Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie dam rady. A raczej wątpie żebym się wyrobił. Na 17:15 mam wizyte u lekarza w Tychach. A jak będzie tak jak ostatnio te pewnie nie wcześniej wejde niż koło 18.15
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wstawć do jasnej ciasnej ...- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Srednie po miescie 10l-10,5l. W trasie z Katowic do Radomia i spowrotem , zrobione 650km, wyszło srednie spalanie 7,5l- Spoty Katowice i okolice
też się będe zbierał powoli......- Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
mystic.pl Znajde chwile czasu to sprawdze nr.seryjny skrzyni, kolor oleju, SW także postaram sie ustalić. Jak już będe wiedział wszystko to się odezwe. OLO_GDA Szpec od skrzyn to napewno On nie jest, i napewno nie zamierzam robić wymiany u niego. Ostatnio mi tylko opowiadał: Przyjechał do niego gościu z własnym olejem zakuionym w AUDI (kolor czerwony)ma wymiane w skrzyni, olej który spuszczał też był czerwony, a dla pewności żeby wszystko było ok to zrobili wymiane dynamiczna. Auto jeżdzi juz od miecha i zadnych problemów. Co do mojego oleju to według ESI Tronic i Auto Data powinienem lać o oznaczeniu G055005A2. Przynajmniej On tak twierdzi.- Spoty Katowice i okolice
niby to czemu :polew:- [ALL] Felgi R8 V10 prośba o VT
:naughty: mówisz o felgach tradycyjnego R8 V8? w zwykłym b6 jakoś mi nie pasują... ale ale za to w cabrio wyglądają naprawdę nieźle Norbunio może weź je pod uwagę? Jestem tego samego zdania co mARCIN607, opcją nr.3. jak dla mnie masakra- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fachowe Obciąganie CHuja :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie znacie dosłowne tłumacznie skrótu ???? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
pewnie chcesz znowu jeździć po rynku i urabiać małolaty bo ostatnio Ci się nie udało Przez weekend nie zrobiłem co miałem zrobić to teraz musze nadrobić Dobra dobra, One jak mnie teraz widzą że wjeźdzam na rynek to się same pchają do samochodu :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No niestety nie... A przydałby się czasami :>- Spoty Katowice i okolice
Ja się dzisiaj nie pojawie na spocie roboty jeszcze mam fffpiz*u.....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale on ma troche mało mocy Hmm.. ale za to ile lat doświadczenia zakładaj slicki i przyjezdzaj wezmę Cie na hol Tylko na slick'ach jeźdze :-> A z tym holem :gwizdanie: żeby nie było na odwrót- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co do gokartów... to mam przyjemność jeździć od 15 lat na jednym Także odpuszcze sobie ...- Spoty Katowice i okolice
Pogoda ponura.... Nic mi się nie chce !- [B6 AWX] 165KM@385Nm po wizycie u Witka
elegancki .....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Narazie....- Spoty Katowice i okolice
NArazie.... Ide siusiu, paciorek i spać :>- [ALL] A oto moje polerowane felgi :)
no coż...jest najważniejsze że jest zadowolony z własnej wykonanej roboty.- Spoty Katowice i okolice
o 4:40 będe sie przewracał na drugi bok :>- Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
mystic.pl Wprowadziłem Cię w mały błąd, znajomy nie używa Vag'a tylko KTS'a 540. Podpioł i sprawdził informacje o skrzyni i znalazł tylko nr. sterownika: 8E1 910 156, jest ten sam co twój tylko bez literki H, przynajmniej nic więcej się mu nie wyświetliło. Nr.SW nie umiał znaleść :/ Znalazł jeszcze jakiś nr CIN, ale nie mam bladego pojęcia co to jest. Co do wymiany u mnie oleju to nadal nie wiem na który olej się zdecydować.... Znajomy mechanik naciska mnie na LF6 - żółty. bo jest przekonany że taki właśnie mam, i na taki zebym wymienił ! Ostatnio wymieniał w B7 2,7 TDI w tipie i olej był czerwony.... wymienił na ten sam i auto smiga bez problemów. Także.... cały czas- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Polecam "Prawo Zemsty" Byłem na obiadku w restauracji- [ALL B6] Wyłączający sie lewy Bixenon w B6
Miałem podobną sytułacje 2 tygodnie temu, podczas jazdy lewa lampa wyłączyła się dosłownie na sekunde po czym na nowo włączyła i tak jeszcze z 2 razy w odstępach 10-cio sekundowych. Narazie od tego czasu nic się nie dzieje, nie zuważyłem żeby problem się powtarzał. Podejrzewam że to żarnik, ale kto wie......- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu