Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B5] Audi S4
Mały aktual świąteczny :-) Wpadły canardsy na zderzak... Pokrywy zaworów pomalowane proszkowo na biało... I jakieś dwie fotki znalezione w necie... Oprócz tego jakiś czas temu wpadły zawory DV z RS4 B5i nowy zawór N75 oraz został uzupełniony został olej w skrzyni. Co do boczków tył dogadany już jest tapicer który ma to ładnie zabudować, na wiosnę będzie działał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Na zimowo a zimy nie ma na szczęście Zakładaj "lato", sezon trwa cały rok
-
[B5 APS] by czorny
U mnie ani raz nie pojawił się taki problem, może gdzieś masz luźny styk?
-
[ALL B5] Audi S4
Ale wybiegasz w przyszłość haha Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu? ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- Temat śledzę już od dłuższegoc zzasu.. Autko w hooy kox Ale wybiegasz w przyszłość haha Będzie to jakaś drastyczna zmiana stylu? Nie wiem jeszcze, chciałbyś coś w 19" i najlepiej 4x9,5J
-
[ALL B5] Audi S4
Przy przygodach z silnikiem
-
[ALL B5] Audi S4
eSa od dwóch lat stacji diagnostycznej nie widziała i pewnie już nie zobaczy:decayed: Gaśnica powinna być czerwona Nic nie słyszę, żadnych zgrzytów, stuków, wszystko jest poskręcane, nie ma nic prawa się odzywać, klima w tym aucie nie jest mi potrzebna a jakby zrobic tak jak na foto (niekoniecznie carbon, może jakis laminat) plus z oryginalnego boczka odciąć górę do wysokości listwy dekoracyjnej i wmkntować w to. jeśli pałąk zapiera się o ten właśnie element to wyciąć z niego też kawałek, wstawić kawałek plasti rurki odpowiedniej średnicy tak żeby otulała pałąk wszystko ze sobą wyrównać żywicą itp i pomalować strukturą a dolną płaską płytę w połysk tak jak dekory troche skomplikowane ale chyba wiadomo o co mi chodzi Wiadomo, ale szczerze, nie chce mi się tak rzeźbić, takim "artystą" to ja nie jestem:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
Koła raczej koloru nie zmienią, podoba mi się ten "individual" grafit, poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg Na razie czekam na jedną paczkę z Irlandii, białe na pewno będą dekle zaworowe, oprócz tego cały czas kombinuje jak zabudować te boczki z tyłu żeby to wyglądało jakoś sensownie... Daj znac na wiosne jak bedziesz felgo zmienial:wink: Jak nic się nie zmieni i felgi będą do sprzedania to jesteś pierwszy na liście Carbon widziałem właśnie u SIDa w skorupie i jakoś "d*py mi nie urwało", pomijam już koszt takiego kawałka carbonu
-
[ALL B5] Audi S4
Koła raczej koloru nie zmienią, podoba mi się ten "individual" grafit, poza tym jest plan na sezon 2015 na zmianę felg Na razie czekam na jedną paczkę z Irlandii, białe na pewno będą dekle zaworowe, oprócz tego cały czas kombinuje jak zabudować te boczki z tyłu żeby to wyglądało jakoś sensownie...
-
[ALL B5] Audi S4
Dużych zmian już nie będzie, bardziej kosmetyka i "smaczki"
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Dziwne że dopiero teraz zauważyłem ten temat Po Polo wiadomo że lipy to na pewno nie będzie Będę śledził temat... Powodzenia Czekam na zdjęcia z kołami:kox: PS. Dobrze leży
-
[ALL B5] Audi S4
Wiesz co, myślałem o tym i nawet miałem pisac już do Maćka w tej sprawie ale jednak odpuszczam temat m.in. przez brak boczków tyłu... do wiosny jeszcze kilka rzeczy na pewno się zmieni, odświeży więc trzeba by robić kolejną sesję... na początku kwietnia chce wyjechać już "na gotowo" na sezon i wtedy się zrobi sesję ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- Rzuca się w oczy ten roll i dobrze
-
[ALL B5] Audi S4
Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si Kupiłem już jeden, nie blokuje cały boczek, nie tylko rączka do zamykania... raczke ciach ew. skrocic czy cos Rączkę już ciachnąłem, teraz by trzeba przeciąć boczek od góry od dołu Teraz przy zamkniętych drzwiach bez boczka jest 1cm luzu miedzy pałąkiem a ramką drzwi więc tam nie ma za dużo możliwości...
