Treść opublikowana przez M@rcus
-
tykanie przy cieplym silniku
Mi to wygląda na wtyczkę od reflektora przeciwmgielnego... Ewentualnie klakson...
-
Zalety wycięcia KAT'a
W pełni potwierdzam wypowiedź kolegi wyżej Z minusów - śmierdzące i gryzące spaliny.
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok. 13, skrzyżowanie Żwirki i 17-go Stycznia, granatowy sedan WU XXXXX. Stałeś/-aś kilka pasów ode mnie, więc nie było jak się przywitać. Pozdrawiam!!!
-
Problem z partycjami na dyskku.
Jaka różnica? To spróbuj bez dodatkowych narzędzi (np. bez tych co podałem) podzielić na partycje np. kartę pamięci...
-
Problem z partycjami na dyskku.
Olej ten windowsowy tool. Skorzystaj z apki o nazwie Partition Wizard Home Edition (chyba nawet darmowa do zastosowań domowych), albo ewentualnie Partition Magic (płatny).
-
Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Nie tylko RMF... Jeżeli znasz datę i godzinę, to polecam odsluchane.eu
-
Spotkania na drodze
Przyznaję się - to byłem ja ale niestety, nie widziałem Cię... Pozdrawiam!
-
Odzyskiwanie danych z dysku USB
Zależy jaką ilością danych nadpisał.. Nawet jeżeli wszystkiego poprawnie nie odzyska, to warto spróbować, chociaż dla kilku % tych 40GB.
-
Odzyskiwanie danych z dysku USB
Jak już pisałem wyżej - Ontrack Easy Recovery i opcja "Format Recovery", ewentualnie jak to nie pomoże, to "RAW recovery". Powodzenia!
-
Odzyskiwanie danych z dysku USB
Ja używam Ontrack Easy Recovery - polecam spróbować. Jeżeli nie nadpisałeś plików, na których Ci zależy, powinien bez problemu je odzyskać.
-
Przejściówka z wyjścia cyfrowego optycznego (Toslink) na cyfrowe pradowe Coaxial
Przeglądając ogłoszenia rozdzielacza, który podałem w swoim poście, niektórzy sprzedawcy opisywali, że działa w obie strony. Może warto podpytać człowieka, który to sprzedaje jak jest na prawdę...
-
Przejściówka z wyjścia cyfrowego optycznego (Toslink) na cyfrowe pradowe Coaxial
Hmm... Wydaje mi się, że jaka by nie była ta "przejściówka", to raczej z samego światła nie wytworzy prądu (TOSLINK <=> COAX). Raczej musiałboby to być urządzenie aktywne... Ze swojej strony proponowałbym splitter TOSLINK np. Rozdzielacz optyczny (splitter) - toslink - pozłacany EX (YOPT-EX) :: Sklep.RMS.pl (hi-fi, kino domowe, akcesoria audio-video) ale nie daję głowy, że działa to jak należy.
-
Różnica między lampami D1S i D2S
Odpowiadając na pytanie o różnicę pomiędzy D1S a D2S - ten pierwszy ma zintegrowany starter a ten drugi to "goły" żarnik. Nie rozumiem stwierdzenia "zamiennik D2S do B6"... Jeżeli piszesz, że masz lampy pod D2S, to taki żarnik powinieneś kupić - nie koniecznie w serwisie za 2000zł.
-
Spotkania na drodze
Dziś około 19.30, Rondo Jazdy Polskiej, widziany kaktusowy zielony sedan B5 (taki jak mój) z czarnymi felgami. Nie machałem, nie trąbiłem, bo byłeś/byłaś daleko, dojrzałem tylko ramki klubowe i jakąś naklejkę na klapie po stronie kierowcy. Pozdrawiam!
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Też będę :-)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie chcąc robić OT - po co to?
-
[ALL] Kolumny głośnikowe - zagwostka.
To są kolumny przystosowane pod tzw. bi-wiring. Niektóre wzmacniacze pozwalają podłączyć się do kolumn dwiema parami kabli, tzn jedną parą wysokie tony, drugą parą niskie - musisz sprawdzić czy Twój AMPLI coś takiego obsługuje. Jeśli tak, to odkręcasz wszystkie nakrętki, zdejmujesz blaszki i podłączasz tak jak napisałem. Jeśli nie, to zostaw to jak producent przewidział, podłącz się pod jedno z gniazd i ciesz się nowym sprzętem.
-
[B5 AJM] Odłączenie akumulatora
Zapewne chodzi o to, że nie otwierają się i nie zamykają samoczynnie/automatycznie... Zamknij szybę do końca i pociągnij "dzyndzel" jeszcze raz do góry - automatyka powinna znowu działać.
-
Jaką kartę WiFi kupić
A może Twój laptop ma możliwość rozbudowy (wolne złącze miniPCI) i mógłbyś kupić sobie wewnętrzną kartę... np. http://allegro.pl/karta-wifi-minipci-tp-link-tl-wn360g-nowa-wys-24h-i2024524043.html Myślę, że to wygodniejsze.
-
Spotkania na drodze
Wtorek, 27.12.2011, powroty ze Świąt... Warszawa, wlot od strony wschodniej, światła przy Kajki. Kolega w Alfie Romeo (chyba 147). Bardzo roześmiany, pokazujący mi klubową naklejkę przez szybę.... Pozdrawiam!
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
Może spróbuj włączyć światła pozycyjne przed rozruchem. Niby trywialna sprawa, ale o ile dobrze pamiętam i niczego nie mieszam, to w B6 działa. Były już podobne wątki i autorzy meldowali poprawę.
-
[B5 AJM] Głośny silnik
Fakt, zeszło to trochę z tematu... Ale pytanie podstawowe - co skłoniło Cię do: Nie wiem czy to jakość filmu, ale klekocze chyba normalnie jak na AJM bez wygłuszenia... Wcześniej pracował inaczej i raptem coś się zmieniło? Prównujesz do innych AJM?
-
[B5 AJM] Głośny silnik
Kolega Wiktor ma rację - nic więcej nie mogę napisać, bo wszystko zostało już przez niego opisane. Ktoś myśli inaczej, to zdjąć górną osłonę, sonometr w łapę i porównać AJM z np. AFN :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Wczoraj, około 19, Rondo Jazdy Polskiej, ciemne (czarne?) B6 sedan, WPR na kwadratowej rejestracji, a obok wlepa klubowa. Kierownik zorientował się i dał awaryjnymi, albo tylko podziękował za wpuszczenie na zjazd w trasę łazienkowską w kierunku lotnika - w odpowiedzi mrugnąłem długimi... Pozdrawiam!
-
[ALL B5] Zmiana godziny w liczniku
Bo tu nie chodzi o radio, a o zegary i oddzielny odbiornik sygnału. Sam kiedyś sądziłem, że działanie tego mechanizmu oparte jest o RDS, ale się myliłem. Polecam obszerny wątek na forum odnośnie tego tematu.