Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
teoretycznie tak, a praktycznie stawiam flache że Ci się to nie uda zrobić tak, i albo efektu nię będzie wcale (lepsza opcja) a gorsza to że fisa wcale już nie będzie.... :gwizdanie:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
panowie czy president harry badz hary classic bo tylko te presidenty mnie interesują będzie miał lepsze filtry od unidena 520xl? niestety ale w służbowym aucie słyszę straszne pykanie w unidenie a odczytałem że president ma filtr hicut a uniden anl czy jak on się tam nazywa
-
Spocik Lubuski :)
mnie dalej nie ma na liście
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
mój AJM, wcale nie jakoś specjalnie dłubnięty :gwizdanie:
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
poszukaj na forum ile można z 1,8T chipem, myślę że 170-180koni jest osiągalne Termin do dogadania między nami [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:34_________________________________________________no panowie, nikt nie odpadł nie wypadł? trzeba sie juz konkretnie zgadac
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
felga kozak, miałem używki w t4 vr6 pogadamy na spocie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
gdzie malujesz?
-
[B6 AvF] Wymiana turbiny a spalanie
to nam powie najwięcej
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
myślęże oską to max okolice 6~ no przy okazji na razie nie mam gdzie
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
spoko panowie :> gadajmy o rs4 z tematu a nie o wszytkim w koło Projekt jest świetny, czy nie mogłem dać swojej opini? Wiem że 500~KM to dużo ale i mało więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia I żeby ktoś nie mówił sam zrób takie auto bo na razie chiał bym przekroczyć 165km w dieslu Projekt jak i auto mi się mega podoba i zazdroszczę, po prstu oczekiwałem więcej
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
myślałem że coś więcej Ale i tak gratuluje projektu
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
jaka jest docelowa planowana moc? Sterowanie będzie odbywało się przez jakiś komp typu autronic czy też inaczej?
-
Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki
r8 http://fishki.net/comment.php?id=56743
-
[ALL B5] Pilnie potrzebuję nr nadkola S4
Witam, widziałem to gdzieś na forum, spisałem zamówiłem i przyszło zwykłe nadkole bez kratki wlotowej (wentylacyjnej) czy ktoś posiada nr nadkola które na pewno ma kratkę i pasuje do a4 po lifcie?
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
felgi mam 16 z oponami 205/55 ją dopiero zaczynam a już jest nieźle zobaczymy czy mój pokaze pazurki [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:50_________________________________________________rano, 13*C i bez kontroli według stopera trochę ponad 7, muszę nagrać bo sam nie mogę się nacieszyć :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ok, jak coś mogę pomoc to wal smialo :> Tymczasem szukam licznika z pełnym FIS, czy mogę kupić anglika i przęłożyć swoje tarcze? czy fis też będzie mi podawał dziwne wartości?
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
nie wiem czy pomogło bo go przymulilo... Zobacze i nagram bez kontroli i jak będzie zimniej. Powinno być lepiej...
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
ja z włączoną trakcją, zapomniałem wyłączyć 8sek jest :gwizdanie: brakuje fmica.... w nocy jeździ lepiej coś mi youtube nie chiało zassać filmu dałem na wrzute http://ajutdi.wrzuta.pl/film/82poKbofu1L/audi_tdi [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 19:02_________________________________________________już jest na youtube więc wywalam z wrzuty
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no wiadomo... ale chodzi mi że skala obrotki będzie większa, będziesz robił tarczę pod diesla czy po prostu będzie się kręcił do połowy skali Jak to ogarniesz to poproszę o pomoc w tym temacie bo też nie mam pełnego fisa
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
no tak seryjne kończą się w okolicach 150koników przynajmniej moje byłe (trochę ponad)
-
[ALL B5] Xenony w halogenach
na szczęście znajomy mi dziś zamówił na ebayu.co.uk a za tydzień jedzie do PL z UK więc będzie paczuszka taka jak ma być
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
realna moc z zdrowego silnika?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
poka i co z obrotką?
-
[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
kiedyś kolega mówił mi że w jego przypadku (miał jak TY) pomogło "podgrzanie z tyły i dociśnięcie"
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
trochę mi go szkoda, oby auto aż tak się nie srało jak mówicie :gwizdanie: a jak z chipowaiem tej jednostki?