Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

netox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez netox

  1. netox odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    no wlasnie ja polecam tylko 1 strone joemonster.org
  2. Na tym lukoilu to ty lepiej nie tankuj duzo slyszalem o tej sieci nawet w turbo
  3. pisali gdzies ze instalacje trzeba sprawdzic
  4. ja to ogolnie mialem, ale nie w kazdym radiu mi to działało nie wiem czemu w koncu kupilem radio cd/mp3
  5. cenne rady ja oddaje do elektryka autko zeby tez inne rzeczy sprawdził to zapytam o co moze chodzic i napisze wkrótce
  6. Re5 jeszcze drogi bardzo poczekamy ...
  7. żałoba narodowa trwa ...na drogach codziennie ginie wiecej osob
  8. a on sobie upodoba mercedesy
  9. Ps3 najlepsza konsola!
  10. to jest ostatecznośc klucze i 2 dni zabawy albo tak jak kolega pisal
  11. jak ty to odpalisz to ci butla wybuchnie
  12. Ja też chwale Beckera ale w sumie to Automapą też się zadowole
  13. nie nie ja to do takich rzeczy sie nawet nie zabieram musi zrobic mi to ktoś bo wiadomo ze nie dam rady zdaje sie na fachowców
  14. gdzie znajde ten wzmacniacz antenowy? ile moze kosztować mnie nowa instalacja w aucie? kable dostalem razem z glosnikami wiec moze warto...
  15. tez mam taki problem nie wiem oddaje auto do elektryka bo inne rzeczy bedzie tez robil zobaczymy co powie
  16. Witam. Borykam się już od dłuższego czasu z problemem wymiany głosników (wszytkich) w mojej a4. Po drodze wiele problemów (to za duże głośniki, to instalacja idt.) Mam juz troche dość tego szukam, czytam oglądam bo tak naprawde nie bardzo się na tym znam. Chodzi o to że moje radio to Pioneer DEH 2900 MP kupiłem głośniki tej samej marki na przód i tył. Na przodzie puki co grają stare jeden charczy drugi jakoś gra. Tylne już założyłem na półke. Jakis elektryk podłączał mi stare głośniki które były kiedyś na tyle i mówi że jeden gra, drugi nie... nieważne kupiłem nowe założyłem. Podłączam do radia (kable mi powyciagał wisiały już w bagażniku) i.... nic. Te nowe nawet nie drgneły. Wiem ,że na forum był podobny temat ale niewiele z niego się dowiedziałem. Czy aby tylnia półka zagrała potrzebne bedzie mi taki moduł do audi który niby pozwala na to żeby zagrały tylnie głośniki? Na allegro znalazlem 1 aukcje za 70 zl :/ Czy to jest konieczne i bez tego mi nie zagrają te głośniki? W radiu nawet nie ma tej kostki ISO tak mi sie wydaje tam jakies inne wejscie jest ale chyba jakas przejsciówka założona i przód działa. Pozatym radio bardzo gubi zasięg ciężko złapać jakaś stacje czy to w miescie czy gdziekolwiek. To samo radio miałem jeszcze 2 miesiące temu w Mercedesie i grało elegancko czy płyta czy tuner... Pomocy
  17. Witam. Borykam się już od dłuższego czasu z problemem wymiany głosników (wszytkich) w mojej a4. Po drodze wiele problemów (to za duże głośniki, to instalacja idt.) Mam juz troche dość tego szukam, czytam oglądam bo tak naprawde nie bardzo się na tym znam. Chodzi o to że moje radio to Pioneer DEH 2900 MP kupiłem głośniki tej samej marki na przód i tył. Na przodzie puki co grają stare jeden charczy drugi jakoś gra. Tylne już założyłem na półke. Jakis elektryk podłączał mi stare głośniki które były kiedyś na tyle i mówi że jeden gra, drugi nie... nieważne kupiłem nowe założyłem. Podłączam do radia (kable mi powyciagał wisiały już w bagażniku) i.... nic. Te nowe nawet nie drgneły. Wiem ,że na forum był podobny temat ale niewiele z niego się dowiedziałem. Czy aby tylnia półka zagrała potrzebne bedzie mi taki moduł do audi który niby pozwala na to żeby zagrały tylnie głośniki? Na allegro znalazlem 1 aukcje za 70 zl :/ Czy to jest konieczne i bez tego mi nie zagrają te głośniki? W radiu nawet nie ma tej kostki ISO tak mi sie wydaje tam jakies inne wejscie jest ale chyba jakas przejsciówka założona i przód działa. Pozatym radio bardzo gubi zasięg ciężko złapać jakaś stacje czy to w miescie czy gdziekolwiek. To samo radio miałem jeszcze 2 miesiące temu w Mercedesie i grało elegancko czy płyta czy tuner... Pomocy
  18. mi jak sie tak działo to oddałem do elektryka przy okazji bo tez mialem inne rzeczy do zrobienia ale w gruncie rzeczy naprawił
  19. Prosze o jakies propozycje konkretne linki typu: wez te na tył [link] a te na przód [link] i kup te dystanse [link] Nie chce dać ciała z tymi głośnikami wiec prosze o pomoc kogoś kto więcej się na tym zna moje radio: http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_samochodowe&p=pioneer_deh_2900_mpb no i zaje**** kupiłem na przód 13cm a tam trzeba 10cm!