-
[ALL B5] Audi S4
Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać kup jakies na tył i potnij w miejscach gdzie zawadzaja potem ladnie to zaklajstruj zywica wykoncz i bedzie si Kupiłem już jeden, nie blokuje cały boczek, nie tylko rączka do zamykania...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Srebrne
-
[ALL B5] Audi S4
Nie jestem przekonany do białego koła, ten grafit dla mnie idealny... Co do boczków to ciągle szukam jakiegoś materiału z którego najprościej by było je zabudować i zacznę dłubać
-
[ALL B5] Audi S4
Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Ja. Bo co ma piernik do wiatraka No Gracjan po raz pierwszy kompletnie nie podoba mi sie to co zrobiłeś w aucie.Niestety i jeszcze kombinowanie z tymi boczkami.. Proponuje kurs czytania z zrozumieniem, akurat w tym wypadku dużo bo wyrażnie napisałem "kto modząc TAK auto..." Nie każdy ma tylko jedno auto które musi wszędzie wjechać i przewieść 5 osób, jesli wszyscy robili by samochody na jedno kopyto to co by to był za świat:thumbdown: W tym przypadku Gracjan idzie konsekwentnie i w pełni go popieram, auto nabrało wyrazu i agresora a w dodatku jest w nienagannym stanie to troche jak robienie tatuazu, jest to dosc kontrowersyjne jeszcze (szczegolnie w PL) najfajniejsze sa te dyskretne, a bialy roll jest jak tatuaz na twarzy ma sie rzucac w oczy. Ja bym go maznał w kolor budy mniej by sie rzucał w oczy a swiadomosc posiadania taka sama. Strach pomyslec ze niedlugo wpadna biale pasy na auto i napisy na oponach No i oczywiscie gasnica precz walory ozdobne jej sa znikome ma byc czysto i bez gasnicy jest. Aha i ten plastik z blaupunkta precz Akurat ja nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o kontrowersje... słyszałem już różne komentarze np. "Patrz stary, ktoś sobie do diesel-a "klotke" wjeboł", "Ale za***iście", "Po co to komu" itd. Ja robię swoje i tyle, czy to się komuś podoba czy nie Auto nie jest jeszcze skończone i pewnie nigdy nie będzie bo zawsze można jeszcze coś zrobić, poprawić itp. Nie, bo nie mam takiej potrzeby Najwolniejszy nie jestem, nie jeden w nowym aucie za kupę hajsu się zdziwił i to mi wystarczy... dokładnie tak , to pierwsza zasada tuningowca Nie jestem tuningowcem bo nigdy na Nankangu nie jeździłem, to jest pierwsza zasada
-
[ALL B5] Audi S4
W kolorze felg to równie dobrze mogłoby go nie byc Swój chłop... Właście wróciłem z kiwki i "mega glośno" nie jest, delikatnie bardziej szumi i tyle Ja chyba mam inne podejście do takich spraw ale wcale mnie takie coś nie rusza
-
[ALL B5] Audi S4
Chłopie, nie wszystko na raz, wczoraj dopiero skończyłem rolla montować Boczki będą zrobione, spokojnie... Blokuje sam boczek:wink: Ściemniać szyb na pewno nie będę, nie mój klimat
-
[ALL B5] Audi S4
Audio te które mam w zupełności mi wystarczy, ma coś grać i tyle W bagażniku też nic nie wożę więc nie ma obawy że coś przy hamowaniu wpadnie pod fotele...
-
[ALL B5] Audi S4
To białe w kształcie gaśnicy to zaskoczę Cię ale to gaśnica :grin: Wiadomo, wszystkim nie musi się podobać, auto robię dla siebie a nie dla kogoś
-
[ALL B5] Audi S4
Zapraszam ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 21:42 ---------- Rollbar skończony... Rollbar wymusił wywalenie boczków drzwi, inaczej nie dało się drzwi zamknąć, będę robił coś customowego
-
[ALL B5] Audi S4
Kolego a powiedz mi kto modząc tak auto zwraca uwagę na użyteczność?? Gracek przy rolu kanapa zagości czy odpuszczasz ją całkowicie?? Mnie fest kręci kanapa + roll:kox: Zrobiła wylot i nie wróci, nic a nic mi nie pasuje poza tym i tak nikt z niej nie korzysta
-
[ALL B5] Audi S4
Auto i tak od początku było tylko dwuosobowe więc czy jest kanapa czy jej nie ma i tak nikt tam nie siedział i nie będzie siedział Rollbar jest tylko dla efektu wizualnego... takze uniwersalnosc raczej malo wazna.....
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek ma podrabiany carbon na dekorach , w taki carbon to se sam klatke oklei Sam jesteś podrabiany Teraz jest black piano Rollbar będzie malowany, jakie oklejanie
-
[ALL B5] Audi S4
Aaa to się nie zrozumieliśmy :hi:Ogólnie to ten mi się mega spodobał bo prawdopodobnie nikt takiego w PL jeszcze nie ma a przynajmniej na zlotach nie widziałem