Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja wjechałem do mojej starszej na hale i potem jeszcze śmigałem ale juz wiem, że najpierw fela o potwem zimówki!!! trzeba tam ćwiczyć Panowie swoje umiejętności:) Oniak ja to skakałem, kląłem i wogóle prawie gacie pobrudziłem jak widziałem co ty robisz Adamo ma nową ksywke od dzisiaj : KAMIENNA TWARZ :d
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o 20 spotykamy sie na stacji Statoil, róg ulicy Połczyńskiej i Dzigowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sprawy szefie i oby jak najmniej takich przejażdżek :/ a autko dostało notlaufu, jak je zgasiłem i odpaliłem ponownie, dopiero zaczęło pożądnie jechać. chyba przeładowanie turbinek...
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a ja moge Cię pouczyć prawidłowych upadków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wieczorkiem wit.s puść mi swojego koma na PW kto jeszcze?? Miejsce jest okolo 10km od centrum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto się dzisiaj z nami ślizga?? Mam fajną miejscówke. pisać!! :diabelek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta S4 z linka niby obniżona a wygląda jakby miał standardowy zawias nic co mam naklejke vtg z boku nie biorę pod uwage zima i śnieg = quattro fun
-
[A4 B6 1.8T] Wymontowanie zegarow i wymiana tarcz
Te same zagary załozyłem do siebie masz 2 opcje: 1. Wyjąć wskazówki i przełozyć same tarcze - jest to prosty zabieg tylko jest kwestia wpięcia tych wskazówek dokładnie tak samo z powrotem 2. przeprogramować immo i wsadzać całe kompletne od S4 - CTV jest w stanie coś takiego zrobić napisz mi na co się zdecydujesz to powiem Ci co dalej robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
EVO 8
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
będą sesje indywidualne
-
Jakie śruby kupić do ALU17" + dystans 5mm.Oznaczenia??
jeżeli moge sie spytac o cene kołeczek z oponkami to poprosze na PW :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
a ja zapodam majtki w tym kolorze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OFICJALNIE PROSZę WSZYSTKICH O POSZUKIWANIE S4 DLA POŹKA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
milcze tylko w sprawie turbinki... ale będzie KOKSowa jak to Adaś mowi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie skrzynia zdjeta... tarcza+docisk+koło masowe odelżone made by Radzikowski :diabelek: :diabelek: starczy do 350KM a miałem tylko zlikwidować delikatny wyciek...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słyszałem, że Żółw będzie szastał groszem
-
[B6] oświetlenie schowka
Ja to przerabiałem wyskoczył wam taki siłownik, teleskopik trzeba go po prostu wcisnąć z powrotem, ja go zakleiłem klejem z pistoletu termokurczliwy się zwie czy jak?? schowek musicie cały wyjąc do tej operacji :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Lukas to się już zasadził na moje B6 jak się dowiedział o mich ciągotach do zakupu S4 Lukas powiem ci jeszcze, że tylny deferek jest zalany świerzutkim Motulem i uszczelniony Skrzynia Valvolinem od Adamoo. Silniczek olej co 7 000 wymieniany hehe Malina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prułem jak dzik warszawski puławską do Imoli Niczym gokartem mknąłem zmieniając pasy jak wściekły aby ujrzeć, dotknąć, wąchnąć auto legende, auto do którego zakupu tak wytrwale Cię namawiałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheheheheheh dobre, dobre: Żółwiu jesteś masterem forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz oniak jednego suta ?? :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jade na baseny z Wami ale tylko jak będzie Ono hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt polarek jest ciepły i WIELKI
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jade w czwartek na bank
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi strzelam focha !!