Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. Bo ten ceramizer myślę że dla nieuświadomionych to jest to samo co Motor Doctor (czy jakoś tak). Ale ja na mechanice się nie znam więc głosu nie zabieram. Raczej słucham i stosuje sie do Waszysz wskazówek. W zimie to koniecznie dolewam do paliwa, ale teraz w lecie to już mu chyba nie trzeba.
  2. No właśnie ja się cały czas zastanawiam czy dolewać do swojego dieselka STP do uszlachetniania ropiki, bo tylko w moim przypadku ta firma wchodzi w grę, jak tak to które?? W sumie jest wszystko ok z moim silniczkiem, ale zawsze może być lepiej albo gorzej po zastosowaniu takich preparatów. Co tym sądzicie, stosować czy nie?? [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:54_________________________________________________Bo dodatki do olejów to już tylko jak coś się z silnikiem dzieje i czekan nas remont. Czy zapobiegawczo tez można coś wlewać??
  3. Jeżeli jest tak jak piszecie to jest następny feler ze standardowymi zabezpieczeniami. Ja nigdy tego nie sprawdzałem ale byłem pewien że immo chodzi cały czas. A co jeśli się gościa uruchomi z popychu nie przekręcając kluczyka?? Np. doprowadzając +12 z akumulatora do przekaźnika w pompie. Trzeba jeszcze zasilić komputer, żeby odpalił, czy to mu wystarczy?? Bo wtedy odcięcie tez nie działa, przekaźnik ma styki zwarte dopiero podczas ingerencji sie otwiera i nie zezwala. Rozumiecie o co mi chodzi?? Może inaczej: Czy po włączeniu silnika i odpięciu zasilania w komputerze silnik nadal będzie pracował, jeżeli podamy napięcie na przekaźnik w pompie?? Mówimy o deislu.
  4. Tutaj kolega ma rację, unidenki mają gorszej jakości komponenty, ale tak szczerze to różnicy nie zauważysz (testując na tych samych antenach). W praktyce to masz mniejszy zasięg ok 1-2 km na zasięgu 20-30 km, więc to jest nic i ja uważam że nie ma sensu przepłacać (różnica jest 2-krotna) za ten kilometr może dwa. Najczęściej nie będziesz zbierał szumów i będziesz sobie ustawiał zasięg na ok 10 km wtedy jest czysty ładny dźwięk bez zakłóceń. Faktycznie funkcja ASC jest przydatna ale w miastach, bo tam to jest jeden wielki pisk, każdy nagaje wszystko się sprzęga i wogóle, więc lepiej żeby wycięło trochę rozmowy niż słyszeć co chwilę piski.
  5. Nie mogę się zgodzić z tym że immo jak już zezwoli to auto dalej pracuje bez kostki w kluczyku. Wiele razy na tym forum było gdzie immo "nie łapie kostki" i wyłącza silnik podczas jazdy. Wielu kolegów miało z tym problem, że podczas jazdy zapala im się kontrolka od immo i autko gaśnie. Podłączenie takiego alarmu, dla kogoś kto nie orientuje się w temacie elektroniki jest naprawdę sporym wyzwaniem, a zostawianie kostki immo w aucie to już wogóle jest bezsensu.
  6. mily odpowiedział(a) na vahoo temat w Audi A4 B6/B7
    No wiesz "nieszkodliwa" dopóki kolega Ci nie wrzucie czegoś do środka ale to tak dla żartu.
  7. Ale zaraz chwilkę, co robi ten separator bo nie kumam? Wystarczy zasilić wazmacniacz antenowy i już. A ten separator to co on ma niby seperować?? Można jakis link do allegro o co chodzi wogóle??
  8. OK. Moje zdanie jest takie, że przednie głośniki tez Ci grają, ale ich nie słyszysz. Dlaczego?? Z tego co widzę to przód lewy i tył lewy jest zmostkowany, podobnie z prawą stroną. W audi standardowo jest tak że tył chodzi na wzmacniaczu, więc sygnał jest wzmacniany i zagłusza przód (gdy tył już gra przód dopiero "startuje"). Rozdziel kable osobno na posczególne kanały (niestety musisz sam dojść który głośnik jest który, no chyba że ktoś pamięta kolorystykę to może podpowie), domyślam się że masz radio z wyjściem na 4 kanały, więc podłącz wszystkie przewody do bręzowej wtyki (powinno być ich 8, po 2 kable na głośnik). Druga opcja usunąc wzmacniacz z tylnych głośników. Teraz zasilanie. Zamień czerwony z żółtym (patrząc od strony radia) i podłącz kabel niebieski (od strony radia)z białoniebieskim (od strony audi) (tu nie jestem pewien, jest to zasilanie wzmacniacza anteny, inaczej nie będzie zbierać Ci stacji radiowych).[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:53_________________________________________________Aha jak się uprzesz i nie podłączysz wszystkich 4 kanałów to wyłącz tylne głośniki w ustawieniu radia, inaczej popalą się z czasem końcówki mocy odpowiadające za zasilanie głośników tylnych.
