Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Dokładnie tak piszesz a przecież jak przełoży z prawej strony na lewą to te szwy będą po przeciwnych stronach więc na pewno poduszka nie wystrzeli tak jak powinna. Kiedyś przypatrywałem się i tak jak Sokal pisze szwy w miejscach poduszek są inne takie cieniutkie tak aby podczas strzału rozerwało ten szew więc nie kombinuj
  2. montowany jest przy recznym od strony fotela kierowcy, masz tam takie dwie dziurki jedna większa druga mniejsza w jedną musi wejść ten czujnik aby się nie poruszał a w drugą na wcisk daj fotke to ci zaznacze
  3. Pany wybieram się do Dinożarłów z dzieciakami powiedzcie no jadąc przez Szewną łatwo do Bałtowa trafić. Chodzi przede wszystkim czy nie rozkopany Ostrowiec jest
  4. Ja polecam kosiarkę B&S mam taką już 6 lat z napędem i bardzo dobra. Co do oleju to jak ktoś napisał wcześniej nie wymieniał jeszcze to w każdej instrukcji nowej kosiarki pisze że "PIERWSZA WYMIANA OLEJU MA NASTĄPIĆ PO 3 GODZINACH PRACY '' w mojej instrukcji pisze że później olej wymieniać co 40 godzin pracy.
  5. bodajże u was sprężarka jest sterowana masą a w poliftach plusem chodzi o klimatronika oczywiście cytat może zobacz w tym temacie może tam coś opisane ze zmianą kabli http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-tunelu-liftu-poliftowy-123559/
  6. o to ci chodzi opis.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  7. ma pisać tak jak mówiłem na kolor zielony full registed cos takiego na początku masz shareware a na samym już na zielono full jak ty masz bo jak masz nie pełną to wtedy może sie nie da wyłączyć poduszki mam na chomiku full 311.2 gdyby co to pisz Ross-Tech: VAG-COM Tour: Activation
  8. chodzi o pełny vag jak wciśniesz w na samym początku informacje o vag to pisze full registed na zielono czy nie
  9. a posiadacie pełny full Vag czy nie
  10. co do tego wskaźnika oleju to w starych był on na wtyczce 4 pinowej i nie wiem czy da rade sam zegar z oil przełożyć bo kiedyś patrzyłem na stary licznik to tego wskaźnika nie wyjmujesz z tą wtyczką 4 pinową więc chyba nie da rady, Marcin a co do kontroli to Arek już podsumował żeby wszystko ładnie chodziło to cały dzień trzeba spędzić. Teraz to już wiem że jak bym miał jeszcze raz takie coś zrobić to bym powiedział pier**le nie robie
  11. a czyli chcesz mieć wszystko to spoko fajna zabawa jest z podłączeniem kontroli spalonych żarówek Karol a co do ciebie to lepiej kupić miche z czujnikiem albo emulator
  12. a co ty chciałeś funkiel nówka i montaż w serwisie ja jutro bede upychał ebera do swojego już elektryka ogarnięta tylko założyć
  13. Jestem pod wrażeniem twojego zapału z tą tylnią klapą ja tam tylnej nie podłączałem niechciało mi się ciągnąć kabelka
  14. pierwsza kostka kabel biało brązowy drzwi od pasażera a tylnie ciągniesz z krańcówek tylko muszą być dwupinowe krańcówki Dziękuje Dobranoc
  15. Grzesiu wydaje mi się że jednak masa może bo raz jest ok raz nie i to tylko w pewnym zakresie licznika od 0-do 40 km/h i to nie zawsze stawiam na mase ale już Łukasz wie co ma zrobić poprawić luty te co robiliśmy bo akurat brak kalafoni było i nie które troszkę dziwnie wyglądają łączenia
  16. Łukasz tą mase sprawdź najlepiej utnij ściąg izolacje i ładnie skręć i zlutuj i musi być dobrze jak nie to może coś z diodą nie tak w liczniku. A i tak wiesz gdzie mnie znajść
  17. wszystko gra i buczy tylko czasami na dole prędkościomierz tak jakby migał, wydaje mi się że kwestia dobrego zmasowania przewodów ale jest ok
  18. według mnie powinno działać ewentualnie kwestia przyuczenia lub zmiana pinów w odpowiednie miejsca bo niektórzy już taką operacje mają za sobą
  19. Pany tak na szybko Dziś pomagam Koledze z forum w podłączeniu licznika tak na szybko bo nie pamiętam trzeba jakiś wpisywać login gdy wchodzę w licznik i aby zmienić w kanałach liczby jeśli tak to jaki bo nie pamiętam przez telefon wiem że obrotek nie działa licznik polft białe podświetlenie. więc wchodzi się w 17 wybiera kanały : 60 i wpisuje 1024 61- 256 62-1 czy dać wszystko na 0 i powinno być ok czy na 00000 czekam
  20. grippen odpowiedział(a) na nrula temat w 1.8T
    odgrzyb najpierw i problem powinien zniknąć później wymień filtr pyłkowy a tak na marginesie nie ten dział
  21. spróbuj podłączyć żółty i czerwony kabel razem i do stałego + zaprogramuj coś i poczekaj kilka minut i potem sprawdź jak będzie rozkodowane to walnięte radio.
  22. A czy musi sie patrzyć na twoje ręce dasz mu kluczyki do swego ałdi i pojedzie na miasto a ty będziesz zgrzewał
  23. czyli lepiej się za to nie zabierać bo więcej szkody narobisz niż pożytku
  24. mi znajomy kupił ostatnio Marlboro i jaki syf ale nie dziwie się za taką cene 60ml zapłacił 15 zł
  25. poszukaj na forum tyle osób sprzedaje. Zagadaj w wątku o montażu fis tam są szpece. Zakupisz licznik wyśłesz odpowiedniej osobie i on ci wgra wsad lub pin itp itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.