Treść opublikowana przez grippen
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to faktycznie wyższa szkoła. Myślałem że to się odbywa na zasadzie że wgrywa sie pin do nowego licznika ze starego immo i wszystko ładnie chodzi
-
Rdzawa maż na zawiasach od drzwi.
według mnie norma w każdych B5 tak jest
-
Brak podświetlania
one często przepalają się w taki sposób że tego można nie zauważyć sprawdź dokładnie bezpieczniki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a jest taka możliwość zrobić tak jak powinno zakodować immo starej generacji z puszki koło nogi do nowego, licznika 00 tak aby nie migała kontrolka (aktualnie zaklejona) co trzeba zrobić
-
Montaż centralnego zamka.
a czy użyłeś opcji szukaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/
-
Problem z oświetleniem wnętrza
W dziale warsztat masz o oświetleniu naprawę poszukaj
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
mi dziś właśnie przyszło coś takiego. wcześniej straszyli nawet pismo wysłali na chatę, myslałem że juz spokój a tu patrze mail od nich, wczesniej tez ich postraszyłem prawnikiem i myślałem że dali se spokój a tu: [h=1]OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY[/h]Szanowny Panie W związku z brakiem uiszczenia należnej płatności wskazanej w treści ZAWIADOMIENIA, PRZEDSĄDWOWEGO WEZWANIA DO ZAPŁATY z dnia 2012-03-21, (Sygnatura sprawy: PWDZK/20101214/084506) niniejszym zawiadamiam, iż Wspólnicy Eller Service s.c. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, właściciele serwisu Pobieraczek.pl, korzystając z usług Kancelarii Konsens S.A. podjęli skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Pana zaległej należności za zamówioną usługę w wysokości 94,80 zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec Pana roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 ). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Wspólnicy Eller Service s.c. wystąpią o zasądzenie od Pana kwoty kary umownej w wysokości 307,53 zł tytułem nie wywiązania się przez Pana z warunków zawartej umowy. Dnia 14.12.2010 o godzinie 21:30:39 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 80.50.54.254 zamówił Pan w serwisie Pobieraczek.pl usługę dostępu do serwerów Usenet w pakiecie Pobieraczek5 i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Panem a Wspólnikami Eller Service S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). Podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl oświadczył Pan, iż zapoznał się oraz w całości zaakceptował postanowienia obowiązującego regulaminu świadczenia usług "Usenet". W razie niezadowolenia z usługi miał Pan obowiązek w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej umowy i zrezygnować z przygotowanego dla Pana konta, pod rygorem obowiązku uiszczenia kary umownej stanowiącej równowartość 100 USD, ustalanej według średniego kursu NBP z pierwszego dnia miesiąca wymagalności roszczenia odszkodowawczego (§ 6 ust. 3 Regulamin świadczenia usług "Usenet" z dnia 16.04.2010). Na dzień 24.03.2013 kwota 94.80 zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym po raz ostatni wzywam Pana do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania. W przypadku niedokonania wskazanej płatności, sprawa zostanie bez kolejnego wezwania przekazana na drogę postępowania sądowego. Wszelkie wpłaty należy kierować na następujący rachunek bankowy: Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Adres odbiorcy: Al. Niepodległości 658/3, 81-854 Sopot Tytuł przelewu: OWE/20101214/1084506 Gotowy blankiet wpłaty może Pan wygenerować pod adresem https://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=pqVazGv3IJg7cu6e6j%2BxPmJfE8w%3D W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).
-
Użytkowanie e-papierosa
wybrałem coś takiego myśle że jak kupie olejek to bedzie wszystko i będzie sie można upalać 2x e-papieros Visione eGO 3 NAJLEPSZY!!!WARSZAWA!! (3077637144) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Użytkowanie e-papierosa
a bateria jak przy nich długo trzyma ile razy tak na nich się zaciągniesz bo jakieś dwa lata temu kupowałem te z pierwszej produkcji w kształcie normalnego papierosa to 100 razy człowiek się zaciągnął i po baterii. jeszcze jakieś propozycje a takie coś będzie dobre czy lepiej wziąć 1 szt a lepszą 2x E-papieros, jak VOLISH EGO 3, bateria 1000 mAh (3125763261) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Użytkowanie e-papierosa
może by tak odgrzebać temat pasowałby mi jakiś dobry i przede wszystkim aby długo trzymała bateria mogą być dwa w komplecie, aktualnie pali się prawie 1,5 paczki dziennie możecie coś polecić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany a próbował ktoś czegoś takiego aby w liczniku zakodować Kanał 38: Za pomocą tej funkcji można wyłączyć lub włączyć ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju przy niskim poziomie oleju. Obecnie ostrzeżenie to występuje we wszystkich samochodach. Funkcję tą można wykonać tylko po uprzednim wprowadzeniu kodu uprawniającego do dostępu "13861". XXXX0: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju nieaktywne XXXX1: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju aktywne Niech ktoś idzie to sprawdzić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bo ona jest zła , czerwoną wtyczkę od fisu tą 20pinową na pin 16 mase daj to kontrola spalonych żarówek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak się nie mylę to pin 16 w kostce czerwonej do masy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
są szpece na forum ja bym kupił z walniętym wyświetlaczem, później kupił nowy wyświetlacz wysłał np Cwiarze zapłacił mu za wymiane i miałbyś funkiel nówke i pewnie taniej by cie wyszło i wiedział byś co masz
-
Podłączenie czujnika poziomu płynu do spryskiwaczy do FIS 96rok - da rade?