  9. Jeżeli chodzi o resetowanie to musisz zamienić w soniaku kabel czerwony z żółtym (jeżeli to ten standard). Przydałyby się zdjęcia co Ci zostało i jak masz aktulnie podłączone.
  10. Polak potrafi
  11. A co Ty się tak bulwersujesz, ja napisałem ja to się podłącza skoro właściciel nie wie. Trzeba miec sporą wiedzę, żeby to podłącyzć bo trzeba zabezpieczenia pominąć. A pomysł z zostaieniem kostki immo w aucie :wallbash: ręce opadają, jeszcze przed drzwiami połóż wycieraczkę a pod nią zostawiaj kluczyki i dokumenty.
  12. Hej! Działa to tak jak opisujecie, że po wyjęciu kluczyka autko nadal pracuje. Kiedys montowałem juz podobny wynalazek i immo nie przeszkadza. Podłącza się dodatkowe zasilanie z alarmu pod ten zaworek na pompie i pod komputer w odpowienie miejsca opisane w instrukcji montażu alarmu. Podłączając się według instrukcji można nauczyć się jak uruchomić silnik diesla z pominięciem wszystkich zabezpieczeń. Moja opinia jest taka, że ten alarm pomaga uruchomić auto, jeżeli chodzi Ci o zabezpieczenie auta to odpuść sobie. Wybierz alarm posiadający jak nawięcej czujników (drzwiowy, ruchu lub mikrofalowy chroniący wnętrze, uderzeniowy to jest podstawa w opcji jeszcze możesz zainwestować w czujnik poziomu pomagający w przypadku gdy ktos ładuje auto na lawetę). Niezależnie od alarmu zamontuj odcięcie paliwa lub jakieś inne zabezpieczenie unieruchamiające auto.
  13. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    OO Może być i musztarda z kiełbaska chlebkiem i ogniskiem
  14. Ja mam pytanko jaki płyn lejecie?? Pytam z ciekawości ja zalałem Febi 6162 (albo na odwrót 6261). Mam nadzieję że będzie ok, ale jak macie taki sam to się zaczynam obawiać że i u mnie też puści prędzej czy później. W audi 100 trochę z tym wojowałem. Nie chciałbym i w A4 z tym walczyć.
  15. Ha ja będę miał chyba rekord, zawsze tankowałem na Bliskiej i mi wychodziło 5,7 a teraz przekroczyłem 600 km (Neste) na połowie baku (na bliskiej było 500), jak dotankuje i podliczę to się pochwalę.
  16. A gdzie zamontowałes tak z ciekawości pytam??
  17. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Bardzo mi się podoba zdjęcie gdzie jesteśmy przy swoich ślicznotkach. Aha następnym razem jednak bym cos zjadł hehe Burczało
  18. Może i tak, ja mam polskiego waga, więc wiem co do nie mówi jak mu się coś nie podoba.
  19. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Ja startuje o 16 powinienem w godzinkę się uwinąc na konwaliową.
  20. Gdzieś w liczniku chyba to było, jakiś początkowy blok (albo w silniku już nie pamiętam)
  21. Kurde czy w tym kraju już nie ma auta bez cofniętego licznika.[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 23:51_________________________________________________Chociaż by mogli to właściwie złożyć
  22. Najpierw zvaguj zobaczymy gdzie co się robi (pewnie zwarcie w którymś miejscu, ale żeby nie sprawdzać wszystkiego, sprawdź vag, może coś pokaże)
  23. dziecinada :gwizdanie: Czyżby słabe poczucie humoru, to był żarcik.
  24. hehe i o to chodzi ja prędzej czy później znajdę taki opis, tylko muszę mieć trochę czasu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.