Treść opublikowana przez M@rcus
-
[B5 AJM] Biegi wchodza,ale auto nie ciagnie
A może półośka pękła... Przegub... Sprawdzałeś?
-
[B5 ADR] Piszczy/skrzypi przednie siedzenie pasażera
Jeżeli masz zamiar coś rozbierać i smarować, to lepiej użyć innego mazidła, bo WD40 ma kiepskie właściwości smarne i może zadziałać tylko na krótką metę.
-
[B5 ADR] Piszczy/skrzypi przednie siedzenie pasażera
Wychodzi na to, że u wielu skrzypiało Radze Ci po prostu metodą "organoleptyczną" wybadać gdzie skrzypi, przesmarować i tyle... Ciężko jest stwierdzić na odległość co Ci popiskuje U mnie na przydkład piszczała jakaś blaszka, która opiera się o ramę siedziska. Nie wiem do czego służy (nigdy nie wnikałem), ale popsikałem zniesławionym WD40 :gwizdanie: i spokój od dwóch lat.
-
[ALL B5] Jak zamontować hak ?
To już zależy jaki hak zamontujemy. Ja mam u siebie not ori, zdejmowany, ale wycinac niczego nie musialem.
-
[B5 AFB] Gdzie "lecą" przewody od wspomagania?
A ja napiszę ciekawostkę, że u mnie chłodniczka była w ogóle nie tam gdzie trzeba. "Walała" się gdzieś w komorze silnika Może przy wymianie rozrządu "ktoś" o niej zapomniał... Musiałem sam przekładać ją w swoje miejsce...
-
[B5 AFB] Gdzie "lecą" przewody od wspomagania?
Tak, to jest chłodnica płynu od wspomagania...
-
Strefa Śmiechu
O ile pamiętam, to chyba fragment jakiegoś serialu z polsatu, w którym koleś dostał się do teleturnieju i dał du...y.
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Szybki traktor http://speed666.wrzuta.pl/film/3v5V9aGGdI/traktor_i_fotoradar- [B5 AJM] Co zmienia położenie światła żarówka czy odblask
Ruchomy jest cały odbłyśnik z soczewką.- [B5 1Z] Wymiana prawego, tylnego, dolnego wahacza.
Kiedyś walczyłem na forum z ustawieniem kąta pochylenia. Generalnie nie ma takiej możliwości, ale podobno ruszając cały tzw "wózek" można się tym pobawić. Tyle, że nie dla każdego koła osobno...- [B5 1Z] Wymiana prawego, tylnego, dolnego wahacza.
Zamienniki wahaczy są tej samej długości co oryginalne - wniosek nasuwa się sam - nic się nie przesunie i nie trzeba ustawiać zbieżności. Chyba, że będziesz ruszać końcówki drążka kierowniczego... Powodzenia Kolego tym wachaczem jak sie nie myle ustawia sie kat kola wiec nie takie chop siup. Zbieznosc bedzie dobrze ale kat pochylenia kola sie zmini Pikuś, nie wiem czy przypadkiem nie odnosisz się do tego, że obok otworu gdzie mocujemy wahacz do nadwozia, znajduje się tam też drugi otwór. Z tego co mi wiadomo służy on tylko i wyłącznie do sprawdzania stanu gumowej tulei wahacza. Może masz na myśli coś innego, ale wydaje mi się, że nie montując nowy, nie ma możliwości przykręcenia go w inny sposób.- [B5 1Z] Wymiana prawego, tylnego, dolnego wahacza.
"Banana" można kupić trochę taniej. Na allegro uważaj na podróbki. Zamienniki wahaczy są tej samej długości co oryginalne - wniosek nasuwa się sam - nic się nie przesunie i nie trzeba ustawiać zbieżności. Chyba, że będziesz ruszać końcówki drążka kierowniczego... Podnośnik, zestaw kluczy, trochę czasu Powodzenia- Czy da się ściągnąć filmik z YouTube na dysk ???
www.youtuberipper.com lub www.ripzor.com/youtuberipper.html - na tych stronkach. Wrzucasz link do filmu, pkazjue się odnośnik do pliku FLV. Zapisujesz go jako w/w plik, a potem odtwarzasz FLVPlayer'em. To tak w skrócie- [B5 AVG] Czujnik zużycia klocków - czy we wszystkich jest?
Tylko przód.- [B5 AEB] jak zdemontowac gałke od opuszxczania szyb
Wystarczy zsunąć plastikową część korbki i odsłonisz wtedy śrubę mocującą. Dalej chyba wiadomo- Czy można przejść z Visty na XP ???
Downgrade z Visty na XP jest możliwy (legalny), tylko jeżeli masz wersję Business i Ultimate... EDIT: Zapomniałem o tym, że musi być wersja OEM Visty. Link do strony Microsoft'u - http://www.microsoft.com/poland/licencje/produkty/windows.aspx- [B5 AJM] Wskazanie licznika paliwa
Skoro nikt jeszcze nie udzielił odp., to może ja postaram się coś wywnioskować. Logicznie rzecz biorąc, informacja o ilości paliwa przekazywana jest do kompa, bo skądś musi wiedzieć, że jest jakaś ilość paliwa w zbiorniku i na tej podstawie określa przybliżoną wartość kilometrów pozostałych do przejechania. Nie wnikam tutaj w sposób ich obliczania, bo była już mowa o tym na forum.- [B5 AKN] Samopoziomowanie Xenon zepsute ???
U mnie było dokładnie to samo. Wymontowałem silniczek, naprawiłem, ale problem okazał być gdzieś indziej. Po prostu ktoś tak poustawiał odbłyśniki (właśnie śrubami) tak, że w pewnym położeniu stawiały taki opór, że silniczek się blokował. Dobre ustawienie profesjonalnym analizatorem + VAG rozwiązałoby problem. Ustawianie na oko lub takim "pudełeczkiem z soczewką i wykresem" moim zdaniem mija się z celem.- [B5 ATJ] Czy kontrolka światel postojowych świeci sie przy światłach mijania ?
Tak ma być. Zastanawiam się dlaczego Cię to tak poruszyło i widzisz w tym jakiś poważny problem... Poza tym, jeżeli patrzysz na to od tej strony, to zauważ, że światła posotjowe nie gasną, gdy włączasz mijania.- [B5 AJM] złacze czujniki zuzycia klockow hamulcowych ?
Mam rozumieć, że kabelek oderwał się od klocka? Jeśli tak, to nic już nie poradzisz, ew. nowy klocek. Kiedyś też tak miałem, ale skoro klocek był jeszcze OK, to w to miejsce podłączyłem samą wtyczkę tyle, że z połączonymi ze sobą, wychodzącymi z niej kabelkami. Jak wiadomo kontrolka klocków zaświeca się, kiedy obód zostaje przerwany, więc zamykając go w ten sposób kontrolka gaśnie. Tyle, że potem trzeba już "organoleptycznie" sprawdzać zużycie klocków.- [B5 1Z] Dzyndzelek na desce rozdzielczej.
Dokładnie tak jak napisał negro, czujnik nasłonecznienia wnętrza. Był ostatnio podobny temat i ciekawe teorie niektórzy wymyślili W instrukcji jest wszystko napisane.- [B6 ALT] wyposażenie samochodu - jak rozpoznac
Lub z książki serwisowej...- [B5] Dziwna płytka na podłużnicy
Prawdopodobnie czujnik AirBag'ow...- [B5 AEB] Uszkodzona pomka spryskiwacza??
Tak jest. - Strefa Śmiechu