Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    :wallbash: A dziś świeci :wallbash: Ewidentnie ktoś kto nie mógł się pojawić modlił się o deszcz w sobotę
  2. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    OK. Dobrze że nie zdążyłem wyjechać, bo bym sam był na parkingu.
  3. Wiem ale ty mówisz o innym systemie, Ty mówisz o DX. A ja myślałem na myśli normalną falę a nie odbijaną. W każdym razie ja się zamotałem sorrki.
  4. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Czyli mam nie wyjeżdżać?? Bo jak mam być w Skierkach o 17 to już bym musiał wyjechać.
  5. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    No to jak będę miał z kim pogadać to jadę Ja też swoją wypolerowałem w garażu się suszy
  6. Kurde jaki ja dziś jestem nie tomny. Zakręciłem się Sorrki nie było ptań i uwag. Ja cały czas myślałem że jest rozmowa o antenkach (jak temat wskazuje)
  7. Jakim Lincolnem?? Nie ma nawet takiej opcji.
  8. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    O to ktoś będzie ?? Czy sam sobie postoje i wróce??
  9. Ale wy tu głupotki gadacie. Ziemia to nie talerz. CB nie sięgniesz nawet końca Polski. Po pierwsze nie ma takich mocy (tak to by nadawali TV z jednej stacji w Polsce), ale nawet jak by byłą taka moc to i tam masz krzywiznę Ziemi, dlatego są satelitki wokół Ziemi, żeby tą krzywiznę jakoś "wyprostować"
  10. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Trochę się pogoda spier... Moja niunia już lśni i czeka w garażu, sygnał do wyjazdu i jadę. PS. Kto zamawiał pogodę?? Bo o tym chyba zapomnieliśmy.
  11. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Zaj.. THX
  12. OK, inaczej Weź wyjmij całkowicie czujnik (rozłącz go) i powiedz co Ci się wyświetla na wyświetlaczu?? Moim zdaniem masz albo zwarcie między kablami, albo przebicie do masy. PS, a jak podłączysz bezpośrednio omomierz do jednego czujnika i do drugiego to też Ci nic nie pokazuje?? Musi przecież to jest rezystor. Jak masz nieskonczonosc lub zwarcie to rypniety jest czujnik.
  13. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Aha ja jestem na 100% [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 13:14_________________________________________________A i jeszcze w nagłówku by się przydał dokładny adres, bo mi jest potrzeby żeby dojechać. (adres spotkania-zalewu)
  14. Pompka od sprzęgła dostała trochę powietrza. 1 i R włączysz tylko jak dociśniesz dobrze sprzęgło (trzeba wcisnąć mocniej w porównaniu z innymi biegami). Jak dostanie pompka trochę powietrza to nie pompuje tyle płynu ile powinna. Ten temat już przerabiałem w Audi 100 wiele razy. Teraz jest ok bo się odpowietrzyła.[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:22_________________________________________________Zaczynają Ci się pewnie zapychać te kanaliki w pompce. Najlepiej wymień płyn hamulcowy, to spłynie może ten syf.
  15. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    No w sumie masz rację.
  16. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    pany to może przełożymy na jakiś inny dzień, bo lipa wychodzi.
  17. Ja chyba zaczne stosować dodatki z firmy STP. Wlewa się je średnio co 5 tys to w moim przypadku w odstępach ok 2-3 miesięcy.
  18. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    I to mnie bardzo cieszy
  19. Nikt tu nie mówił że nie jest najlepsza, ale jest na równi z Santiago i tego nie można zaprzeczyć, co do tego zysku, to jest tylko teoria firm, żadna antenka nie uzyska 5-6dB.
  20. Jak się ni Taki mi zalali do passata też dieselka, w serwisie w Płocku.
  21. No weź...Przecież Ci piszę, że posiadam obie i obie porównywałem. Sirio jest mocniejsza, ale w użytkowaniu tego nie zauważysz, która ściąga lepiej i która lepiej działa (za duży kaliber, zarówno jednej jak i drugiej). truckmaniac ma rację że nie widzi różnicy. Kierownik jeżeli uważasz że Sirtel to lipa, to to samo musisz powiedzieć o Turbo.
  22. Tutaj masz jak to dziadostwo rozebrać: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html
  23. Nie może dotykać masy a to nie ja mam ten błąd Jeżeli zacisk plusowy by dotykał do masy to światło by paliło się cały czas, jeżeli by zacisk minusowy by się stykał, to by działało prawidłowo. W obwodzie musi być przerwa, więc albo krańcówka albo przetarły się przewody ale niczego nie dotykają, najprawdopodobniej w tym miejscu co napisałeś doszło do uszkodzenia przewodów.
  24. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    U mnie narazie nic się nie zapowiada że coś będę robił w sobotę, więc na 99% jestem. Tobi będziesz?? Jak się nawi sprawdza??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.