Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mily

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mily

  1. Takie rzeczy jak odcinanie rozruszników, pomp paliwowych, wtryskowych, immo nie ma sensu. To już jest dawno, dawno wynaleziony sposób na obejście i nie ważne gdzie odetniesz i jak uruchomisz silnik. Jaki obwód odciąć?? Załóż coś takiego na przewód od paliwa (tak żebyś sam nie miał łatwego dojścia): http://www.stig.pl/produkty.php?id_produktu=128&id=290 I tym zaworkiem dopiero steruj.
  2. Jeżeli mogę się wtrącić, to wczoraj byłem w słomczynie i tam na miejscu odrazu zakładają. Koszt to 100 zl. Obszywają w wersji 2. Polega to na tym że jak mają już obszytą (a mają prawie do wszystkich modeli aut-całego busa) to idą do autka zabierają starą wstawiają nową. Wymiana im zajmuje ok 10 minut.
  3. A czy Ty uważasz że żarówki Philipsa są gorszej jakości niż z ASO?? Weź mnie nie rozśmieszaj, to tylko żarówka!! Po żarówkę do świateł mijania czy jaką kolwiek inna też jedziesz do serwisu??
  4. Kolego, bo masz namieszane w układzie elektrycznym tego radyjka Chodzi o to że jakiś spec doprowadził kabel do funkcji podświetlania na stałę (najprawdopodobniej wcześniej było inne radio). Do ori radia dochodzi kilka kabli zasilających i każdy z innej funkcji: - masa (wiadomo) - +12 z akumulatora (tez wiadomo) - +12 z funkcji ACC (włączenie i wyłączenie radia po wyjęciu kluczyka) - +12 ze światełek (to jest właśnie ten przewód który Cię interesuje, jak włączysz światełka powinno się podświetlić a jak wyłączysz to gaśnie podświetlenie radia) Ja podejrzewam, że ktoś zmostkował ten kabel od światełek z 12 z akumulatora, a chciał zmostkować z funkcją ACC (bo może być tak że +12 ze światełek nie mógł znaleźć, albo jest wycięty bo ktoś nie wiedział po co on jest)
  5. Jaki to jest Blaupunkt?? Czy mogłeś włączyć to radio gdy kluczyk był wyjęty ze stacyjki?? Najprawdopodobniej nie dochodzi Ci napięcie na kalbu z funkcji ACC czyli ze stacyjki.
  6. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    He, a wiesz że oni mnie też złapali. Jechałem w trasę ciężarówką z kolegą i zatrzymałem się na obiadek tam na 12 kilometrze, jechałem do Łodzi i zaparkowałem na poboczu. I za to dostałem mandat, powinienem stanąć na jezdni wtedy było by ok według tego gliniarza. Próbowałem się znim dogadać to jeszcze mnie postraszył prokuratorem. PS Im się coś we łbie poprzewracało, klimy nie mają w tych autach czy jak??
  7. odezwe sie za misiac Nie odezwiesz się bo się nie spali. Ja od wymiany (to ja napisałem jak to wymienić) mam spokój. Zresztą co to za różnica czy kupisz w ASO (za 20zl) czy w sklepie (za 1 zl) ?? Mają mieć takie same parametry i wszystko na ten temat. W sklepie elektronicznym dadzą Ci taką jak im pokażesz, ja kupowałem w Łodzi na rzgowskiej (zieleniewicz). Polecam ten sklep, zawsze mają to co chcę i bardzo wysokiej jakości.
  8. A jeszcze mam pytanko, czy przed każdym fotoradarem nie powinna być informacja o nim?? Bo wydaje mi się że wyszedł taki przepis, że jeżeli jest fotoradar to musi być przed nim informacja. Już nie raz widziałem informację o fotoradarze, którego nie było (chodziło o strefę że na tym odcinku gliniarz może ustawić takie pudełko, w pozostałej strefie nie oznaczoniej nie powinien się ustawiać)
  9. Spróbuj Total Video Converter, jednak nie jestem pewien na 100% czy sobie da radę.
  10. Prosze bardzo Ej dlaczego tam jest ograniczenie do 50?? Ja widzę same drzewa, więc to nie jest chyba teren zabudowany.
  11. OT - (Off Topic) - poza tematem grupy (forum)
  12. No nie raz się zdaży jakiś kretyn, ale po to masz CB żeby Cie nie złapał Myślę że bardzie groźni mogą być ITD.
  13. Każde radio sprzedawane ma homologację i jak kupisz Unidena w sklepie to na 100% taką homologację dostaniesz (chyba że sprzedawca kręci). Jeżeli sprzedawca nie będzie miał homologacji na radio to Ci po prostu nie powinien sprzedać. Zasięg 2-3 km to jest za mało uwierz. Patrzyłem na allegro to ciężko dostać unidena 510 (bo nie maja homologacji), ale są jeszcze 520 z homologacją więc barć dopóki jeszcze są. Minimum to 5 km musisz mieć żeby się cokolwiek dowiedzieć czy podsłuchać.
