Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gracjan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gracjan

  1. Ja twardo, pakiet zima to gwint + avus II
  2. Nie masz teraz choroby morskiej ? :gwizdanie:
  3. Chyba auta Ci się kolego pomyliły
  4. Po swirlx używałem IPA a następnie 2 warstwy Colli 476s.
  5. Tak jest
  6. Mnie się lepiej pracuje na swirlx + tricolor niż na UC
  7. ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac Pierwsza stówa, tez od tego zaczynałem Potem idzie kolejna i kolejna...
  8. Mogę z fatrem pogadać, może uda się coś załatwić
  9. Jacy powaleni, ja już nawet nie zabieram osób które wiem że mi nabrudzą w aucie
  10. Tak, z wodą destylowaną, kupiłem nowy atomizer Kwazara który również wypłukałem wodą destylowaną...
  11. Jutro mycie IPĄ, zobaczymy... Zaczęło się od użycia tego cleanera więc nie ma co szukać gdzie indziej...
  12. Z czym do ludzi Nie ma mowy u mnie o czymś takim
  13. Ja bez klimy teraz śmigam, temperatura 22 stopnie, nawiew na szyby... Paruje jak szalone Jak auto postoi wieczorem na dworze to wygląda jakby na szybach była ta srebna folia, wkur... niesamowicie
  14. Po kiego wała myłem w środku tym szyby :wallbash: Jutro spróbuje to zmyć IPĄ...
  15. APC Megs`a, używam i dla mnie mistrz
  16. Mógłbym szukać jakiś 16" pasujących ale szkoda moich nerwów
  17. Wczoraj w nocy widziałem na Orlenie jak gościu tankował do Prosiaka 911 lpg i wyraźnie był zmieszany gdy wszyscy go oglądali/cykali fotki ...pewnie każde tankowanie tak wygląda teraz porównajmy ile kosztuje porsche a ile s4 no ale to twoja kasa Nie,nie...ja to tak się wyrwałem bo widziałem coś tam o Lambo... ...w sumie większość nie rozgarniętych ludzi nie odróżni eSy od zwykłej a4... A to mi się akurat podoba Każdy zrozumie jak zaczniesz odjeżdżać że to napewno nie jest diesel
  18. Kupno auta to nie wszystko, sztuka je utrzymać
  19. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem jak miałbyś zamiar eksploatować auto po mieście ale spalanie przy jeździe jak każdy u mnie wychodzi mniej więcej 13l, gdzie drugie auto w domu - A4 1.6 po mieście łyka 10l... Przy bucie w mieście spalanie na poziomie 18l, S3 mniej nie będzie łykać
  20. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Między S3 a S4 nie ma mega różnicy w utrzymaniu...
  21. Postanowione, od jutra zaczynam zabawę Dzisiaj wnętrze auta zostało ogarnięte tj. odkurzone, wszystko umyte APC, następnie nałożony PB Natural Look, szyby umyte jakimś środkiem zakupionym w Rise and Shine ( na marginesie, spisał się wyśmienicie ).
  22. Gracjan odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daj znać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.