Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcus

  1. a widzisz... a u mnie się kręci jak tylko aku podłącze, kluczyk w kieszeni Przepraszam, nie doczytałem. W takim razie na 99% przekaźnik, bo tam napięcie jest non stop. Odnośnie jego numeru - widocznie wziąłem go z kosmosu pisząc poprzednią wiadomość - jak już napisałem nie pamiętam.
  2. Nad nogami kierowcy, przekaźnik 14 albo 12 nie pamietam już. Zerkinij do "sam naprawiam". Swojego czasu walczyłem z tym problemem (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8433.0.html) - walnięty był presowłącznik klimy.
  3. O ile pamiętam, to da się regulować czujnik. Przy okazji grzebania przy bezpiecznikach zauważyłem, że był luźny. Docisnąłem go i tak oto, reaguje z opóźnieniem. Jutro może się za to wezmę - o ile czas na to pozwoli.
  4. Sama nazwa mówi - elektroniczna blokada dyferencjału. Działa do 40 km/h. Działania w ogóle blokady dyferencjału nie muszę chyba tłumaczyć???
  5. U siebie też tak mam, ale na pewno tak ma nie być. Trzeba coś z tym zrobić - wyregulować czujnik, bo lepiej, żeby światła zaświeciły się wcześniej niż dopiero, kiedy mamy już kogoś w bagażniku.
  6. Przycisk ECON wyłącza sprężarkę klimy. Było wiele na ten temat...
  7. M@rcus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja również brałbym Della, ale na razie siedze na HP Myślę, że seria D, naprawdę solidna obudowa, w firmie problemów z nimi nie mamy. A do tego RS232 Ostatnio nawet kupiliśmy jednego na Turionie dla eksperymentu. Generalnie Core 2 Duo jest podobno wydajniejszy, ale Turion 64 X2 w przeciwieństwie do poprzednika jest 64-bitowy. Myślę, że w codziennych warunkach nie odczułbyś różnicy.
  8. Najłatwiej proponuję skonfigurować sobie profil w OE. Po tym program utworzy pliki .dbx w folderze "Documents and Settings\[Twoja nazwa użytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{xxxx-xx-xx-xxx-xxxx}\Microsoft\Outlook Express", które musisz zastąpić plikami z backup'u, który zrobiłeś przed formatem - znajdziesz je analogicznie do tego co napisałem wyżej. Po tym powinny pojawić Ci się wszystkie foldery poczty w OE. Przejście na Outlook'a (nie Express), jest po tym banałem - wystarczy go uruchomić i sam zimportuje wszelkie dane z Express'a.
  9. Już miałem pisać wywody na ten temat, kiedy znalazłem artykuł, który przedstawi Ci tą sytuację. http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_122722.html
  10. Odłącz wtyczkę - powinien się zaświecić. Kiedyś oderwał mi się kabelek od klocka i FIS sygnalizował zużycie. Z tego względu, że były w miarę OK, zostawiłem wtyczkę na swoim miejscu i zwarłem dwa wychodzące z niej przewody - był spokój. Z tego wychodzi, że zwarty układ = OK, przerwanie układu = świecąca kontrolka na FISie. VAGiem można wyłączyć ostrzeganie - być może u Ciebie tak jest.
  11. Właśnie wtedy kiedy styk jest przerwany włącza się sygnalizacja zużycia...
  12. Ten telefon jest z serii BB5 i jak na razie nie ma żadnego kalkulatora na te aparaty (z małymi wyjątkami )... Pozostaje wizyta w jakimś serwisie, ale to będzie kosztować
  13. Zapewne potrzebny jest separator antenowy do zasilenia wzmacniacza antenowego... Poczytaj w tym temacie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,8598.0.html
  14. Zauważyłem, że wielką różnicę (w moim mniemaniu) robią delkiatne brewki na światłach. Nie lubię ich, ale w tym przypadku jak najbardziej pasują.
  15. Napisałem, że mają ją A4 po I liftingu (połowa 1997 roku), więc nie dziwota, że się świeci w aucie już z 1998 roku.
  16. Kontrolkę od świateł mijania dodali z pierwszym liftingiem. Możesz sobie dorobić => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3925.0.html
  17. Skoro są takie objawy, to na 99,9% wina podświetlenia. Zegary na stół i wymieniaj. :th:
  18. Polecam użytkownika asia-g4. Co do oryginalności, to nigdy chyba nie ma pewności - jedynie ekspertyza. Kupiłem, zalałem, chodzi lepiej niż na Shell Helix Ultra. P.S. BTW muszę potwierdzić to co piszą na temat wysyłki w jej komentarzach - rzeczywiście ekspres.
  19. Jeżeli chodzi o przekroczenie drugiej prędkości, to opisałem już to w tym temacie - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10399.msg144923.html#msg144923 W B6 chyba jest tak samo
  20. M@rcus odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Podobno nie tyczy, ale u mnie działa
  21. Wszystko już zostało napisane w tym temacie, ale były już dwa odnośnie oznaczeń... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12359.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11641.0.html
  22. Ale ktoś chce Cię naciągnąć na koszty - opis demontażu zegarów masz tutaj - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1207.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.