Treść opublikowana przez M@rcus
-
[ALL] Jakie żarniki kupić - 4300K czy 6000K, Philips czy Osram ?
Jest wszystko. Marka, moc i temperatura...
-
Problem z przednim zawieszeniem.
moze sie myle ale stracony czas i wklad pracy na kolejna naprawe (ewentualnie wizyte na warsztacie, lub tez szukanie kolejnego miejsca skad slychac stuki) jest relatywnie wiekszy niz koszt drugiego wahacza. To raczej zależy od człowieka, bo ja osobiście sam grzebie w zawieszeniu i jeśli chodzi o wymianę górnych wahaczy, to nie ma wielkiego problemu. Za dolne jeszcze się nie brałem a z nimi napewno jest więcej roboty.
-
Problem z przednim zawieszeniem.
Popieram w 100%!!! U mnie stukał górny, tylny. Od wymiany tylko tego jednego już 20 tys. km i nadal cisza.
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
A najlepiej sprawdzić kody wyposażenia :twisted: Dla przykładu u mnie: "8JG = headlight with gas discharge lamp" z czym związana jest obecność innego gadżetu "8Q2 = automatic headlight-range adjustment"
-
sposob opuszczania szyb
A próbowałeś przytrzymać dłużej przekręcony kluczyk w zamku, zamykając samochód?
-
[1Z/AHU] Jak sprawdzic czy cięgiełko sie porusza??
Zgadza się, ale ostatnio robiłem próbę przygazówki i u mnie sztanga poruszała się. Wystarczyło tylko gwałtownie wcisnąć pedał gazu...
-
Światła do jazdy dziennej A4[b6]
To napewno xenony, skoro jest przetwornica itp. wskazujące na ich obecność... Co do niebieskiego paseczka - to, że jest widoczny jest zasługą soczewek a nie samych żarników ksenonowych.
-
Problem z przednim zawieszeniem.
Nie ma regulacji pochylenia kół w B5 (nie wiem jak w B6,B7). Jedynie zbieżność i to tylko przychodzi mi do głowy, ale jay_zzA4, nie piszesz o sciąganiu kierownicy w żadną stronę... Jechać na badanie zawiechy - tam wszystkiego się dowiesz.
-
Postojowki w soczewkach valeo w B5
W tym temacie jest wiele opinii na temat LED'ow i wyszło na to, że ciężko kupić takie, które świecą na biało. Niby białe a świeci na fioletowo... Zresztą widać na aukcjach, które podałeś. Poza tym sprawdź czy masz "wciskane" (W5W) czy BAX9S - tak jak opisał Spanky w podanym temacie. Cena zależy też od tego...
-
Postojowki w soczewkach valeo w B5
Słabo szukałes - świeży temat o postojówkach: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7129
-
[B5] Silniczki poziomowania reflektorów
Czy pasują - tego nie wiem, ale w Valeo zespolonych u mnie są takie: Z tego co się orientuję, producentem jest Hella.
-
Hak holowniczy - jaka do niego instalacja?
Też mnie przed tym ostrzegali, ale po podłączeniu nie ma żadnych problemów.
-
Hak holowniczy - jaka do niego instalacja?
Mam nieoryginalny odkręcany i z instalacją niby tą "od Malucha". Żadnych problemów z autocheckeim nie mam. Nie wiem co to za bajki... Co do kontrolki kierunkowskazów w przyczepce - u mnie to nie działa. Nikt nie potrafił mi odpowiedzieć w jakiej sytuacji to działa - może tylko przy oryginalnych hakach. Tak samo przy podłączaniu instalacji - nie dowiedziałem się czy jest jaikieś oryginalne gniazdo (miejsce) do podłączenia haka. Podłączyłem wszystko pod tylne lampy i mimo, że często nie używam, żadnych problemów nie ma.
-
przełącznik swiateł
Z tego co opisujesz, to przytrzymanie przycisku włącza przeciwmgielne a po jego puszczeniu nastaje ciemność... :confused: Nie jestem specem, ale wydaje mi się, że to właśnie przekaźnik jest przyczyną problemu. Przełączniki są tak skonstruowane, że nie zostają (nie zaskakują) w danej pozycji (wciśnięty/wyciśnięty) a wysyłają tylko sygnał - np. tak jak włączenie komputera (oczywiście mowię tu o kompach w standarcie ATX, laptopy). Może koś rozbierał włączniki i wie czy mają stałe zwarcie czy tylko chwilowe...
-
przełącznik swiateł
Ale po co oba na raz? Chodzi o to, że jeden włącznik służy do włączania przednich a drugi do włączania wszystkich. Poprostu nie ma opcji włączenia tylko tylnych - albo przód albo wszystko.
-
[B4 1.9TDI Avant] Moje TDI AFN
Zegary od A4 po lifcie??? Silnik AFN w 80-ce??? No no, trochę zabawy napewno było. Mam sentyment do tego auta... Ciekawy efekt.
-
[TDI] PB zamiast ON
Mysle ze nie Z takim stopniem sprężania czystej napewno nie strawi.
-
Co Cię denerwuje w audi A4
Ale oryginalne soczewki Valeo? Xenony? Chyba kolego masz coś źle ustawione, bo halogeny nie umywają się do dobrze wyregulowanych reflektorów ksenonowych.
-
[AJM] wydmuchy oparów oleju przez EGR.
Zauważyłem to u siebie, lecz nie jest jakoś wybitnie "zaświniony" oliwą - piszę tu o wyglądzie zewnętrznym, bo jeszcze za demontaż się nie zabierałem. U mnie - tak jak napisał autor artykułu - "chlapie z tych dziurek" - nigdzie innych nieszczelności nie zauważyłem. Zastanawiam się tylko czy czyszczenie przynosi jakiś skutek. Według tego co piszą na tym forum - suchutko. Może się za to zabiorę z nudów, bo dawno nie grzebałem, ostatnio tylko siadam i jadę. :twisted:
-
komputer pokładowy
Swoją teorię podparłem dodatkowo tym co napisał Hugo. Skoro połowiczny FIS to powinno to być, a o ewentualnej możliwości aktywacji tej funkcji nie mam pojęcia.
-
Strefa Śmiechu
John Abruzzi reklamuje Golfa GTi (fani Prison Break'a wiedzą o kogo chodzi) http://cards.mail.ru/card.html?cd=c81292656cd82122c3feebaa7e5c73cb
-
komputer pokładowy
cuber, i tu się mylisz :arrowr: :twisted: Jak masz pełny FIS to jest możliwość włączenia lub wyłączania tej funkcji VAG'iem. O ile pamiętam, to był już taki temat na forum. Znalazłem w nowym temacie adadur'a o kodowaniu sterowników - okazuje się, że dotyczy to roczników od 1999, więc nici z tego.
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
Kolego, nie generalizuj. Zależy od wersji wyposażenia: 6R2 = leather gearshift boot.
-
Domykanie szyb z kluczyka
Może spróbuj dłużej przytrzymać przycisk do uzbrajania alarmu. Też mam niefabryczny i tak działało - no ale po odłączeniu akumulatora coś się spierr... i domyka szybki bez mojej zgody
-
Strefa Śmiechu
Reklama