Treść opublikowana przez M@rcus
-
[B6 AWX] Napełnienie klimy , po 2 tygodniach znow lipa ??
Nie wiem co mówią te logi, ale błąd sugerowałby, że klapa od temperatury nie działa. Być może zablokowała się w pozycji "wiania ciepłem" W zasadzie jest to błąd sporadyczny, więc nie mam pewności.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Death Sentence" :th:
-
Jedzie ktos na Metallike?
Nieźle! Kurde.. My pojedziemy "anonimowo" Ale będę się rozglądać za autkiem oznaczonym flagą z rejestracją WPI....
-
Jedzie ktos na Metallike?
A czy to propozycja transportu? Też jadę, no ale z kolegą z pracy, JEGO wozidłem... :beer1:
-
Apple iPod nano
wustyle, gdzie on jest kiedy jest potrzebny To nasz forumowy maniak wszystkiego z logiem jabłka na obudowie :> Na pewno by coś doradził...
-
Apple iPod nano
Mam jeszcze inny programik, który potrafi zgrać nawet muzykę z iPod'a co podobno nie jest możliwe http://www.zshare.net/download/119051980876e33c/
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/audio/ofhqTkUVQh/partnerstwo_andrzej
-
[ALL B5] Pytanie o wycieraczki XTRM
Dokładnie, sprawdź w prawdziwych, deszczowych warunkach Może jak popracują trochę dłużej, to się dopasują i będzie OK
-
[ALL B5] Pytanie o wycieraczki XTRM
Dziwne Ja u siebie nie musiałem niczego przestawiać - zamontowałem i od początku ładnie chodziły.
-
[B5 1Z] Pasek rozrządu - widać napisy
to wymieniaj jak najszybciej bo skutki zaniedbania mogą być opłakane. Pasek należy wymieniać co ok 60tyś km. Dokładnie, przeżyłem już coś takiego, ale w ex80-ce B3, tak więc koszty były stosunkowo niewielkie (około 1000zł ) W nowszych jednostkach może nie być tak "wesoło". Ciekawy jest moment sprawdzania "co się sypnęło/pobiło" Ważne jest też sprawdzenie kół zębatych - u mnie wykończyły pasek po 2 tys. km.
-
[B7] Co to za felgi?-małe OT
Według mnie jest to Tomason TN6.
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
Na pewno przy 15? U mnie w passacie włącza się już powyżej +5 stopni. To samo wcześniej tu napisałem, ale mój post dziwnym trafem zniknął
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Na pewno Seat 850 marinero wygrał
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Fiat 850
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dobra, bo spaliłem dając ostatnią podpowiedź Dokładnie jest to Audi 100 S Mittelmotor-Coupé
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:> AUDI
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bliżej tego drugiego
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mam dwie - pierwsza to, że jest to concept...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nie Dajcie znać, kiedy będzie potrzebna podpowiedź :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Prostsza byłaby inna odpowiedź
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Napisałem wcześniej "inna narodowość". Maserati i Lancia to włoski shit Dodam, że jest to niemiec...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Pudło! Dam podpowiedź - inna narodowość :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to zgadujcie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Lamborghini Urraco P250
-
[B5 AJM] Biegi wchodza,ale auto nie ciagnie
Niestety nie wiem czy skrzynia wydaje jakieś dźwięki w takiej sytuacji... Sprawdź na razie tak jak napisałem wyżej.