Treść opublikowana przez M@rcus
-
Dioda hamulca ręcznego
Witam, witam, a przecież dwa wiersze wyżej jest napisane... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Dziwne stuki w okolicach nóg kierowcy/pedałów w A4 B9
Po pierwszym ruszeniu od odpalenia robi się test pompy ABS/ESP - w B8 też tak jest. To nie wada fabryczna. Nawet B5 robi to na swój sposób - objawiało się to delikatnym przygaszaniem świateł.
-
Jak zadziała automatyczny hamulec ręczny, gdy podczas jazdy go zaciągnięmy?
Tak jak już wyżej napisano - wszystkie koła hamują. Nie jest tak jakby wcisnęło się hamulec w podłogę, ale siła hamowania w miarę płynnie rośnie, dlatego szarpnięcie guziora tylko delikatnie przyhamuje samochód. Nie ma co się bać, a warto wiedzieć jak auto się zachowa w potrzebie hamowania awaryjnego tym sposobem.
-
Subwoofer 2G MMi - nie działa
Okablowanie suba do sprawdzenia. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Czujnik zmierzchu a światła mijania PROBLEM
- Czujnik zmierzchu a światła mijania PROBLEM
Nie mam w tej chwili możliwości sprawdzenia, ale opisy bloków powinny coś podpowiedzieć - poszukaj. Kojarzę, ze było coś w grupie 008 - brightness i chyba tez rain quantity... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Czujnik zmierzchu a światła mijania PROBLEM
Zapewne w blokach wartości zmierzonych w MCE 09 (meas. blocks 08) jest możliwość sprawdzenia jakie dane idą od czujnika. Rozumiem, że po zakodowaniu czujnika nie ma błędu?- Czujnik zmierzchu a światła mijania PROBLEM
Zapoznaj się z trzecim postem (od wrclaguna) w tym temacie - może coś korekcją czułości sensora światła. Chociaż pewności nie ma, skoro CLH działa jak trzeba...- Elektrzycznie składane lusterka-problem
Również mam ten objaw po myjni. Mój patent, to ręczne (siłą mięśni) złożenie obudowy danego lusterka, potem pokrętłem włączam opcję złożenia luster - prawe normalnie się składa a w lewym pracuje sam mechanizm i w pewnym momencie przeskakuje o "ząbek". Potem działa jak trzeba.- Błędy 5205 5213 5231 Za niskie/wysokie ciśnienie na szynie paliwowej
Szczególnie o prędkość obrotowa silnika w stosunku do prędkości samochodu - 6 bieg miałeś zapięty przy tej prędkości (51 km/h)?- Błędy 5205 5213 5231 Za niskie/wysokie ciśnienie na szynie paliwowej
A mnie zastanawiają warunki wystąpienia błędu: - Prędkość obrotowa silnika: 652.00 /min - Unormowana wartość obciążenia: 74.9 % - Prędkość pojazdu: 51 km/h PSJ?- problem z prądem na sprężarke audi a4 b8
A w jakiej temperaturze otoczenia próbowałeś to robić? Poniżej 5 st.C sterownik nie uruchomi sprężarki AC.- Ilość zakodowanych kluczyków
Na postoju naciśnij na zegarach klawisz "SET". W czasie przeprowadzania "autodiagnozy" w prawym lub lewym dolnym rogu ekranu będzie wyświetlone np. L2 3/3 co oznacza, że zakodowane są trzy klucze. Sprawdź jak masz u siebie.- Zaślepka haka holowniczego
Nie wiem, czy w ógole zaślepka w zderzak jest do kupienia, ale jeżeli zależy Ci tylko na zabezpieczeniu otworu montażowego, to nie musisz się martwić o ile masz wszystko w stanie jakim to fabryka zaprojektowała. Mianowicie, po złożeniu gniazda elektrycznego otwór jest automatycznie zasłaniany przez zaślepkę, która jest na ramieniu mocującym to gniazdo.- Klima jedno strefowa
Szukałeś w ogóle na forum? https://a4-klub.pl/index.php?/topic/226423-klimatyzacja-3-strefowa-vs-1-strefowa-jakie-roznice/- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zamknij drzwi i wtedy reguluj - wtedy dopiero zauważysz, ze nogi będą się podświetlać. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Nigdzie nie napisałem, że bezawaryjne, ale które samochody się nie psują? Auto klasy premium, to i ceny "premium", a i porównywanie z VW z 2002r. nie ma tutaj uzasadnienia.- Nawiew włącza się z opoźnieniem
Bo tutaj problemem będzie na 99% sama dmuchawa a nie tzw. "jeż". Wymień i problem zniknie.- Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Taaa, od razu usunięty, bo tu wszyscy są bezkrytyczni co do swoich A4 a admini pracują w dziale PR Audi AG. Samochód za kilkadziesiąt tysięcy, z przebiegiem pewnie pod 200kkm, wiec nie ma co się dziwić, ze coś się zużywa. No a ceny - cóż... Tez robię wszystko na bieżąco, ale liczę na to, ze odwdzięczy się kolejnymi tysiącami przebiegu bez niespodzianek i radością z jazdy. Sprzęgło nie psuje się co chwile, zawieszenie tez daje radę dość długo. No a powszechne bolączki, o których można poczytać na forach niestety trzeba eliminować na bieżąco i tyle. Sprzęgło 2500, robota łożyska skrzyni w ASO 1400, rozrząd 2000, wahacz kolejny 1000, ale to nie B5 gdzie większość części jest już stosunkowo tania. Wszystko zależy wg mnie od sposobu eksploatacji - u mnie 200kkm i fotele ideał, rdzy brak no a układ jezdny i napędowy z racji robionych 25-30 km rocznie ma prawo kuleć. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Faktycznie, problem normalnie napisac A właśnie, że może być to dla pewnych osób dylemat. Sam jestem ciekaw co lepsze - xclean, czy specific? Na stronie motula sugerowany jest xclean, natomiast sprzedawca polecił mi jednak wybór specific'a i na takim tez obecnie jeżdżę. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- [A4 CAHA] 2.0 TDI falowanie obrotów podczas jazdy
Skoro skrzynia manual, to ewidentnie sprzęgło się ślizga.- Pada wiatrak :)
Ten jest do polifta. Szukaj z szeroką wtyczką - przykładowa oferta na ebay: http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-S4-A5-S5-Q5-HEATER-BLOWER-MOTOR-FAN-8K1820021B-NEW-/191890216607?hash=item2cad8c569f:g:pqgAAOSwlfxXGkGC- Problem z prawym lusterkiem
Pokrętłem od składania... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Problem z podświetleniem zegarów
Co do podświetlenia i niedziałającego FIS - to mi wyglada na upalony bezpiecznik. Sprawdzałeś? Bodajże nr 17... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Ja też własnie po zakupie :-) Nie wiem, czy właśnie płyta jednak nie byłaby lepsza, bo zaszalałem i wziąłem sektor G12... - Czujnik zmierzchu a światła mijania PROBLEM