Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Grześ a jaki sterownik obsługuje składanie lusterek ? da się to jakoś sprawdzić bez VCDSa i rozkręcania drzwi ? np po wyposażeniu ? Jeżeli mam np pakiet QQ1 Side Assist to sterownik będę miał który obsłuży mi to ?
  2. Pewnie tak chociaż jeszcze nie wgrałem nowych map do MMI ale myślę że znajdę miejsce docelowe a powiedz mi gdzie się tam spotykacie ? Parking niebieski to jest gdzieś podziemny ? na końcu gdzieś parkingu czy w którym miejscu ?
  3. Szczerze to Krakowa praktycznie nie znam bywam tam strasznie rzadko ja bardziej te kierunki Katowice etc. Od czego jest ten GPS w audi w końcu
  4. Od strony Oświęcimia a co ;>
  5. Ja będę na 99% jak nie pobłądzę po drodze. Nie jestem z Krakowa. Chciałbym jeszcze ponowić prośbę jeżeli ktoś ma możliwość żeby wziął laptopa i kabelek. ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Pablo pamiętaj o moich 2 ramkach
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taa sama pękła
  7. Odgrzeję trochę temat. Na dniach zamierzam zakupić aparat nie wiem na co się zdecydować. Canon 60D Canon 600D Nikon 90D Nikon 7000D Nikon 5xxx
  8. Pablo nie zapomnisz mi 2 ramek pod rejestracje ; >?
  9. Ja mogę zabrać laptopa mam win 7 ale 64bit ma ktoś takie sterowniki ? Kabel też mam ze sterownikami, ale nie działa chyba że ktoś mógłby mi pomóc to ogarnąć
  10. Panowie a będzie miał ktoś możliwość podpięcia pod kompa :>?
  11. Pablo weżmiesz 2szt ramek pod tablice dla mnie ?
  12. O właśnie ma ktoś ramki do sprzedania klubowe ? chętnie zakupie 2szt i podbijamy pytanie o kabel z kompem będzie ktoś miał żeby się podłączyć ?
  13. Hej wybiera się ktoś na spota we wtorek ? Chciałbym wpaść 1 raz lecz nie wiem jakiej frekwencji się mogę spodziewać. Czy ma ktoś z was może możliwość podłączenia B8 pod kompa na spocie ? Wyskoczył mi błąd od poziomowania ksenonu chciałbym go skasować i jeżeli ktoś byłby tak miły i odblokował mi parę opcji ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ---------- Pier....lisz i co zdąrzy się przejechać czy rozwalcują Pozdrowienia z nad morza nie ma to jak odpocząć przy szumie fal i wrzasku QTASA łażącego wzdłuż brzegu "naleśniki z polskim serem gotowany bób" jeszcze raz i chyba mu jebne z czaka Ja wróciłem znowu teraz z Zakopanego i słyszałem non stop na Krupówkach "Zapraszamy na obiady domowe w cenie 16zł" masakra gość tak stoi 12h dziennie i napierdala
  14. Witam myślę nad zmianą felg na inne. Znalazłem na allegro felgę Rotor wiadomo nie jest to oryginał, ale co o niej myślicie ? Może ktoś miał do czynienia z tymi felgami ? Myślę nad tą lub nad SpeedLine od S5 teraz mam coś ala Audi a7 10ramienne 19 et 47 8j FELGI ALUMINIOWE 19'' 5X112 VW,AUDI ROTOR S-LINE (3382523782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. Też mam taką welurową składaną na pół i gumową też mam dostałem do samochodu kupowałem w Polsce:P
  16. Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.
  17. A co ma szerokość bagażnika jak pozostałe elementy są regulowane. Sprawa może i fajna sam mam te szyny ale jak cuber napisał mam też matę do bagażnika na której bardziej mi zależy i szyn nie używam bo nie ma jak ;/
  18. Teraz tak dochodzę do wniosku że taka płukanka ma chyba jedynie sens jak potem odkręcimy jeszcze misę olejową. Zastanawia mnie dlaczego korek spustowy nie jest na dole tylko z boku chyba dlatego że na dnie gromadzi się właśnie ten cały syf i tak czy tak go nie spuścimy w całości bez odkręcania misy a takim specyfikiem tylko go rozrzedzimy ? chyba że źle myślę
  19. Ja dzisiaj rozmawiałem z gościem, który pracuje w ASO Audi na temat właśnie zmiany oleju. Ponieważ sam teraz śmigam na Castrol Edge Profesional 5W30 a zamierzam zmienić na Motul 5W30. Mechanik odradził mi wlewania specyfiku specjalnego do płukania silniki. Powiedział że jeżeli mi już na tym zależy to najlepsza opcja to zlać dokładnie Castrola zalać motulem pojeździć trochę ponownie zlać dokładnie i potem wymiana już normalnie co max 15tyś Motulem. Powiedział że oleje są mieszalne jeżeli zmieniamy z 5W30 na inny 5W30 z tą samą normą można smiało zalać tylko najlepiej go wcześniej wymienić.
  20. Witam czy ktoś mógłby mi napisać czym różnią się lusterka 12pin 14pin 16pin Będę bardzo wdzięczny. Obecnie mam el sterowane z side assist a chciałbym wymienić na el sterowane side assist el podgrzewane el SKLADANE.
  21. Jak więcej felgi mniej opony ? Opony będą takie samy na 17 czy na 18 225/45/ i co ma cena felg do jazdy zimą ; >? Już nie wiem czy rozchodzi się wam o to że 18 są droższe i szkoda ich na zimę ? czy gorzej się jeździ (ale niby czemu?) niż na 17 ?. Macie chociaż jakieś porównanie ?
  22. Czy w 3.0TDI tarcza jest inna tylko z przodu ? czy tylna tarcza też się różni ?
  23. No ok ale nie rozumiem świadom wyboru że co ? że źle się jeździ ? że więcej pali ? bo nie rozumiem czemu nie 17 lepiej a nie 18 cali na zimę ? rozwiń mi twoją myśl
  24. A czy w wersji high jest bluetooth ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.