  14. Potwierdzam u mnie też najlepiej przyśpiesza w tym zakresie.
  15. Witam! Ostatnio instalowałem to radyjko i nie jest złe. Natomiast co do anteny nie zakładałbym magnesówki, załóż sobie na stałę poprzez uchwyt. Nie będą Ci się kable plątać po kabinie, nie porysujesz sobie przez magnes lakieru i będziesz miał leszy odbiór. Ja proponuję antenkę sirio 800: http://www.sirio.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=116:turbo-800-s&catid=39:przewod&Itemid=59 Jest mała, zamontowana na stałe ściąga tak jak 2 metrowe baty na magnesie (ok 10 km bez zakłóceń, ale to już zależy od terenu), no i bardzo ładnie się prezentuje na autku. Tylko nie zamontuj jej czasami na podstawie magnetycznej bo będzie lipa. PS Audi ma przewidzine miejsce na montaż antenki prętowej do radia i to miejsce można wykorzystać do zamontowania antenki CB. To miejsce jest wzmocnione.
  16. Jak dla mnie to poprostu Ci się żarówki spaliły z tyłu. Za miganie odpowiada przekaźnik w światełkach awaryjnych (chyba), nie wiem co Ty tam z tyłu znalazłeś. Migają szybciej bo jest inna oporność i zawsze tak jest, po spaleniu żarówki. Nie podejrzewam żebyś gdzieś masę stracił lub zwarcie bo byś miał choinkę. Przy czym mogę się mylić, ale sprawdź najpierw żarówki.
  17. Trasa 70%, Miasto 30% Dystans przejechany 1004km, na 51 litrach (tankowanie do odstrzału) = 5,1l/100km Jeżdżę cały czas jednakowo a mam straszny rozstrzał, od 5,1 (to rekord) do 5,9 (to też rekord) Chyba te dystrybutory w róznych momentach przerywają proces tankowania. Średnia z 5 tankowań jak w opisie. 5,5l
  18. No masz manuala od B5 a twój nie jest B5. Jak chcesz wyregulować lewe lusterko to obracasz gałkę w lewo i jak dżojstikiem kręcisz na boki w górę i w dół, lusterko powinno Ci się przesuwać. Aha chyba musi być zapłon włączyony.
  19. To nie znaczy że mam 75 KM Mam 90KM na skrzyni od 75 koni. Rezultat jest taki że jest wolniejsze niż zwykła 90 ale za to lepiej przyśpiesza (choć niewiele)[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 16:16_________________________________________________ zdziwilbys sie moj kolega ma taki motor i to chodzi prawie jak 90ps takze bez tragedi jest Bo pewnie ma 90 Koników Motyw jest taki, że Audi wzięło silnik 90 koni i obniżyli moc na 75 kucy. Dali tez i inna skrzynie (są plusy i minusy) Co kolwiek by nie kupowal to okazuje się że oznaczenie jest takie samo jak w 90 konnej (wynieniałem świece i rozrząd i jedno i drugi od 90 konnej jednostki) Jednostki te były wypuszczane na runek holenderski i belgijski (bo tam są podobno oplaty od mocy auta a nie pojemnosci silnika, ale na 100% nie wiem) i każdy jak kupował z takim silnikiem to odrazu zdejmował blokadę (nie wiem na jakiej zasadzie dodaje się te 15 kucy, ale na pewno nie przez powerbox, bo szukałem u siebie i nic nie znalazlem)
  20. mily odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Hej, masakra była, nie było nawet opcji żebym dojechał, na 21 byłem dopiero na chacie. Cały wrzesien teoretycznie mam wolny więc chyba we wrześniu coś z tego wyjdzie.
  21. Jeszcze raz mówię że ja nie porównywałem, przeczytajcie temat. Czy jest gdzieś napisane Audi A4 vs. BMW 2.0 ?? Stwierdzam że BMW mnie nie przekonało i nie widzę nic szczególnego w tym aucie. Co do napędu na tył to owszem fajnie się nim szaleje, ale mi jakoś szkoda auta. Jak chcę poszaleć to idę na gokarty. Dla mnie auto ma jeździć i w zimie i w lecie. Napęd tylny w zimę to jest porażka. Często widzę jak w zimę jeżdża posiadacze BMW z jaimiś ciężkimi przedmiotami z tyłu. A ja swoim przednionapędowym Audi (tak tragicznym jak co niektórzy sądzą) lecę 70-80 po śniegu i nie boję się że w pewnej chwili mnie zacznie obracać i nie mówcie że system kontroli trakcji załatwi sprawę, bo Audi też takie coś posiada i może pojechać jeszcze szybciej. Uważam że jakość materiałów jest na bardzo niskim poziomie, już w fiatach są lepiej wykonane (nie ścierają się tak jak w BMW).
  22. podziwiam cie za odwage, ze jednak zdarza ci sie podjac manewr wyprzedzania Ja mam wrażenie że i passat (115KM) i a4(90KM) powyżej 3500 tys nie chce już tak ciągnąć, jak to jest w przedziale od 2tys do 3,5 tys. Mowa o TDI, bo ostatnio jechałem benzynką i dopiero od 4 tys zaczyna się coś dziać.
  23. Kiedyś widziałem bardzo fajny system antywłamaniowy. Była zamontowana bańka ze sprężonym powietrzem. Normalnie zawór był zamknięty a powietrze rozwierało dodatkowo zamontowane zaciski hamulcy na każdym kole. W momencie włączenia alarmu powietrze było spuszczane i klocki się zaciskały. Auta nie ruszyłeś, a przynajmniej nie dało się nim odjechać, na lawetę pewnie jak się uprze to wciągnie. Minusem jest to że jak się alarm załączył bez powodu to później miałeś ok 1 godziny zanim napompowałeś ten zbiornik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.