Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyjmowałeś poduche ? dopnij kostki.
  2. Ja bym tu widzial przynajmniej jeszcze listwy sline zew i lotke sline
  3. Polecam ogolnie goodyear ale asymmetric 3 to chyba tylko run flat. Jak szukalem 20cali to tylko RF wystepowaly chyba ze 18 sa tez zwykle. Opony bardzo fajne. mam juz drugi komplet od nowosci.
  4. Parę lat temu jak robiłem swap hebli w mojej jeszcze pierwszej b8emce w ASO w Krakowie to widziałem że wlewali płyn ATE ale nie wiem jaki to był. Maszyna chyba też była firmy ATE z tego co pamiętam płyn był z dużej beczki.
  5. Co Ci da to że podjadę autem np tak samo wystrojonym jak na wynik ma wpływ masa czynników. Chodźby wyposażenie auta (większy/niejszy) ciężar. Nie wspomne o kołach. Nawet swap zacisków może mieć wpływ na przyśpieszenie znam taki przypadek w A5. Jeżdzenie od jednej hamowni do drugiej też nie ma sensu. Te pomiary i wykresy są tylko do wglądu żeby wiedzieć mniej więcej co i jak. Widzisz że nawet auta z salonu nowe wyjeżdzają z różną mocą a katalogowo mają podaną jedną. No chyba że masz rozbierzność 50PS między jedną hamownią a drugą wtedy rozumiem że można się denerwować.
  6. A co leja w ASO ? wiesz może ? ciekawe czy do 2.0TDI np i S4 leja ten sam typ
  7. Jak chcesz mam oslony ori przod i tyl kilka kompletow
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma problemu zmieniaj po kolejnych 180tyś jak tak wszystko wymieniasz jak rozrząd to współczuję przyszłemu właścicielowi
  9. Mam przód i tył 356mm i 330mm u siebie mam to samo zalozone. Hamuje bardzo dobrze. Zacisk ten sam inne jarzmo ale klocek ten sam roznica jest tylko w tarczy wiekszej. Jeżeli chodzi o zacisk S4 Brembo 320 a 345 to wizualnie prawie taki sam zacisk. Osobiście przerobiłem już wszystkie zacisi w b8 2.0TDI i 3.0TDI które podchodzą P&P bez zadnych przerobek. Więc coś tam na ten temat moge powiedziec.
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Głupio pytasz głupio odpowiadam. Olej też wymieniasz co 30tyś ? bo audi tak radzi ? "Przewaga dzięki technice" tak ? Takie samo info dostałem od 3 osób które pracowały prawie 15 lat w ASO Audi a teraz mają swoje warsztaty. Osobiście wymieniłem w swojej pierwszej b8 przy 170tyś drugiego nie ryzykowałbym przy 360tyś wymieniać. Każdy dba inaczej o samochód ja olej wymieniam co 10tyś w dieslu
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem że pierwsza wymiana po 210tyś a następna przy 420tyś ?
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego pierwsza wymiana po 180 tyś i od 2010r po 210tyś. Każda kolejna wymiana po 90tyś lub co 5 lat jeżeli nie zrobisz tych 90tyś w tym czasie. Radzę przestrzegać :) znam już kilka osób którym pasek strzelił. 300tyś już bym się nie zastanawiał tym bardziej że rozrząd to nie majątek teraz do b8.
  13. Mam przednie zaciski z poliftowej esy w bdb stanie po niskim przebiegu. Same jarzma to ciezka sprawa
  14. Zmieniaj na 356mm będzie roznica duza. 320 i 345 ma nawet ten sam klocek.
  15. No ładne to moje wozidło :)
  16. Ja mam 20 ET 43 i 8,5J i się nie mieszczą bez dystansu się nie obyło. Teraz mam ET 30
  17. Dużo zależy od wzoru felgi, ale od 35 w dół powinno być ok
  18. Ja robiłem sam łazienkę. Kupowałem płyti w Liroyu płaciłem 80zł za m2 i też nie za bardzo równe były a nie które do tego wygięte w banan jakoś to opanowałem, ale też byłem zaskoczony jak zaczeło mi tu nie pasować tam nie pasować itd. Trochę płytek już w życiu położyłem
  19. Panowie nastąpiła zmiana terminu imprezy z 8-9 Września na 15-16 Września. Mnie osobiście nie pasuje ten termin więc mnie nie będzie. Druga sprawa to minimum 10 osób aby zgłośić strefe klubową. Ilość chętnych nie powala jak widać a na ostatnią chwilę nikt nię będzie ogarniał biletów. Wszyscy chętni więc niech zakupią bilety na właśną rękę. Teraz jest przedsprzedaż więc są w dobrych cenach.
  20. Gibons odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś kojarzy niebieskiego avanta B7 na rej KSU (sucha beskidzka) na atrapie przód duzy napis Quattro.
  21. Półki co takie jak jeszcze stała u lakiernika. Muszę znaleźć chwilę żeby coś pstryknąć. Jeszcze nie zdążyłem nawet przylepić listw s-line na progi. Ostatnio bardzo słabo z czasem. Hamulce już dotarłem wpadło 356mm/330mm.
  22. Coś tam się dzieje. Nie ma nawet kiedy opisać a co dopiero zdjęć zrobić. Auto jakiś czas temu odebrane od lakiernika. Pakiet C+ robi robotę
  23. Gibons odpowiedział(a) na adijp9 temat w 2.4
    Węże przeważnie syczą. Nie które też grzechoczą :) Uzupełnij profil na pewno ktoś pomoże. Napisz co to za auto silnik itp. Trochę info nie zaszkodzi.
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdejmowałem już kilkanasie razy kierownice i u sibie i w innych samochodach nigdy aku nie odlanczalem. Wyciagnac tylko kluczyk i tyle mozna odkrecac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.