Treść opublikowana przez mily
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
Nie wiem dlaczego Audi Miałem wcześniej Audi 100 jako pierwsze auto (od taty w spadku) i styl prowadzenia tego auta jakoś jest inny niż opla, merca BMW czy cokolwiek innego. I ten styl mi się poprostu podoba i tyle (chodzi mi o to jak działa sprzęgło, biegi gaz itp) Przyznam się że jak wsiadam do jakiego kolwiek Audi to nie musze się przyzwyczajać do sprzęgła gazu itp, a wsiadając do innych marek to zawsze na początku musi mi zgasnąć. A jakie auta w latach 95-00 były nie wadliwe?? Przecież Audi 80 czy 100 są najmniej wadliwymi autami jakie znam (a przynajmniej ja tak uważam). Weż merca z 97 C klasy to sie więcej psuje niż w A4 i jeszcze blacha rdzewieje. Jakiś ten okres taki pechowy był dla motoryzacji.
-
[ALL] Pomoc przy odwróceniu polaryzacji
Albo przekaźnik czasowy odrazu kupić.
-
Spociki w Skierniewicach
Z chęcią się przejadę, teraz niestety nie mogłem dobić.
-
Jaki kolor powinna mieć ropa ?
Hej! Wiadomo, że powinno się lać ropkę do naszych dieselków najwyższej jakości. Zawsze tankuję do pełna i dziś miałem dziwną sytuację, weszło tylko 20 litrów, zamiast ok 40. Jak się okazało to ropa zaczęła się pienić. Czy ropa się pieni?? No i kluczowe pytanie jakiego koloru jest ropa?? Kolega ma ciężarówki i zamawia bezpośrednio z orlen, jest koloru zielonego/niebieski, jak się to wlewa to bardziej żółty przezroczysty. Ale na stcjach benzynowych jeszcze takiego ustrojstwa nie spotkałem zazwyczaj była żółta (w bańce), ale się nigdy nie pieniła. Dziś zalałem też koloru żółtego (mętny taki kolor, nieprzezroczysty) i jeszcze pieniący się. Kluczowe pytanko gdzie tankować niunie, żeby się nie wkopać i jak rozpoznać co tankujemy??
-
Spociki w Skierniewicach
ja nie mogę obiecac bo w niedziele przewaznie przejeżdżam do łodzi i zastanawiam się nad trasą Sochaczew-Skierniewice-Łódź, zobaczę dopiero w niedzielę ilę będę miał czasu.
-
[B5 AEB] Zna ktoś może dobry serwis do regulacji gazu w okolicach Płocka ?
No takich rzeczy nie mogę przedstawić bo nie mam skąd wziąść. Nie jestem mechanikiem.
-
[B5 AHU] Centralny z pilota nie działa
OK thx
-
[B5 AHU] Centralny z pilota nie działa
Już nie pamiętam ale chyba to były te kolory co opisujesz (tak mi się kojarzy). Jeżeli chodzi o połączenia to jest wszystko ok. Wielu kolegów ma taką sytuacje ale sobie nie zdaje z tego sprawy. Dodam że mam jakiś modół który wolno rozjaśnia światło w środku i wolno ściemnia, ja podejrzewam że to on coś miesza, na tych krańcówkach, tylko pytanie jak to obejść, bo normalnie daje sie diodę i już, a tu coś sie dzieje czego nie rozumiem (szkoda że nie mam dokładnych schmatów)
-
[B5 AEB] Zna ktoś może dobry serwis do regulacji gazu w okolicach Płocka ?
ok Więc co jest kryterium?? Astra nie gaśnie, ma moc (nawet większa niż na benzynie), nie szaleje na obrotach, co skrzyżowanie to jest dym z opon, ma tą astrę już ok 2 lat i nic się z nią nie dzieje. On jeździ tak na codzień (zmiana opon co ok miesiąc). PS Będzie do sprzedania Większośc podzespołów jest z górnej półki (wydech, klocki, tarcze i wiele innych, chyba skrzynia też jest sportowa, ale nie jestem pewien)
-
[B5 AEB] Zablokowane radio
- [B5 AHU] Centralny z pilota nie działa
Mamy coraz więcej elektryków, wiedzących co piszą PS. Kolego spotkałeś się może z czymś takim: Jak otwieram drzwi to na krańcówce powinienem mieć albo 0V albo 12V (to nie ważne), a ja mam 7V, przez ten incydent alarm widzi cały czas drzwi otwarte. Próbowałem z diodą i nie działa.- [B5 AEB] Zablokowane radio
Jak działa Ci funkcja ACC to wyjmij kluczyk ze stacyjki i odczekaj ok 2 godzinek (nie wiem dokładnie ile czasu potrzeba na zdjęcie blokady, ale 2 godzinki to maks)- [B5 AEB] Zna ktoś może dobry serwis do regulacji gazu w okolicach Płocka ?
