Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Ja kupiłem z podsufitką s-line kompletną jeszcze pod B&O (tylne spływy) z lusterkiem z kamerą w full opcji za wszystko 1000zł
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Oryginał czego ? listwy mam oryginalne, ale używane więc wcześniejszy klej zerwałem. Tam przylepię taśmę 3m (już zakupiłem 6mm) to tego klej już też przyszedł Wurth w miejsce oryginalnych zaczepów myślę że zda to egzamin.
-
[ALL B8] A4 B8 2.0 TDI 170km Quattro 2009 Avant
Wyposażenie podobne do mojego zazdroszczę silnika i Q Co do reflektorów zobacz przy odpalaniu czy robi zeza. Jeżeli rusza się tylko góra dół to nie są skrętne. Jaki przebieg ?
-
Heble S4 VS 3.0TDI
To będzie dobry zestaw czy lepiej inne tarcze ? HAMULCE JARZMO + TARCZE AUDI S4 B8 S5 Q5 ORYGINAŁ (3712954517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wystarczy założyć coś takiego ? ZIMMERMANN TARCZE PRZÓD AUDI S4 B8 A5 Q5 345mm KRK (3689500099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy jest sens dołożyć do tego ? ZIMMERMANN SPORT TARCZE PRZÓD AUDI S4 B8 345mm KRK (3689521231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy to przerost formy nad treścią ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Cofnij się parę stron wstecz:wink:
-
Heble S4 VS 3.0TDI
B8 sorry zapomniałem napisać tak myślałem bo mam do kupienia w dość dobrej kasie zacisk od 3.0TDI, ale w takim razie chyba nie będę kombinował i zakupię komplet od S4 jak znajdę w dobrej kasie. Dużo jest roboty z podmianą zacisków ? orientuje się ktoś ile ASO może krzyknąć za to ? bo zleciłbym od razu to u nich przy wymianie hamulców. Tarcze chciałbym kupić nówki od S4
-
Heble S4 VS 3.0TDI
Czyli mając zacisk od 3.0TDI dokupuję jarzmo od S4 i tarczę bez problemu wsadzam 345mm ? będzie się to tylko różnić tym że nie będzie napisu S4 ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Chcę kupić kiere mam do kupienia za 9stów a więc chyba dobra cena. Okazyjna cena za poduchę to będzie ile ;>
-
Heble S4 VS 3.0TDI
Witam mam pytanie gdzieś przeczytałem że do hamulców od 3.0TDI można wsadzić tarczę 345mm od S4 i nie trzeba zmieniać zacisków jarzm etc. Chciałbym dowiedzieć się (potwierdzić) czy to prawda ?
-
B8 TrOOOOp
Powiedzcie mi jaka jest dobra cena za kiere polift łamaną oraz poduszkę ?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Powiedz że wakacji w tym roku nie będzie...... będzie vossen
-
B8 TrOOOOp
A ja nie bo nie którzy nie raczą włączyć kierunkowskazu i chociaż po tym idzie poznać co zamierza zrobić
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Najładniejsze jest 2 Vossen
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Tak jest VCDS i trzeba zakodować
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Ładna Trochę się pozmienia i będzie git
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
To co jest na 8 stronie w 4 poście ; > ?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Wybierz sobie coś z tego *** Official B8 A5/S5/RS5 Aftermarket Wheel Gallery *** - Page 3
-
B8 TrOOOOp
Orientuje się ktoś może czy dalej jest ta promocja na dywaniki gumowe w ASO ?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Ja mieszkam w mniejszej miejscowości a u mnie jeździ RS3 na rotorach A5 w cabrio na Rotorach A4 jest chyba 3szt na Rotorach z tego jedna na podróbach. Coraz więcej tego ;/ Nie powiem bo do białego np ta felga jest mega i innej nie widzę choćby pół miasta na niej jeździło. Jednak masz trochę czasu szukaj czegoś innego moim zdaniem. Te co masz teraz są fajne założył bym takie w 20calach
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A3 to dobry wybór i można wyrezać fajny wypas Przy tym miejsca jest jak w b7
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To już wiem czemu jesteś na forum A3 Szykuje się znowu rezanie. W swojej już nie bardzo masz co to teraz A3 będzie rezana
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
W 3G kodujesz w 5F (MMI) musisz odblokowac UKRYTE MENU i odznaczyć parking help w OPCJI car Zmien na wartosc 1 pozniej restart
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Rotory za bardzo oklepane szukaj czegoś innego.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
To nie na polskie drogi