Treść opublikowana przez poziek
-
Chiptuning u Kocara
Popieram CTV ile u Ciebie kosztuje remap ecu do 1.8T AVJ, podaj mi proszę cene netto - może być na PW. Dzięki
-
Chiptuning u Kocara
moje turbo nie jest popękane skąd masz to info Kunio przestań pleść bzdury...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cicho Murzynku.... szaa..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie, nawet nie będę musiał nic tam wstukiwać bo moja się już tym zajmie Wydało się... kupiłem navi dla panny
-
Chiptuning u Kocara
Marcin., no i ok i ja gdybym miał subaru tez bym tam pojechał :twisted: mówię tylko, że nawet oni wgrają program do 1.8T AVJ na 192-195KM/300NM za 2 kafle - ten sam program można mieć za 900 zeta -
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn, miałem do wyboru: felgi lub navi jako że lubie trzymać kiere jedną ręką a drugą trzymać panne za kolano padło na navi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idzie do prania tapicery już niedługo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz ty kurde masz liścia za ten tekst :exclaim: :twisted: adapetry media będą za 4 dni a teraz oficjalna prezentacja proszę, że ja was :twisted: i jeszcze chciałem powiedzieć, że będę popitalał na moich aluminiowych 15" felach całe wakacje!! a na dokładke powiem, że właśnie wróciłem z garażu... wyjąłem gaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
reszta fotek soon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie mam je na sprzedaż jakbys chciał do twojej padaki :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie to jest "pażdzioch look" : zapamiętać: tak nie moze wyglądać wasza furka w środku a to jest "w miedzy czasie look" - czyli profi robota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyjazd na rezanko - narazie panienki moje rozwiązłe - koncert PCD czeka :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko Lukas grama dostaniesz
-
Audi iceman - Kille !!
a nie lepiej zrobić jeden centralny FMIC ? mniejsze zawirowania powietrza masz w układzie...
-
RNS-E
czyli lipa... trzeba szukać modułu... dzięki za linka mój misiaczku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MIKUZZ, spocik był w Forcie Wola
-
RNS-E
a jak dojść do tego czy mam bluetootha czy nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
namiary dostałem - nawet blisko do miejsca gdzie będziemy rezać koks
-
Chiptuning u Kocara
i bardzo dobrze, że podrzucasz my jesteśmy właśnie od tego żeby Wam pomagać w wyborze i dzielić się własnymi doświadczeniami i proszę żebyś napisał na co się zdecydowałeś, u kogo, za ile i co z tego wyszło :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do h*ja zrobie sobie cały pakiet oświetlenie w xenonie i nikt mi nie podskoczy :exclaim: a stosunek ceny do jakości będzie zachowany
-
Audi iceman - Kille !!
Ice gratuluje :twisted: obstawiam, że to nie była "S-ka"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema kobietki moje - Lukas namiary :exclaim: pierdziele lans i zapierdzielam na 15" przez całe wakacje :exclaim: :exclaim: :twisted: :twisted: na quattroxenonie bo wsadze czwarty w lampy tyle na wstecznym
-
Audi iceman - Kille !!
Ice to weź posadź za kierą kogoś lżejszego - kolejne 30-40 kg [ Dodano: 20-03-2007, 11:53 ] stary widziałeś auto, że się wypowiadasz?? Jak twoje turbo powedz?? czasem nie sra jakimś syfem z wydechu?? :twisted:
-
Chiptuning u Kocara
w moim AVJ jest 207 koni i nic się mega nie grzeje - jak się grzeje to trzeba podlać paliwa a nie bezmyślnie pompować ciśnienie - ogarnia mnie pusty śmiech :twisted:
-
jakie paliwo lac do 1.8T
95