect lub innych jest też ciekawa opcja wbudowanej karty. Wystarczy włożyć SIM w slocik pod baterią i nie bawisz się zewnętrzne Express Card.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kubki :gwizdanie: No właśnie Angela - kubki. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem przetrzymać je do następnego tyg. Mój "współtowarzysz" z działu jest na urlopie i robie teraz za przodownika pracy. Mam urwanie d...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, ze mną też może być różnie Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Przy odpaleniu sam dodaje gazu i miga kontrolka od świec
Bez vaginy śmiem twierdzić, że to błąd czujnika świateł stop... :gwizdanie: Co do problemu autora tematu - strzelam, że chodzi o potencjometr pedału gazu.
-
Spotkania na drodze
Chyba cały poprzedni tydzień na prakingu przy pensjonacie "Słonecznym" w Okunince nad j. Białym stał srebrny Avant z klubowymi ramkami - niestety kierowcy w nim lub chociaż przy nim nie widziałem, choć często kursowałem tamtędy (pieszo) między moim domkiem a plażą. Niedziela 13.07.2008, stacja Lotos we Włodawie, dwa czarne Avanty, B5 i B6 - ktoś z klubu?
-
[B5 AJM] Otwiera się szyba
Jak na razie nie przychodzi mi nic więcej do głowy, niż to co napisałem wyżej... Znajdziesz pewnie jeszcze wiele rzeczy, które zaskoczą Cię w A4. Był tu wątek na temat tego typu "niespodzianek"... Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Otwiera się szyba
Co rozumiesz przez "opcje"? Opcje są takie, że możesz kluczykiem (lub pilotem) zamykać i otwierać okna i szyber (jeśli posiadasz).
-
[B5 AJM] Otwiera się szyba
Poszukaj wątków na temat modułu komfortu. Wszystkiego się dowiesz.
-
[B6 AVF] Spływajace paliwo
Dlaczego ? Odłącz swoje to zobaczysz czy odpali od kopa Zdrowa motorownia powinna odpalić z kopa. Świace grzeją w temperaturze poniżej 5 st. C.
-
Porownanie samochodów...
5000 EUR???!!! Nie wiem czy w złotówkach chciałbym kupić taki wynalazek. Sorry za OT
-
[ALL B6] jakie opony kupic? Dunlop czy Fulda? 205/55 R16
Pre, chyba dobrze czujesz Każdy chwali swoje a skoro jeżdzę na Dunlopach, to je właśnie polecam
-
[B5 ADR] Brak drugiego zaworu. Nie działa po napełnieniu
Przeczytałeś wątek od początku? Autor wspomina, że może być przy podszybiu... Szukałeś tam? :gwizdanie:
-
[B5 ANB] Regulacja wysokości świecenia
Możliwe jest to, że masz ksenony, a fabrycznie one regulują się same tzn. mają autopoziomowanie.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
To naprawdę nadaje się do strefy... :> Poczytajcie komentarze Zalety produktu Waga. Duzo lżejszy od teleskopu Hubbla Wady produktu Zbyt wąski. Nie można się za niego schować :polew: Kończę OT
-
[B5 AKN] ciagnie dopiero od 2500rpm!! czy to normalne???
Chodzi o temperaturę zasysanego powietrza - im niższa tym wiecej tlenu dostaje silnik (czysta fizyka ). Poczytaj trochę forum a dowiesz się jak temu zaradzić :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Już nie wiem co stuka ?
Właśnie, że to mogą być klocki. Sprawdź te wewnętrzne... Podważ je śrubokrętem do góry i spuść - dźwięk niby cichy, ale niesie do kabiny jako stuk. Wystarczy organoleptycznie sprawdzić czy coś się nie poluzowało a na pewno dojdziesz co jest nie tak. :th:
-
PDF + PPT + DOC - jak polaczyc w jeden?
Ja mam legalnego, więc nie mówię tutaj o piratach. Jako alternatywę podałem zestaw darmowych narzędzi :th:
-
[B5 AFN] Konserwacja ukladu klimatyzacji - co wymienić / czym nabić ? - ZROBIONE
Chodzi o chłodnicę klimy - należy ją "odrobaczyć"
-
PDF + PPT + DOC - jak polaczyc w jeden?
Adobe Acrobat Professional załatwiłby sprawę. Alternatywa to PDF Creator, potem sklecenie plików w jednego PDFa za pomocą, powiedzmy tego narzędzia http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
To ten sam silnik, tyle że z 6-biegową skrzynią.
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
a z negatywnych to poprzedni wlasciciel .... No tak, o tym zapomniałem, ale to wada chyba większości naszych wozideł
-
[B5 AJM] Co można zarzucić temu silnikowi ?
Chodzą pogłoski że coś w tym silniku często pada, ale jak trzeba podac konkretny przykład, komu, gdzie i co padło to nie ma chetnych Przejechałem już 60 tys. bez żadnych niespodzianek. Dawno temu, jedynie po zalaniu złego gnoju zaczął mi przerywać (bardzo irytujące jak się chce kogoś wyprzedzić), ale lać dobre paliwo i olej do PD (505.01), regularnie zmieniać filtry - jednym słowem serwisować, a powinno obejść się bez niespodzianek.