Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcus

  1. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, bo właśnie chciałem zakładać nowy wątek w tej samej sprawie. U mnie jest dokładnie to samo i to jeszcze ten sam silnik - może wypowiedzą się inni posiadacze z AJM, bo dojazd do pracy przy temperaturze otoczenia +2 st. C (około 5 km przez miasto - czyt. "jego drugi koniec" :razz: ) a wskazówka od temperatury nawet nie drgnie, nie mowiąc o temp. oleju. W trasie dokładnie tak samo jak u Dabro - bez zarzutów. Potem mały postój a temperatura w dół :???: . Myślę, że spanky ma (zresztą jak zawsze :twisted: ) rację...
  2. Ja w 80-tce 1.6 TD czekałem aż praca silnika sie wyrówna i w drogę. Zanim się nie rozklekotał nie było jazdy. Teraz w instrukcji swojej A4 wyczytałem, że "należy od razu ruszać, gdyż grzejąc silnik na postoju, w oleju tworzą się związki szkodliwe dla silnika". No coż - zgodnie z tym ruszam niedługo po odpaleniu - oczywiście bez sandała w podłodze...
  3. Te dwa tematy powinny Ci pomóc: KLIK1 i KLIK2. Powodzenia.
  4. A nie wpadło Ci do głowy, że problem może być bardziej błachy - poprostu przypalona żaróweczka? Albo jeśli nie świeci się też podświetlenie zegarów to prawdopodobnie bezpiecznik... W TYM temacie masz rozpiskę.
  5. Ja do niedawna miałem oryginalne, zmieniłem na marketowe-pseudo-pióra grafitowe - TRAGEDIA!!!. Miesiąc chyba pojeździłem i zainwestowałem w Valeo Silencio XTRM - spisują się wzorowo, tylko ta cena... 125 zł - taka promocja była :razz:. Jeśli za szybko się nie zużyją albo nie zmienią właściciela nie przejdę już na inny model.
  6. Nie tylko w B6 :mrgreen: w B5 również I tu się trochę dziwię, bo u mnie grzeją w każdym położeniu "cycuszka" po załączeniu ogrzewania tylnej szyby i chyba niezależnie od temperatury. Wczoraj wieczorem miałem okazję sprawdzić - 7,5 st. pokazywał FIS, lusterka zaparowane, włączam ogrzewanie szyby i po chwili lusterka czyściutkie. Chociaż musze jeszcze raz sprawdzić, bo jednocześnie miałem wlączony tryb szybkiego odparowania szyb - może to ma z tym związek. Sprawdzi się - przy aurze która ostatnio panuje będzie wiele okazji. :twisted: Pozdrawiam
  7. To już chyba nagminne w naszych autach. U mnie tez zaczęło ostatnio szwankować, kiedy zostawiłem samochód w któryś upalny dzień na słońcu. Od tamtej pory pare linii nie świeci, ale wraz ze spadkiem temperatury zewnętrznej powoli wraca do normy. Można próbować poprawiać wtyczki, ale prawdopodobnie nie rozwiąże to problemu. Zastanawiam się, czy nie zatrudnić jakiegoś magika, np. "SPEC NR1" lub "SPEC NR2"
  8. Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...
  9. Spóźniłeś się kolego - Hugo dał to 3 posty wyżej :razz: P.S. Leżę i kwiczę :mrgreen:
  10. M@rcus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A jak juz masz zamki odblokowane odczekasz az swiatełko zgasnie, po jakims czsie otwierasz drzwi to zapala ci sie lampka ponownie? Dokładnie tak...
  11. M@rcus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie jest tak: przełącznik ustawiony po środku, lampka zaświeca się przy otwarciu zamka (rozbrojenie alarmu), przy każdym otworzeniu drzwi, włączam zapłon - wszystko gaśnie, potem znowu świeći kiedy "gaszę" silnik. Potem uzbrajam alarm i gaśnie. Ufff... Ale namieszałem :razz:
  12. Ale kolega marek ma AJM'a Koniec OT Pozdrawiam
  13. Prawdopodobnie woda w filtrze paliwa...
  14. Po praniu tapicerki mam taki problem z fotelem pasażera... Zastanawiam się czy nie pomogłoby delkiatnie popryskac WD40 od spodu na "spręzyny". Ale również poczekam na opinie...
  15. Mnie również :mrgreen: Dziękuję
  16. Zgadza się, klejem do szyb, ale nie przesadzajcie z jego ilością. Koleżka po namowie "fachowca", który twierdził, że nie bedzie się to trzymało jeśli nałoży klej w dwóch-trzech miejscach, przykleił kiedyś spojler smarując go po całej długości. Kiedy przyszła ochota na zmianę, okazało się, że samochod można nawet podnieśc chwytając za tą lotkę. No może przesadzam, ale trzymało się to bardzo mocno - nie dało się tego zdjąć nie uszkadzając delikatnie lakieru.
  17. Skręć koła maksymalnie w lewo i zajrzyj w lewy błotnik. Cięgno od czujnika jest przymocowane do dolnego,przedniego wahacza lewego koła. Ma około 10-15 centymetrów długości - jak to zauważysz to czujnik napewno też.
  18. Na podstawie kodów wyposażenia ustalisz jaki akumulator zamontowany był fabrycznie. Nalepkę z kodami znajdziesz w bagażniku (tam gdzie koło zapasowe) lub w książce gwarancyjnej. Dekoder masz TUTAJ
  19. Nikt tu nie napisał, że trzeba odkręcać od skrzyni. Imbus posłuży w tym przypadku do odkręcenia piasty od przegubu - no chyba, że ktoś zastosował śrubę 27, która często jest dawana z zamiennikiem osłony. Zgadza się. :smile:
  20. A ja mam z 2000 r i do mojego będzie pasowac (mimo, że nie mam szyberdziury). Poprostu A4 po lifcie ma zmienioną podsufitkę a co za tym idzie, pewnie panel oświetlenia (nie wiem jak wygląda to w modelach przed liftem). Ten otwór rzeczywiście jest na pokrętło od szyberdachu, ale stosując inny plastik osłaniający nie będzie widoczny. Widzę, że jest też "ambiente"...
  21. Tak w woli ścisłości - Clarkson jechał A8 4,2 TDi (biturbo) quattro.
  22. Ja również nie mam tej opcji, ale według instrukcji (w B5) do składania lustrerek służy pokrętlo wyboru regulacji lusterka (lewe - prawe). W wersji ze składanymi jest dodatkowa opcja (skrajnie w lewo) - służaca właśnie do składnia lusterek. Jest nawet napisane "składanie OBU lusterek zewnętrznych".
  23. Z mojego doświadczenia, temperatura cieczy momentalnie osiąga 90 stopni, ale mija jeszcze sporo czasu, zanim olej osiągnie temperaturę roboczą (mam wskaźnik) :mrgreen: .
  24. Zauważycie różnicę? :mrgreen: Reklama 1 vs.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.