Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. Dystans 942 KM (ok 800 km trasa reszta miasto) (średnia prędkość 70 km/h według komputera AutoMapy,maks. prędkość do 120 km/h) Zatankowałem 49 l po 3,75zl Średnie spalanie 5,2l/100km Koszt przejechania 1km ok 0,20 gr. :>
  2. Był ten problem opisywany nie raz. Podłączyłeś się pod kabel który otwiera wszystko. Musisz znaleźć kabel na otwarcie, który otwiera tylko drzwi. Czy masz gdzieś przycisk centralny który zamyka i otwiera drzwi?? U mnie jest on zlokalizowany przy klamce otwierania drzwi kierowcy. Pod te kable się wepnij są najpewniejsze.
  3. Ja miałem zacieki po praniu tapicerki i na drzwiach (element skóropodobny) pozostawały zacieki. Pomogła gigantyczna ilość plaku i u Ciebie będzie podobnie, ona poprostu wyschła, trzeba ją nawilżyć, np kremem nivea, ale plak też zrobi swoje.
  4. Ja puściłem tak kabel w progu przy kierowcy u mnie idzie, na całej długości[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 13:57_________________________________________________Co do antenki ukradli mi moją i założyłem tym razem sobie krótszą, bo stwierdziłem że mi niepotrzebny taki długi bat. Priorytetem był wygląd i żeby była krótka. Chciałem Sirio 800 Turbo, ale nie mieli w sklepie i brałem co było: http://www.bascom.lodz.pl/Antena_CB_Lemm_AT_106-36.html PS Akurat ruszałem w trasę i się zastanawiałem czy jednak tą jedną trasę pokonać bez anteny (i szukać sirio). Jak bym nie kupił zapłaciłbym 2 razy, stali w nietypowych miejscach dziady.
  5. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    U mnie teraz jest trochę luzu i w sobotę bym był na 100%. Mowa o 25.07
  6. Widzę, że Ty wszystkie problemy rozwiązujesz sprężonym powietrzem Może Ty jesteś jakiś przedstawiciel "sprężonego powietrza"?? :gwizdanie: Lubi dmuchać
  7. Ha a ja z hip-hop-u przerzuciłem się na Piżdżama Porno (ten hip-hop zaczyna mi przypominać disco polo).[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 14:07_________________________________________________ Zakryj licznik, Tobie nie potrzebny, a ją tylko stresujesz.
  8. Jeśli jest to CONCERT I (kaseciak) to jest tak jak piszesz, jeśli jest CONCERT II (CD) to już nie jest tak malinowo, wtedy trzeba pociągnąć przewód z płytki drukowanej w samym radiu Wiem ale kolega nic nie odpisuje więc napisałem ogólnie. Napisał wątek i uciekł.
  9. A ja tam jak patrzę na kolegę, który ma Vektrę B, drugi mazdę 323, to uważam że audi jest wolne od wad Wiecie o co chodzi z zawieszeniem z przodu?? Ostatnio mi mechanik wyjaśnił (bo u mnie też puka). Nie wymieniajcie wahaczy jeżeli sprawność amortyzatorów jest niska <70%. Właśnie przez "zużyte" amortyzatory nawet nowe wahacze się szybko zużywają i nie wytrzymują roku jazdy. To zwieszenie nie jest wcale takie słabe, ja u siebie mam na zegarach 250 tys (tyle pokazują a ile ma w rzeczywistości to diabeł wie) i mam ori wahacze jeszcze z 97 roku (choć są już do wymiany, ale najpierw amorki). Więc jak się ma 250 tys do 20-30 opisywanych na forum? Coś tu jest nie tak (zły montaż, zużyte amorki, itp) Dlatego też dochodzi do takich sytuacji że u jednego wahacze Febi wytrzymują 80 tys a u drugiego tylko 15 czy 20 tys. Liczy się też oczywiście po jakich drogach się poruszamy, ale amorki muszą mieć duża sprawnść.
  10. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Hmy, ja mam flagi i nie mam kiedy ich założyć, więc może z jajem Panowie, zbierzmy się w Niedzielę. Ja jadąc z Sochaczewa do Łodzi bym podjechał (ciut nie po drodze, ale dam radę )
  11. Jeżeli jest to radio ORI to podświetlenie zapala się tylko gdy włączysz światła, jak się nie zapala to znaczy że już ktoś coś kombinował i musisz doprowadzić kabelek +12 (o i le go gdzies tam z tyłu nie masz) od światełek do zacisku oznaczonego słonecznikem w radiu.
  12. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Ja jestem ciut zapracowany. U mnie jak coś to tylko sobota wchodzi w grę i tylko godzinki popołudniowe. Nie wiem jak jest w Skierkach ale w Socho właśnie się solidnie rozpadało. Coś nie mamy szczęścia z pogodą. W sobotę ostatnio non stop pracuje, ale ogólnie to jest jedyny dzień kiedy mogę do Skierek podjechać.
  13. O i to mnie cieszy
  14. No właśnie kolega mówi że nie ma w B6
  15. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Hej a może zorganizujemy sobie w tą sobotę grilla (04.07), może jakieś ognisko?? Ciepło zaczyna się robić, by się coś przydało. Niech każdy weźmie ze sobą co uważa i już.
