Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZTM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie mam jak mam, z przodu nowe rami, z boku może nie mam, ale stałem zaparkowany tyłem że musieli widzieć może myśleli że tutaj to "kaszana.pl" i wolę przejść na ich stronę kaszana.eu :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj w BlueCity zaatakowali mnie z końkurencji zastałem na szybce reklamkę kaszana.eu możemy dokonać na następnym spocie oficjalnego spalenia ########### add dziękuję modom za skorygowanie moich myśli to właśnie chciałem napisać
-
[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku
właśnie może poszukaj kolegi z forum to Ci pomoże zrobić logi, jakiś czas temu pamiętam jak do wa-wy na spota przyjechał koleś w Częstochowy co mu "fachofiec" zakładał tempomat, a zostawił piękną choineczkę na desce, chłopaki ogarnęli temat w 10min.
-
[B5 AKN] Co myślicie o tym wykresie ?
po co, auto od razu zacznie słabiej jeździć (w odczuciu właściciela bo z 200 zrobi się 180 )
-
[B5 AFB] Proszę o analizę logów
słabe logi, ale też słaby majster robił Ci program, za duże ciśnienie w wysokim zakresie obrotów przy 4krpm powinno opadać a u Ciebie cały czas rośnie
-
[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku
a co z powietrzem w paliwie, może jest nieszczelność, czy po długim postoju źle odpala a po krótkich przerwach pali dobrze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli sto lat sto lat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiedziałem żeś wygłodniały, umów się z koleżanką z nk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadnij wieczorkiem to Ci dam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi tenkju za testdrive ośka to straszny kibel, zbieram dulary na q dokańczam drina i idę spać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
parking pod makiem jak się jedzie do Łomianek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najbardziej pijący zawód świata
-
[B5 AKN] Co myślicie o tym wykresie ?
nie widziałem jeszcze V6 żeby miała gratis, zawsze poniżej serii, a już te początkowe (98 - 99) to na pewno, wykres na pewno mocno zawyżony, osobiście nie wierzę w taką moc serii, z drugiej strony koxu dorzucone sporo, powietrza niekoniecznie, więc odpowiadając na Twoje pytanie: - za dużo paliwa, niech troszkę ograniczy - zweryfikuj pomiar serii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to kto GIT produkcja twórcy takich hitów jak "Wściekłe pięści węża"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aleś mnie wypatrzył morda mi się nie zamykała i prawie na MO się wpakowałem ( nigdy ich tam nie ma o 6:30 ) właśnie się miałem pytać czy o tej porze stoją gdziekolwiek, bo leciałeś bezpardonowo hardcore, a ja jak debil stałem na wiadukcie ale widzę że i oni czasem lubią zaskoczyć, albo chcieli się pochwalić nowym odblaskowym radiowozem zanim słońce wzejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
troszkę przeginka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to trzeba wpasc i sie pozegnac... Wy juz lepiej nie wpadajcie... lepiej na spokojnie przyjedzcie od Ciebie to dziwnie brzmi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a przy samym starcie na pewno, przy wyższych prędkościach już mniej
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bo ja zleciłem przelew na 24.01 co prawda w mBanku więc będzie zaraz po północy.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a napisaliście że płacicie 25.01
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja chcę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, a czy w takim razie może mi ktoś powiedzieć co w tym śmiesznego? włącz głośniki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty wczoraj wszystkie zapaliłeś to jedna to pikuś [br]Dopisany: 07-01-2009, 21:48:14_________________________________________________ja dzisiaj 3 kółeczka pod biedronką, ale ośka to kibel
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potrzebuje pomocy, szukam kogoś kto zna jakiegoś lekarza laryngologa dziecięcego który pracuje w szpitalu, muszę zrobić dzieciakowi mały zabieg a wszędzie terminy są kosmiczne i nie chcą ze mną gadać :/