Treść opublikowana przez wojtekm
-
2.0 TDI CAHA-termostat diagnoza
może zbieg okoliczności ale znam też przypadek gdzie po wymianie termostatu na nowy temperatura nie trzymała się na 90stopni, a po wymianie na ori z ASO ładnie wstaje i trzyma 90 stopni
-
Brak mocy, kopcenie
Logi statyczne/ dynamiczne robiłeś? Wklej tutaj
-
Kontrolka silnika (P2015)
Ale bądź przygotowany na naprawę klap
-
Nie dogrzewa się
stawiam na winny termostat, spróbuj założyć nowy, może ten który założyleś jest wadliwy
-
1.9TDI ALH - Gąbka spod górnej pokrywy silnika
przecież ona nie jest jednakowej grubości, wyprofilowana jest
-
Od czego ta kostka
zdejmij tą izolacje, może coś więcej będzie widać bo z tego za wiele zobaczyć nie można
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
naładuj najpierw akumulator do prawidłowego stanu
-
Kontrolka silnika (P2015)
słynne klapy, poszukaj na forum , było o tym dużo napisane
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
na pewno będzie lepiej niż przed wymianą termostatu i szybciej nagrzeje się
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
może zacznij od sprawdzenia stanu akumulatora, sprawdzałeś?
-
Błędy w module komfortu - 01561, 01560
przejście z drzwi do karoserii- gumowa osłona między zawiasami drzwi
-
Błędy w module komfortu - 01561, 01560
i zapewne tam może być przełamany jakiś kabelek, sprawdź dokładnie
-
Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow
bezpieczniki sprawdzone?
-
Utrzymujące się ciśnienie w układzie chłodzenia
"odpowietrzenie" przy korku funkcjonuje, przelew także?
-
EGR - zaślepiać czy wymieniać
wymień EGR na nowy i nie będziesz borykał się z pochodnymi problemami zaślepienia go.
-
[B8] Problem z odpaleniem po staniu na zimnym
szukaj drugiego motoru, bo regeneracja nie opłacalna
-
Nie można odpalić auta. Błąd hamulca ręcznego, esp i ciśnienia opon
a po włożeniu kluczyka rozblokowuje kierownice?
-
Bardzo mocne telepanie całą budą po odpaleniu przy -15°C
więc opisz na czym polegała naprawa aby inni szukający pomocy w przyszłości znali powód
-
system start-stop - bład, awaria
a jakieś błędy? sprawdź i podeślij w temacie
-
[B8] Problem z odpaleniem po staniu na zimnym
no to narobiło bałaganu, aż dziwne
-
Głośna praca Silnika - Proszę o pomoc
z filmu tego nie da stwierdzić się, wg mnie pracuje normalnie
-
[A4 B8] felga 20'' 8,5J jakie ET
A czy przy ET 33 będzie już obcierać? przy normalnym załadunku auta nie będzie obcierać, ale jak załadujesz komplet osób to już będzie tarło nadkola
-
MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci
może spróbuj wrzucić soft od nowa, może pomóc
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
lepiej zostawić tak jak masz obecnie, bo nic dobrego nie zyskasz po akcji
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
U mnie ponad 200tys. km i też jest czyściutko