Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Dystanse zalozyles ? i jak oceniasz ? sa jakies wibracjie przy szbszej jezdzie ? czy nie rozpedzales sie jeszcze znacznie
  2. nic nie bedzie obcierac przy 8J na tym et
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sachs sport
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak
  5. A co mam robić u lakiernika ? trzeba teraz ten przód pomalować w kolor auta Maska nowa oryginalna, ale w podkładzie. Zderzak i błotniki też trzeba pomalować i pewnie przycieniować drzwi potem się zrobi jakąś polerke i położy ceramike.
  6. Trzeba zmienić całe zaciski.
  7. Tak. Jeden dzień wystarczy, ale mimo wszystko jest trochę pierdół do wymienienia. Dobrze że podpowiedziałeś parę rzeczy Dzięki
  8. Powiem Ci ze jest troche roboty. Mocowania blotnikow i lamp do wymiany.
  9. Grill jest tymczasowy taki zeby tylko byl. Jaki wpadnie jeszcze zobaczymy. C+ zostaje
  10. Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.
  11. Robiłem tam 18 do audi w Sosnowcu. Felgi zrobili ładnie fotki w moim wątku z a4, chodź dekielki poprawiali twierdzili że plastik się kiepsko maluje. Pamietasz moze ile placisles?
  12. Ktoś kojarzy firmę Deloch z Sosnowca / Katowic ? ? ktoś poleca ?
  13. Dość często jestem. Widocznie fura nie rzuca się w oczy Na pewno nie ja to napisałem. Bo to moja pierwsza zmiana z przed lifta na polifta. Wcześniej miałem polifta więc nie musiałem zmieniać Co zo zmiany jest trochę roboty i trochę niespodzianek po drodze.
  14. namiar jakis ? moze znasz ceny ?
  15. Panowie ktos moze polecic jakiegos taniego speca od piaskowania i malowania felg ? dwa komplety mam do pomalowania 15 i 16 cala na czarno.
  16. Panowie ktos moze polecic jakiegos taniego speca od piaskowania i malowania felg ? dwa komplety mam do pomalowania 15 i 16 cala na czarno.
  17. Wejdzie tak samo jak na obrazku którym pokazałem. Skoro felga jest z A5 ma ET 28 lub 29 więc ramiona nie powinny haczyć, ale to jest takie wiesz.....
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te same ceny pokazuje. Sprawdzam na benepol
  19. Brembo na 17calach
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie macie jakąś alternatywe dla tej śruby ? WHT005764 TP5X19 W ASO jedna 5zł chyba ich posrało Może znacie jakiś sklepik gdzie można takie kupić poza aso ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.