Treść opublikowana przez Gibons
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Tutaj można chyba tylko zmodzić dywaniki na zime haha. Chyba że zaszalejesz i felge zmienisz hehe graty fury oby szybko czas zleciał do odbioru
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Teraz mam 8.5 i et32 jest idealnie chcialem 9J et 37 bo taka felge znalazlem ale jak ma mi obcierac szkoda opon bo beda nowe
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
czyli jednak zdarza sie na takim setupie. Chyba jednak pojde w 8,5
-
B8 TrOOOOp
Ja jak przesiadłem się z b8 na a5 to pierwsze co niżej się siedzi można z fotela rękami drogi dotknąć się smiałem. Środek jest taki sam z tyłu natomiast jak dla mnie mało miejsca i głową prawie tarłem o sufit a wysoki nie jestem. Z rzeczy codziennych w zimie często przymarzały szyby do uszczelki i był problem z otwieraniem (szyby bez ramek) jak otwierasz pilotem to szyba zawsze lekko zjeżdza w dół i tu właśnie był problem jak były większe mrozy. Brakowało mi też zestawu szyb w bagażniku bo a5 ich nie posiada. Ja miałem akurat polifta 1.8TFSI z multitronikiem
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Nie chodzi mi o to czy na tych parametrach i tych oponach nie przyciera Ci np na wybojach lub przy szybszym skrecaniu lub jak masz komplet pasazerow.
-
B8 TrOOOOp
Z tyłu jest sufit bardzo nisko źle się siedzi. Z przodu jest porównywalnie, ale siedzi sie duzo nizej niz b8
-
S4 B8 Swap hamulców
u ciebie z tylu sa identyczne zaciski jak na tej aukcji
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Nie masz przycierki na tych felgach ?
-
Problem z Webasto
Wychodzi na to że można założyć każdy byle by od diesla był. AF to chyba polift 2.0TDI a 3.0TDI ma AD końcówkę. W tym tyg jestem umówiony w serwisie webasto na diagnozę. Zobaczymy co stwierdzą. Ja jutro spróbuję może odblokować VCDSem też zobacze co tam słychać. Napisz mi kolego na PW ile chciałbyś za ten Twój stary piec gdybym potrzebował.
-
B8 TrOOOOp
Warto brać sprzedasz spojlery w kolor i wróci Ci się 5tyś
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
można 140-180zł szt zależy w jakim ASO ostatnio kupowalem
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Ja mam tą kratke i na niej obudowę bez filtra. Chyba że w 3.0tdi jest inaczej
-
Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Na tą kratkę przychodzi jeszcze obudowa
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
młotek gumowy i przez szmatkę spokojnie dobijesz
-
Problem z Webasto
Dzięki za link ja mam ten hydronic II hmm Ty jaki piec wsadziłeś ? z jaką literą ? zastanawia mnie czy można wsadzić od polifta lub od a8 czy tez musze wtedy sterownik od pilota wymieniac Co do odblokowania nie wiem czy dziala bo nie probowalem tylko slyszalem ze ta procedura nie jest do hydronic
-
Problem z Webasto
Ktoś w ogóle orientuje się jakie mogę wsadzić webasto obecnie mam z literką H można to jakoś zmieniać czy sterownik wtedy nie obsłuży ?
-
Problem z Webasto
Podobno to nie jest procedura dla eberspacher hydronic sam piec z ta puszka gdzie jest g18 tez ma cp ? czy tylko sterownik ?
-
Problem z Webasto
Jak wygląda ten sterownik i gdzie jest zlokalizowany ? ile naprawa kosztowała ?
-
B8 TrOOOOp
tylko zerknij na kola jak zawiecha musi byc uszkodzona
-
B8 TrOOOOp
czego się spodziewałeś po Amerykańcu
-
B8 TrOOOOp
To jak masz MMI 3G+ to w CARs ustawienia masz centralny zamek i tam ustawiasz też takie opcje.
-
B8 TrOOOOp
przytrzymaj na pilocie otwieranie ok 10-15 sek
-
Poleć swojego mechanika:)
Poleci ktoś jakiś warsztat gdzie ogarniają Webasto ? coś mi się zblokowało webasto mam ori
-
B8 TrOOOOp
amortyzator przód łożysko górne amortyzatora - 8K0412377C odbijak amortyzatora 77mm - 8K0412131F osłona - 8K0412137A osłona - 8K0412127 amortyzator sachs - 8T0413031AF amortyzator tył odbijak - 8K0512131K osłona - 8E0512137E amortyzator sachs - 8T0513035M
-
B8 TrOOOOp
sachs to samo co ori tylko bez logo