Takich szczegółów to ja Ci nie podam bo na mechanice sie nie znam i nigdy nie jeździłem benzyną, a co dopiero w gazie. To są auta kolegów, nie będę co chwilka do nich wydzwaniał. Ale postaram się załatwic filmik z astrą w roli głównej [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 14:52_________________________________________________A tak chodzi astra na gazie zrobiona przez speców z Wyszogrodu: http://bobek696.wrzuta.pl/katalog/wszystkie/1Mhf6flPEUl/astra_kombi- [B5 AFN] W które miejsce wpiąć zasilanie CB??
Mówiłem że nie będzie się nic działo, a na 99% nie od zasilania.- TV LG vs. Samsung
Może i nie chcą ale opcja jest bardzo przydatna.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 07:17_________________________________________________Jeszcze, żeby nagrane filmy można był przegrywać na komputer i odwrotnie z komputera wgrywać filmy na TV to by było super.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 07:18_________________________________________________ Nie masz racji, już wszystko wiem LG stosuje i swoje matryce i Samsunga. Na potwierdzenie mogę wrzucić ofertę sklepu z częściami elektronicznymi. Więc dobrze mi się kojarzyło że LG ma matryce Samsunga, a Ty też masz racje że mają też swoje.- [ALL B5] Czy można przełożyć intalacje alarmową ?
Jak to ori?? Nie przerzucisz alarmu ori (znaczy chodzi mi o scyzoryk). Jak masz scyzoryk to jak będziesz włączał i wyłączał alarm?? Nie wiem co tam masz, w sensie co dokładnie chcesz przełożyć.- [ALL B5] Czy można przełożyć intalacje alarmową ?
Oczywiście że można, tylko pytanie czy dasz radę. Bez znajomości podstaw elektroniki będzie ciężko. Wątpię żeby ktoś był w stanie pomóc bez schematów. Jak już znajdziesz centralkę to nie zapomnij sobie oznaczyć kable, bo później nie dojdziesz. Zależy czy kable są od centralki wszystkie czarne czy nie.- [B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
Ja odpalałem z popychy i już więcej tego nie zrobię.- [B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
Ja tam swoja motorynke odpalałem z dwójki [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 12:38_________________________________________________Bo trójki nie było, więc na najwyższym biegu :0 hehehe- [B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
tak a silnik ze złota kupiłeś Tyle mnie kosztował remont silnika diesla 2.0D w roku 2002.- [B5 AHH] Czy można odpalić na pych ?
NIE!!! Ja już tak zrobiłem kosztowało mnie to 4 tys zł.- [ALL B5] Wariujący zegarek
Tematem nie jest rozładowywujący się akumulator, a "wariujący zegarek". Kolega ma problem że po wyjęciu kluczyka zegar zaczyna się sam ustawiać. Nie ma to związku raczej z diodami. Ja bym najpierw naprawił zegrarek, a później szukał przyczyny rozładowywującego się akumulatora (o ile problem nie zniknie).- [ALL B5] Wariujący zegarek
A skąd wiesz że tylko tu jest obwód zamknięty?? Ja stawiam, że gdzieś idzie plus (lub minus) po ścieżkach i między innymi zwiera tego dzyndzelka.- [ALL B5] Wariujący zegarek
Dla mnie wygląda to na zwarcie w licznikach (gdzieś w obwodzie zegara, skoro zaczyna sam sie ustawiać to trzeba by było przejrzeć ten obwód). Oddaj licznik do elektronika, może namierzy uszkodzoną ścierzkę. Co do rozładowywania akumulatora to sam licznik nie rozładuje go, ale jak cos chodzi na zwarciu to rozładuje (a skoro się sam obraca to musi być zwarcie równolegle do tego styku z pokrętła).- [ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
Tak w ASO, jak byłem na przeglądzie, wymienili bo: "profilaktycznie, żeby nie doszło do rozszczelnienia", zrozumiałem z tego tyle że układ w momencie nabijania może być szczelny, ale w ciągu roku stare uszczelki mogą puścić. Nie wiem nie znam się na tym. - [B5 AHU] Centralny z pilota nie działa