Treść opublikowana przez _West_
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + mod
bardzo ladny mod ale jak dla mnie troszke dardziej plaski moment mogl byc;) teraz tez bede przymierzal sie do FMIC w upalne dni jednak troche czuc ze slabo IC chlodzi powietrze do turbo ;(
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
niestety to standard u mnie to samo na bocznych trojkatach
-
Dekoder VINu
http://igorweb.org/equidec/Default.aspx prosze kody wpisujesz z naklejki ktora jest we wnece kola zapasowego kiedys tu http://www.oilshop.ro/catalog/ byl fajny dekoder ale juz nie dziala
-
[B5 AFN] Oznaczenie czujnika temperatury silnika
roznica jest tak ze: 058 919 501 A - kolor czarny wtyczka okragla 058 919 501 - kolor niebieski wtyczka kwadratowa
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
no nie zaprzecze ze przy dobrym ruszaniu ASR na 3 biegu sie zalacza
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
mowisz podczas modyfikacji mialem zobiony soft jescze na 152KM i 365Nm (tak wyszlo z pomiarow) ale auto czesto zaliczalo przeladowanie i ograniczyli sie do tego moda, martwi mnie jedynie te zawachanie w Jetronik'u powiedzieli mi ze moze to byc od przeplywki wiec zrobilem logi i je umiescilem a tu kolega spanky mowi ze jest dobrze i co tu teraz robic co do sprzegla to zrobilem juz ponad 2000km i nie widze oznak zuzycia
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm
tak jak mowilem dzis zamieszczam wykres z hamowni: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_modyfikacja_na_145km350nm_wykres_po_wizycie_w_jetroniku-t30116.0.html prosze o komentarze i sugestie co moze byc przyczyna tego zawachania
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
troche czasu minelo od wizyty ale wkoncu znalazlem czas na zrobienie fotki wykresu seria wyszla 122KM i 320 Nm po korekcie softu 144,7 KM i 349,2 Nm :> martwi mnie te zachwianie momentu miedzy 2100 a 2300 logi auta zamiescilem tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_prosba_o_analize_logow_145km350nm-t29874.0.html ogolnie jestem bardzo zadowolony z tej modyfikacji zupelnie inne wrazenia z jazdy niz kiedys wszystkie komentarze mile widziane
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm
turbina byla czyszczona oraz wymieniona grucha przy turbinie pisalem juz kiedys o tym na forum, wykres z hamowni wrzuce dopiero w poniedzialek, na wykresie widac lekie "zachwianie" monentu w przedziale 2000-2200 obr. z tego co pamietam gosc ktory robil mi soft i hamowal auto mowil ze turbina w pewnym monencje przeladowoje i od tego moze byc te zachwianie na wykresie. a co wlasnie sadzisz o przeplywce czy mierzy dobrze bo patrzac na pozycje 3 z 003 dziwne rzeczy wychodza
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm
Witam prosze o analize logo, auto po modyfikacj softu zrobione na 145 KM i 350 Nm, jednak podczas hamowania auta stwierdzono ze przeplywka dziwnie sie zachowuje, prosze wiec kolegow o zerkniecie na logi i wypowiedzenie sie na ten temat Dynamiczny 000 Dynamiczny 003 Dynamiczny 008 Dynamiczny 010 Dynamiczny 011 czekam na wszystkie sugestie dziekuje za pomoc pozdrawiam
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
Ja tankuję BP ultimate ale zastanawiam się nad v-powerem. Ile Ci spala na tym paliwie i jak ogólnie je oceniasz? ogolnie spalanie wypada w granicach 7.1l styl mieszany, miasto trasa na baku robie 700km, teraz jeszcze zobacze po wymianie termostata bo powiem szczerze ze dlugo jezdzilem z uszkodzonym mialem max 81 c. powiem tak nie mam z czym porownac bo nie tankowalem nigdy innego do tego auta, a jak jestem w trasie to szukam stacji shela.
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
przylacze sie do pytania kolegi odnosnie ajm'a czy ktos z kolegow stosowal jakies dosatki do tego silnika i ktore byscie polecili, dodam ze od kupna auta tankuje tylko v-power.
-
[B5 AJM] Termostat?
witam dzis jestem po wymianie termostat ori 65 zl wymiana 50 zl w serwisie skody ultima polecam
-
[B5 II lift] spryskiwacze od golfa IV passata B5 - rezal ktos
witam przylacze sie do tematu wlasnie tez mam zamiar pokombimowac ze spryskiwaczami , jak to mozliwe zeby w passacie np. z 97r. byly mgielkowe spryskiwacze a w A4 z 03r. jeszcze byly zwykle ? tak jak to jest u moich znajomych. patrzylem u kologow i jest inaczej rozwiazany system od podlaczenia wody w audi jest od boku a w passkach sa od tylu z tego co pamietam. patrzylem tez u kolegi w Lupo i tez lipa
-
[B5 AFN] Spadek mocy powyżej 120km/h
zrob logi i wrzuc na forum koledzy obejrza i wyjdzie czemu tak sie dzieje
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (błąd 17964)
no i zrobione problemem byla gruszka przy turbinie, nie trzymala cisnienia przez co nie poruszala wogule stanga od kierownic.
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów (błąd 17964)
witam szanownych klubowiczow sprawa wyglada tak : borykalem sie z problemem przeladowania i bledem 17965 jak sie okazalo byly przytarte kierownice w turbo, wczoraj zostaly wyczyszczone i po robocie auto piekinie chodzilo i turbo ladnie sie krecilo nie pokazywalo zadnych bledow. dzis po zrobieniu okolo 60 km zrobilo sie znowu mulowate i wogule sie nie wkrecalo a obroty, po podlaczemi kompa wyskoczyl blad 17964 po skasowaniu bylo przez chwile dobrze az do momentu mocniejszego depniecia w gaz i znowu blad wstawiam dzis tylkko logi statyczne bloku 011 jutro zrobie dynamiczne o ile mi sie uda bo rozkrecic auto do 4500 obr. bedzie dardzo ciezko patrzac na te logi mam wrazenie ze zawor N75 wogule sie nie zalacza. moze ktos z klubowiczow borykal sie juz z tym problemem dziekuje za pomoc pozdrawiam
-
Chorus II do B5
niestety to radio nie bedzie pasowac czemu nie chcesz concert od A6 na CD
-
[B5 AFN] n 75 nowy i dalej tryb awaryjny?
sprawdz bledy jakie sa zapisane w sterowniku byc moze masz nie szczelen wazyki przy zaworku
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
7.0
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
to ze na allegro sa to wiem ale gdzie tu dobra wola, chec pomocy dobry uczynek jesli ktos posiada skany instrukcji prosze o udostepnienie pozdro
-
[b6] ksenon a biksenon jakie dokladnie roznice
dokladnie jak kolega opisla
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
wlasnie nie chodzi o ksiazke "sam naprawiam" bo ja mama chodzi o te instrukcje co jest dawana razem z autem ta co na okladce ma "instrukcja obslugi samochodu"
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
witam szanownych klubowiczow jako ze na forum byl juz link do polskiej instrukcji obslugi A4 Avant lecz juz nie chodzi zwracam sie z prozba jesli ktos posiada takowa instrukcje to czy moze jeszcze raz ja udostepnic dziekuje w imieniu wszystkich Audi maniakow pozdro
-
AJM - 1/2 FIS i sygnal spalania
no to jest juz nas trzech pytanie czy ktos to juz probowal zrobic i czy mu wyszlo