Treść opublikowana przez mar_92
-
Jakie amortyzatory?
jest na pewno jaka firma,zobacz dobrze
-
Jakie amortyzatory?
Ja dzis złożyłem Sachs,oryginały miałem Monroe i wytrzymały 13 lat
-
kamera w lusterku pasażera
Sąsiad śmiga bez rąk
-
Manżeta
Ja też mam originale od strony pasażera i ma piec załamań a te które kupowałem miały cztery
-
Jakie amortyzatory?
Sachs to wiedziałem ale ze Monroe to jestem zaskoczony,ale człowiek przez cale życie dowiaduje się nowych rzeczy
-
Jakie amortyzatory?
Ja dziś wymieniałem amorki z tyłu i od nowości miałem założone Monroe.Czy zakładali na pierwszy montaż takie ?,bo amorki z 99 roku jak i auto
-
Manżeta
normalna moc 110 kucy
-
Manżeta
Czy ktoś napisze jakiej firmy założyć manżeta, Lobro już trzy szt i wszystkie pękają.Czy ktoś wie ile kosztuje ori w ASO
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokładnie jak napisał cabanmat większość aut z Niemiec jeździ na Castrolu
- amorki pytanie
-
Pompa wtryskowa
zapłon?
-
Prosze o oddanie głosu
Wystarczy pod zdjęciem kliknąć lubię to ,tylko musisz mieć konto na facebook ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 17:23 ---------- Do zamknięcia
-
Prosze o oddanie głosu
nie ma przymusu ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 20:04 ---------- Panowie i Panie to Was nic nie kosztuje,,Wspomóżcie,,
-
Mała moc silnika.
Dlatego napisałem żeby zrobił logi,bez logów to wróżenie z fusów
-
Mała moc silnika.
Mysle ze :vaglogi:tak to beda gdybania
-
Prosze o oddanie głosu
Koledzy ,proszę o oddanie głosu na córkę mojej siostry i jej chłopaka Wystarczy tylko pod zdjęciem nacisnąć lubię to Glosować mogą osoby co posiadają konto na facebooku Wesele z Dziennikiem: Marika Kaszuba i Sylwester Sypka [PARA.36] - Dzienniklodzki.pl Wielkie dzięki
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Mi teraz w mieście pali do 8 litrów
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
jak byś robił uszczelniacze to musiał byś wymienić, uszczelkę pod głowicą i planowanie robić
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Kolega teraz wymieniał silnik ,kupił używany który był jeszcze na samochodzie i wszystko sprawdziliśmy .Cena 600 zl
-
kamera w lusterku pasażera
widocznie gość miał trudne dzieciństwo
-
kamera w lusterku pasażera
Lecz za kilka dni może być to samochód innego sąsiada
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do ciężarówki sobie nalej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- kamera w lusterku pasażera
Ja bym pomógł- kamera w lusterku pasażera
Zainstaluj u jakiegoś sąsiada na dole - kamera w lusterku pasażera