Treść opublikowana przez skotyman
-
Audi A4 Allroad Lift , Monsoon Grey , 2.0tdi 190HP Quattro
@tomekiiza odezwij się do mnie na pw, to pomogę Ci ogarnąć odpowiednia szerokość i et
-
B8 TrOOOOp
poleci ktoś sprawdzony sklep z zarówkami led do wnętrza? ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Marcin, Tomek! ?
-
B8 TrOOOOp
Oczywiście, ze w sedanie nie ma zadnej różnicy. Różnica jest dopiero w S4 gdzie dochodzi spoilerek ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Nie boisz się o S-tronica z takim momentem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja chyba wpadnę ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@edraven jakbyś znalazł jeszcze piny to mógłbyś ogarnąć mi ADS ?
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Przy czym koło wysunie się dokładnie o polowe wartości, którą podałeś.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Halo halo, są tu osoby z okolic Wągrowca?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cena jak dla mnie przesadzona za dość słabe wyposażenie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego Shadow !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://bezprawnik.pl/kryptowaluty-pcc-podatek/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tu nie chodzi o zamiennik tylko o to, ze dla 8 cali to idealny rozmiar Popatrz w necie jak układają się podane przez Ciebie rozmiary na 8calach: https://tyrestretch.com/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na 8j spokojnie zakładasz 235/35r19 i jest spoko, 235/40 będzie balon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera się ktoś może dzisiaj na bora?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki, gdzie w Krakowie odnowią mi felgi? Macie jakieś sprawdzone miejsce?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
#D4NTE #Bukowina2017
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wygląda za***iście grill trochę zeszpecili, ale za to będą mieli co zmienić w lifcie
-
B8 TrOOOOp
Hej, dużo osób zmieniło spryski na mgiełkowe, wiec na pewno ktoś porównywał gdzie najtaniej można je dostać, oczywiście chodzi o nowki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez chyba będę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, będzie ktoś może miał dzisiaj kompa ze sobą?- B8 TrOOOOp
Rzadko trafiają się stołki z S5 Sportback z 3 zagłówkami z tyłu jak w S4. Często A5/S5 są rejestrowane dla 4 osób- B8 TrOOOOp
Hej, pytanie do osob, ktore maja s-tronica i wrzucaly ADS. ORI przy ADS skrzynia nie ma ostatniego trybu S tylko jest D/S, da sie cos z tym zrobic? Czy mozna miec ustawiony np. tryb comfort dodatkowo wrzucic tryb S na samej skrzyni? czy zmiana na tryb S nie zmienia ustawienia skrzyni? Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez może wpadnę - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!