Treść opublikowana przez M@rcus
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Podobał mi się I ta dramaturgia w zakończeniu
-
[ALL] problem z mkv Pany pomozecie ?? :)
U mnie bez znaczenia, ale może spróbuj Bestplayer'a. Wracając do pierwszego posta - piszesz o jakichś rozmyciach, ale Twój screen dosłownie "niczego nie obrazuje" :gwizdanie: Ciekawą informacją jest, że dzieje się to co kilka sekund... Proponuję włączenie filmu i z jednoczesnym podglądem obciążenia procesora w menedżerze zadań (CTRL+SHIFT+ESC). Może jakiś proces (nie związany z dekodowaniem mkv) "zjada" Ci zasoby procesora.
-
[ALL] problem z mkv Pany pomozecie ?? :)
Na screenie nic nie widać - czarna plama, bynajmniej u mnie... Tylko jeden plik mkv sprawdzałeś? Spróbuj z innym, a jeśli tu nie leży problem, to polecam kodek CoreAVC.
-
[ALL] Elektromagnetyczne czujniki parkowania
To nie wygląda, bo montowane jest od wewnętrznej strony zderzaka
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
Hmmmm... Na A2 jeszcze nie trafiłem na korek... Cieszę się, że jadąc z zachodu do centrum PL mam chociaż kawałek dwupasmowej autostrady. Dobre i to - nie ma co narzekać, bo jedzie się dość płynnie (nie licząc momentów kiedy wyprzedzają się panowie w "dużych") Oby budowali dalej, a będzie dobrze. Co do tematu - tak jak napisał letallec; nic pewnego, a raczej mało prawdopodobne... Tak samo z alkomatami - obowiązkowe wyposażenie obok apteczki i gaśnicy... Wolne (ONETowe) żarty... P.S. "Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie" - J. Clarkson.
-
System operacyjny Android
Mateo, nie wiem co Orange namieszało w HTC Desire swoim brandingiem, ale jeżeli chcesz się go pozbyć, to proponuję Ci na początek oficjalny Gingerbread 2.3, a z biegiem czasu, jeśli zechcesz, pobawisz się modowaniem. Pobierasz ROMa z http://htcdev.com/devcenter/downloads, uruchamiasz i wszystko dzieje się automatycznie. Zaleta tego rozwiązania - nie tracisz gwarancji i dodatkowo w tej wersji czas pracy baterii skoczył mi z jednej doby do dwóch dni. Ja po kilku dniach testowania, zadowolony jestem z AceSMod007 (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1113070) i raczej szybko go nie zmienię. Przed wszelkimi modami pamiętaj o backup'ie danych w telefonie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Klitschko Dla zainteresowanych boksem i nie tylko - ciekawy dokument o braciach Kliczko. POLECAM! http://www.filmweb.pl/film/Klitschko-2011-624418
-
System operacyjny Android
To ja w takim razie zaczekam na Twoje mody i rezultaty Mam nadzieję, że po operacji dasz znać jak wszystko hula... Powodzenia
-
System operacyjny Android
I po bólu S-OFF poszedł gładko, potem nandroid backup całego dotychczasowego systemu, partycje na karcie i hybrydowy ROM AceSMod007 z Sense 2.1+3.0. Muszę powiedzieć, że śmiga wyśmienicie pomimo, że stockowa karta jest klasy 4. Po migracji na nową kartę klasy 10 będzie Ile masz zamiar przeznaczyć na partycję ext przy 16GB karcie? Bo ja chyba skuszę się ostatecznie na 4GB - mam nadzieję, że nie zamuli telefonu.
-
Samo otwierająca się klapa
Gdzieś już czytałem, ale o patentach ze sprężyną rozpierającą siłowniki klapy. Ponoć dostają mocno w d..e i długo nie pociągną.
-
System operacyjny Android
Dzięki za info! Niektórzy raportowali o bardzo długim czasie łamania zabezpieczeń, ale zobaczymy. Moj HBOOT to 1.02.0001, ciekawe czy robi to w tej sytacji różnicę. Dowiem się jutro Thanks Man
-
System operacyjny Android
Dzięki Skorzystałem z wolnego czasu i trochę się podszkoliłem Trzeba mieć S-OFF, a potem już wgrywanie różnorakich (już zrootowanych) ROM-ów z wbudowanym App2SD czy Data++. Karta zamówiona (też 16GB C10 ), ale chyba nie wytrzymam, więc "pokroję" swoją stockową kartę na partycje i potestuję różne softy, tak dla próby. Tylko ciekawe, czy Revolutionary da radę ugryźć mojego phona...
-
System operacyjny Android
Pany, jak to jest z tym Desire? Tak po ludzku, bo cwaniactwo na innych forach już mnie doprowadza do szewskiej pasji. Najpierw s-off, potem root, a potem partycjonowanie karty pamięci? Nic mi nie trzeba poza większą ilością MB na aplikacje i tu proste pytanie - czy żeby "fon" korzystał z dobrodziejstw "spartycjonowanej" karty SD muszę wgrywać jakieś "cyjanogenmody" z wodotryskami, czy wystarczy jakiś trick (w sensie TYLKO root, lub TYLKO s-off) żeby mieć więcej na niezbędne aplikacje? Mam oryginalnego "gingera" we wspomnianym HTC Desire. Będę wdzięczny za podstawowe info na ten temat, bo wiem jak zrobić powyższe operacje, ale chciałbym tylko wiedzieć co tak na prawdę muszę zrobić z telefonem...
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia koledze ze srebrnego Avanta B5, nr rej. WWY, z którym uciąłem sobie krótką rozmowę dziś na Laskowej. Z pośpiechu, nie przedstawiliśmy się sobie, ale niedaleko patrząc tj. na dane autora posta wyżej - pasuje mi do Kolkov'a Do następnego!
-
[ALL] Bardzo tani komputer do internetu prostych gierek
Ta "pamięć fizyczna"... Trochę jej mało. Nie wierzę, że dało się na tym cokolwiek robić, także lepiej skontaktuj się ze sprzedającym i niech się dokładnie określi.
-
mobilny internet orange
W tym telefonie masz HSPA - teoretycznie download (HSDPA) do 10,2 Mbit/s i upload (HSUPA) do 2 Mbit/s, także spokojnie wystarczy w razie potrzeby. Takich parametrów nie ma Huawei E173 (dostępny w ofercie Orange), przebija go tylko Huawei E372, który obsługuje HSPA+ (42Mbit/s), ale to tylko teoria. Dodatkowo, tak jak piszesz - masz taniej, więc odpuść sobie modem.
-
mobilny internet orange
Jaki masz telefon? To właśnie od niego będzie zależeć prędkość transmisji. Trzeba sprawdzić, czy obsługuje protokół HSPA.
-
Tel. z navi jaki wybrać
Od kiedy jestem posiadaczem tel. z Androidem, nie chcę patrzeć na Symbiana, czyli wszelkiej maści Nokii z serii E oraz N. Dlatego też sprzedaję swoją N97 mini pomimo, że Nokia Maps sprawowało się całkiem nieźle. A więc jeśli rozważasz zakup telefonu zwracając głównie uwagę na nawigację, to mogę polecić jakąś Nokię, ale do innych spraw Symbian jest bardzo irytujący. Co do "darmowości" nawigacji na innych platformach - śliski temat...
-
Kino domowe z TXT., HDMI, USB do około 800 zł - jakie?
Kino-dekoder podłącz optykiem. Kino-laptop. Tu gorzej, bo prawdopodobnie nie obejdzie się bez zew. karty dzwiękowej.
-
Piłka nożna
A to ciekawa informacja
-
Piłka nożna
Nie przeczę, bo nie jestem pewny. Jakkolwiek, odnosiłem się tylko do EURO.
-
Piłka nożna
Mecz z Argentyną i wczorajszy z Francją, to były towarzyskie przecież. Zresztą co ma Argentyna do EURO? Gdzie Europa a Ameryka Płd.? Do każdych mistrzostw na starcie zakwalifikowany jest gospodarz - w przypadku E2012 Polska i Ukraina.
-
Piłka nożna
jak awansują Gdzie awansują? Jako gospodarze zagrają przecież swoje minimum meczy bez żadnych eliminacji.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj obejrzałem Hall Pass (Bez Smyczy) - nie zachwyca, ale mogę polecić ze względu na niezłe akcje
-
Asus GeForce GTS 450 1GB vs taki sam z Gainwarda
Mam takiego Gainward'a, ale raczej z powodów "historycznych" i sentymentalnych, kiedy ta właśnie firma była w czołówce. Jakiś czas temu Palit ją przejął, ale nadal chłodzenie i wydajność jest na wysokim poziomie, więc nie żałuję. Może ktoś mówić, że to low-end, ale jak na moje potrzeby jest w sam raz. Co do Twojego pytania - koledzy używają Asusa, Gigabyte'a i też nie narzekają, więc różnice są na prawdę znikome.