Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupiłem z podsufitką s-line kompletną jeszcze pod B&O (tylne spływy) z lusterkiem z kamerą w full opcji za wszystko 1000zł
  2. Oryginał czego ? listwy mam oryginalne, ale używane więc wcześniejszy klej zerwałem. Tam przylepię taśmę 3m (już zakupiłem 6mm) to tego klej już też przyszedł Wurth w miejsce oryginalnych zaczepów myślę że zda to egzamin.
  3. Wyposażenie podobne do mojego zazdroszczę silnika i Q Co do reflektorów zobacz przy odpalaniu czy robi zeza. Jeżeli rusza się tylko góra dół to nie są skrętne. Jaki przebieg ?
  4. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Układ Jezdny
    To będzie dobry zestaw czy lepiej inne tarcze ? HAMULCE JARZMO + TARCZE AUDI S4 B8 S5 Q5 ORYGINAŁ (3712954517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wystarczy założyć coś takiego ? ZIMMERMANN TARCZE PRZÓD AUDI S4 B8 A5 Q5 345mm KRK (3689500099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy jest sens dołożyć do tego ? ZIMMERMANN SPORT TARCZE PRZÓD AUDI S4 B8 345mm KRK (3689521231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to przerost formy nad treścią ?
  5. Cofnij się parę stron wstecz:wink:
  6. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Układ Jezdny
    B8 sorry zapomniałem napisać tak myślałem bo mam do kupienia w dość dobrej kasie zacisk od 3.0TDI, ale w takim razie chyba nie będę kombinował i zakupię komplet od S4 jak znajdę w dobrej kasie. Dużo jest roboty z podmianą zacisków ? orientuje się ktoś ile ASO może krzyknąć za to ? bo zleciłbym od razu to u nich przy wymianie hamulców. Tarcze chciałbym kupić nówki od S4
  7. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Układ Jezdny
    Czyli mając zacisk od 3.0TDI dokupuję jarzmo od S4 i tarczę bez problemu wsadzam 345mm ? będzie się to tylko różnić tym że nie będzie napisu S4 ?
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chcę kupić kiere mam do kupienia za 9stów a więc chyba dobra cena. Okazyjna cena za poduchę to będzie ile ;>
  10. Gibons opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam mam pytanie gdzieś przeczytałem że do hamulców od 3.0TDI można wsadzić tarczę 345mm od S4 i nie trzeba zmieniać zacisków jarzm etc. Chciałbym dowiedzieć się (potwierdzić) czy to prawda ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi jaka jest dobra cena za kiere polift łamaną oraz poduszkę ?
  12. Powiedz że wakacji w tym roku nie będzie...... będzie vossen
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja nie bo nie którzy nie raczą włączyć kierunkowskazu i chociaż po tym idzie poznać co zamierza zrobić
  14. Najładniejsze jest 2 Vossen
  15. Tak jest VCDS i trzeba zakodować
  16. Ładna Trochę się pozmienia i będzie git
  17. To co jest na 8 stronie w 4 poście ; > ?
  18. Wybierz sobie coś z tego *** Official B8 A5/S5/RS5 Aftermarket Wheel Gallery *** - Page 3
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientuje się ktoś może czy dalej jest ta promocja na dywaniki gumowe w ASO ?
  20. Ja mieszkam w mniejszej miejscowości a u mnie jeździ RS3 na rotorach A5 w cabrio na Rotorach A4 jest chyba 3szt na Rotorach z tego jedna na podróbach. Coraz więcej tego ;/ Nie powiem bo do białego np ta felga jest mega i innej nie widzę choćby pół miasta na niej jeździło. Jednak masz trochę czasu szukaj czegoś innego moim zdaniem. Te co masz teraz są fajne założył bym takie w 20calach
  21. A3 to dobry wybór i można wyrezać fajny wypas Przy tym miejsca jest jak w b7
  22. To już wiem czemu jesteś na forum A3 Szykuje się znowu rezanie. W swojej już nie bardzo masz co to teraz A3 będzie rezana
  23. W 3G kodujesz w 5F (MMI) musisz odblokowac UKRYTE MENU i odznaczyć parking help w OPCJI car Zmien na wartosc 1 pozniej restart
  24. Rotory za bardzo oklepane szukaj czegoś innego.
  25. To nie na polskie drogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.