  20. o to chłopaki chodzi ze ja kompletnie sie na tym nie znam :] głośniki dobiera sie do radia z tego co wiem... na wyjsciu to radio ma 50W z tego co sie orientuje dlatego zamiescilem link do opisu radia zeby ktoś to potwierdził, auto kupilem bez radia po podlaczeniu okazuje sie ze prawe drzwi charcza ze hej a jeden głośnik z tyłu wogole nie działa. Ja człowiek od muzyki uzależniony musze w aucie ja miec bo prawie w nim mieszkam Nie zależy mi na tubie 500W i techno jazda bo to nie mój klimat chodzi o to zebym poprostu miał muzyke w samochodzie i żeby nie zainwestować w to znowu 700 zl bo to auto to mnie z torbami pusci niedługo. Może poprostu pomożecie coś wybrać jakies tanie i dobre głosniki, blaupunkta miałem w mercedesie z 87' i do dzis działają świetnie i to samo radio tam grało. Nie wiedziałem np. że bede musiał dokupić te dystanse na przód i na tył one są potrzebne czy tylko na tył. Ogólnie bede tu zagladał często do tego tematu prosze o jakąś pomoc jakieś linki wszytko co musze wedzieć. Z góry dziekuje za pomoc bo wiem że taka się znajdzie
  21. Witam mam takie radio: http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_samochodowe&p=pioneer_deh_2900_mpb Czy ja moge podłączyć sobie takie głośniki na przód? http://www.allegro.pl/item591992759_blaupunkt_bgx_542_hp_170w_gw24pl_sklep_rzeszow.html A takie na Tył? http://www.allegro.pl/item591069809_blaupunkt_vw_golf_passat_transporter_skoda_seat.html Czy te małe głośniki w drzwiach tez można wymienić jaki one mają rozmiar? Dzieki za pomoc :]
  22. sprawdziłem w bagażniku na nklejce jest faktycznie 1Z widze ze sporo pomocnych osób na forum dzieki chlopaki znajde ten vin zaraz ... ooo mam Mój vin: WAUZZZ8DZTA129730 Na ciepłym silniku raczej też.. To nie jest tak że biegu nie moge wbic no ale czasami wchodzi ciężko
  23. Witam jestem od niedawna uzytkownikiem a4 1.9 TDi z 96' nie zabardzo wiem nawet czy taki mam silnik jak pisze. Ogólnie auto zakupiłem niedawno i teraz mam zamiar wszytko wymienic co mozliwe (tzn. co konieczne) ciężko wchodzą mi biegi czasami 2-jki lub 3-jki nie moge wbic. Oczywiście wchodzą ale dość opornie. Chcę wiec wymienic w nim olej. Czytałem ze ma to być syntetyk 75W90, ale jaki polecacie te normy GL-4, GL-5 nie bardzio wiem ocb i jakie musi spełniać olej aby był dobry do mojej a4. Prosze o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.