Treść opublikowana przez M@rcus
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Kolego, przecież Ty nie masz pompowtrysków. Norma do Twojego TDI, to 505.00. Poczytaj w tym temacie - wszystko już zostało tu napisane.
-
Czy prędkość nagrywania wpływa na jakość??
Do normalizacji, to jak najbardziej polecam program, który podał ono - sam go czasem używam. Co do prędkości nagrywania najlepiej z nią nie przesadzać - oczywiście nie ma ona wpływu na głośność utworów, ale mogą pojawiać się trzaski, przeskoki - szczególnie przy słabej jakości nośnikach. Najlepiej wybierać prędkość ze środka przedziału obsługiwanych przez płytkę i nagrywarkę...
-
jaki płyn do układu kierowniczego
Czym się różnią? Tego nie wiem... Taki zaleca grupa VAG. Dostaniesz go bez problemu w sklepach moto i na allegro http://www.allegro.pl/item198655406_plyn_do_wspomagania_oryginal_zielony_febi_.html
-
Muzyka silnika
RS4 VwLNKwX3luE zMoztOtiXeY Xz-Xczi-ZN8 Dużo mógłbym wklejać
-
jaki płyn do układu kierowniczego
Na zbiorniku wyrównawczym masz napisane - mineralny G00200. Zamiennik FEBI M6162 (zielony).
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
Zgadzam się że może się to razem świecić i dlaczego twierdzisz że się nie znam. Pytałem tylko w jakim celu świecą się światła mijania przy zaświeconych "długich"? To może ja Ci odpowiem (postaram się zwięzłowato). Tak już jest seryjnie przy reflektorach po II-gim lifcie. Jak chcesz, to mogę wytłumaczyć dlaczego... Otóż zastosowano w nich żarniki xenonowe (do świateł mijania) i H7 (do świateł drogowych). Po przełączeniu na drogowe gasłyby xenony i zaświacałaby się H7, przełączając spowrotem działoby się na odwrót, ale (!!!) żarniki mają stosunkowo długi czas pełnego "rozświtlenia" i przez kilka chwil jazda odbywałaby się w półmroku. Może jeszcze dochodzą do tego inne względy - to że "nie lubią" być często włączane i wyłączane
-
Oznaczenia TDI
Po czym wnosisz, że ma 115 a nie np. 110? Jeżeli już wierzyć tym klejkom na klapie, to obie wersje są możliwe.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
czujnik
Najprawdopodobniej jest to krańcówka od alarmu. Mam u siebie coś takiego - widać, że jest to niefabryczne. Spróbuj uzbroić alarm trzymając ją wciśnętą a potem puść. Jak zacznie wyć, będziesz miał odpowiedź.
-
Problem ze światłami piszczy przy zmianie z mijania na drogowe
Może Auto Check wywala błąd, że przepalona żarówka... Masz FIS'a? Coś się wyświetla?
-
Jakie informacje wyswietla wam FIS
Przy wyłączonym zapłonie nacisnąć lewy cycek (tzw. przycisk kontrolny) - zaświeci się licznik kilometrów. Ponownie nacisnąć i przytrzymać dwie sekundy - pokaże się aktualny poziom ostrzegania o przekroczeniu tej drugiej prędkośći. Potem na manetce, przełącznikiem funkcji FIS mona ją zmieniać w odstępach co 10 km/h.
-
Jakie informacje wyswietla wam FIS
można zaprogramować sobie dwie prędkości, przy których będzie wyświetlana taka informacja.
-
Strefa Śmiechu
link nie bangla :/ Pewnie usuniety, bo rano jeszcze banglal...
-
gdzie sa bezpieczniki od radia
Nie każdy ma. Ja np. nie mam Rozpiska jest tutaj => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=918.0 i tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7319.0
-
potrzebuje pomocy w sprawie klimy....
moglbys zdradzic w jakim zakladzie Ci to robia? tez mam problem z klima i tez jestem z Lublina nie bardzo sie znam i wlasnie tego sie obawiam,ze zaczna mi wymieniac pol samochodu a to dalej nie bedzie dzialalo... łącze sie w bolu Skoro kolega z Lublina, to proponuję pojechać na ul. Wrońską. Prezes tak polecił Myślę, że to dobry serwis. W zasadzie tylko serwisowałem klimę, ale podtrzymam swoje zdanie.
-
przełącznik od komputera B6 1,9 TDI 130 KM
Szukajka!!! W tym temacie => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6146.0 jest wszystko. Nawet nie wiadomo jakie masz auto. Poza tym należy przywitać się w NEWBIE.
-
Wentylator klimy. Kiedy powinien krecic?
I prawidłowo - tak ma być
-
Oznaczenia TDI
Audi nie stosuje takich oznaczeń - czerwone DI były w VW.
- Strefa Śmiechu
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
No właśnie - ciekawe ile z tych wywodów opartych jest na własnym doświadczeniu wypowiadających się tam - widać, że pan egzekutor30 z AKP, to jakiś wytrawny specjalista ... Kończę OT
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
No i wyszedł temat o awaryjności PD-ków. Oczywiście wszystkie opinie oparte na "własnych doświadczeniach". No comment...
-
Strefa Śmiechu
Łada BRABUS
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!!!
-
Strefa Śmiechu
A jakże matiz.autokacik.pl
-
RS4 auto za 80k EURO
Laska wtedy wniebowzięta, że ma przyjemność własnymi siłami otworzyć szybkę w furaczu z a 400 tys. PLN Tak na serio - co racja, to racja. Nie chciałbym, żeby samochodzie za kilkaset tysięcy brakowało takiego szczegółu.