  16. Nie prawda, ten zacisk jest wyprowadzany od lat 80 (albo i wcześniej) pod kierownicą (tam zawsze były wszystkie zaciski (30, 15, gnd i inne). Tylko kolega ma problem bo w B6 podobno zlikwidowali tę listwę zaciskową i kolega chce się dowiedziec gdzie w B6 przenieśli całą tę szynę zacisków. Zreszta ja też z chęcią bym się dowiedział, bo jak będę coś zakładał to głupio przy kliencie szukać odpowiedniego kabelka.[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 09:35_________________________________________________Więc podłączam się do tematu gdzie jest listwa zacisków w B6 ??
  17. A zrób zdjęcie co masz pod kierownicą, może nie wiesz jak to wygląda, a ktoś naklejkę odkleił.
  18. Tak jest skala od 1-5 mam ustawione na 5. Hmy a 5 to może najciszej?? Ale by była jazda, bo oddałem na gwarancje, bo uważam że jest uszkodzone. Jeszcze w między czasie sie dowiedziałem że ma wbudowany mikrofon więc niepotrzebnie kombinowałem z tym wejściem AUX.
  19. Klema (zacisk) 15 powinna być pod kierownicą, nad nogami kierowcy. Jest ona widoczna po zdjęciu tej osłony pod kierownicą. Tak jest w B5. W B6 jeszcze nie miałem przyjemności szukać, ale ten zacisk od zawsze tam był. Z tym cienkim przewodem to jest problem, bo ja nie wiem od czego on jest, gdzie Ty się chcesz wpiąć. Jeżeli ten przewód wytrzyma (mam na myśli zabezpieczenie, które PRAWIDŁOWO jest dobrane) dodatkowo ok 3 A to możesz, ale się boje że będzie się palić Ci ten bezpiecznik na którym jest ten cienki kabel. Pytanie też jest takie który bezpiecznik zabezpiecza ten obwód (obawiam się że jedno zabezpieczenie odpowiada za kilka cienkich przewodów, wtedy jest ono większe niż dopuszczalny prąd długotrwały i każdy dodatkowy amper zamiast wyrzucić zabezpieczenie będzie palił kabelek. Ogólnie nie powinno się tak robić, ale są wyjątki.
  20. Unidena masz za ok 200 zł, a jak się trafi to za 150 zł. Hmy to dwa razy taniej. Czy jest sens przepłacać żeby mieć ciut lepszy odbiór i zasięg?? Różnica w jakości nie jest duża a w cenie to 200% ceny Unidena. Dla mnie za duża różnica. Niech kolega wybierze co mu bardziej pasuje.
  21. No to mu poleciłes tanie radyjko dobre jest, nie powiem Nikt nie mówił, że ma być tanie tylko dobre :gwizdanie:
  22. Jak już się tam dostanie to mase też może wziąść z tamtych zacisków. Nie zapomnij o bezpieczniku na plusie dochodzącym do radia CB (ok 1-5A) w zależności od radia.
  23. A dlaczego nie chcesz się wpiąć w przewód od zwykłego radia?? Masz zabudowane fabrycznie?? Łatwiej by było jak byś umieścił fotki autka w dziale moje auto. Ja się wpinam bezpośrednio na kable od radia, tak najłatwiej (bo za radiem zawsze jest ACC i nie ma co kombinować, tylko nie raz nie ma jak się tam dostać jak jest radio fabryczne) i jakość sygnału zasilającego jest super (chyba to idzie przez jakieś filtry, bo wtedy nie ma zakłóceń od el. szyb, alternatora i innych silników).
  24. Witam! Kupiłem radyjko jak w temacie i mnie zaskoczyło, nie mogę dać sobie z nim rady. Problem jest w zestawie głośnomówiącym B/T, telefon się ładnie łączy, bez problemów radio steruje utworami znajdującymi się na karcie telefonu, alee.. gdy ktoś dzwoni to ja tą osobę słyszę, ale ona mnie nie. Gdzie jest mikrofon do którego powinienem mówić?? Wbudowanego nie ma, więc jedyna opcja to powinnien mój głos być brany z mikrofonu telefonu, ale nie działa. Postanowiłem podłączyć mikrofon do wejścia AUX IN widniejącym na przednik panelu, ale też bez skutku. Mało tego jak podłączyłem mikrofon pod AUX i wybrałem jako źródło odtwarzania AUX to w momencie gdy coś powiem powinienem się słyszeć w głośnikach (chyba) a nie ma reakcji. Mi to wygląda na uszkodzenie kanału AUX, ale jeszcze zapuszczę coś przez pena na wyjście AUX i zobaczę jaka będzie reakcja. Może ma ktoś jakieś pomysły co zrobić żeby radio mnie "słyszało" ??[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 18:27_________________________________________________Aha jak by mi ktoś podał jakieś numery kontaktowe do ludzi co się w tym bardzo dobrze orientują (może jakieś serwisy)??
  25. Powinny byc w pionie. U mnie: 1/2 litra baku, 90 stopni celcjusza, 3000 obr/min, 120km/h (tu nie jestem pewien) To sa punkty u mnie gdzie wskazówka stoi w pionie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.