jeżeli masz licznik z fisem starszej generacji czyli przed liftem to żeby ci pokazywało poziom płynu spryskiwaczy musisz mieć pompkę z pływakiem (tzw czujnikiem ) więc musisz się w taką zaopatrzyć to wtedy będziesz miał. co do wyświetlania drzwi to tego nie będziesz miał bo to tylko w zegarach po lifcie jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ponawiam, tak jak pisalem, zmień te kodowania, jak Ci nie pomoże tzn że masz licznik z CANem i jesteś w ciemnej d*pie jak ja byłem. Jaką masz wartość na kanale 60? 1027? chyba już nie drze ryja bo gazuje i spokój pin był jeden nie podłączony właśnie od oleju. Pare pierdółek zostało ale co mnie zaciekawiło wcześniej miałem przejściówki zrobione ktoś z forum zrobił i podświetlenie miałem po kluczyku i druga sprawa to właśnie z tą foto diodą im ciemniej tym ciemniej świeciło. A zrobiłem teraz wszystko w jak w ori poucinałem wszystkie kable i polutowałem według rozpiski przez pawelwora. Kuźwa i co się okazało podświetlenie ładne w nocy nic nie mostkowane przy foto diodzie wszystko chodzi ładnie podświetlenie na full ale tylko jak włącze światła po kluczyku nic niema. Aha zauważyłem jeszcze taką rzecz że piny w żółtej Vehicle speed 1 i vehicle speed 2 w pinie 6 i 7 one nie odpowiadają za prędkość na wskaźniku tylko one odpowiadają za uruchomienie tempomatu . Ciekawe dla czego właśnie teraz jest po światłach to podświetlenie w sumie mnie nie przeszkadza może tak być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i chyba jest nie podłączony to jest ten pin oil presure 1.8 bar coś takiego szyba kiedyś pisał żeby kodowanie zmienić na żeby nie darło ryja zmień kodowanie na 60 kanale na 1024 a na 61 na 256, i
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik polift białe podświetlenie nie chodzi mi że pokazuje żółto min tylko tylko na głównym czerwona oliwa myślę że da rade to zrobić bo nikt nie pisał że ma problem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ponawiam pytanko- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany pomocy zamontowałem sobie w końcu licznik z polifta anglika z sensorem oleju wiem że są problemy u większośći i świeci się pomarańczowa lamka Aladyna, a taki problem że po odpaleniu i dodaniu gazu zaświeca się na czerwono na środku czerwona oliwka jak to rozwiązać bo chyba da się to jakoś zrobić który pin za to odpowiada jakie kodowanie i na co zmienić- Montaż lampki podsufitki ala passat w8
Norbert co ty chcesz wątek jest o czym innym a ty piszesz o czym inny wiec o co ci chodzi. Lampa z polifta jest inna a z W8 inna więc spuść trochę z tonu- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany czy mogę dać z krańcówek kabel grubości powiedzmy 0,5 nie będzie za cienki ---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ---------- tak zapytam jeszcze czy to wsad odpowiada za gdy otwieram drzwi to się podświetla przebieg i data czy może da eis to włączyć za pomocą vaga w którymś kanale- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
im więcej siedzę nad tymi kablami to bardziej mi się pieprzy w głowie ale skoro nie miałem w ori żółtej wtyczce tego kabelka na pinie 12 Tank warning to chyba będzie zbędny?? ewentualnie opcja że może tdi nie miały nie wiem. Albo ja źle policzyłem ale mało prawdopodobne:facepalm: powyciągałem te wszystkie piny ponumerowałem a dziś będę lutował . Ewentualnie ma ktoś fotkę żółtej wtyczki aby piny były widoczne- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a jeżeli w żółtej kostce nie mam pinu 12 TANK WARNIG do czego te pin jest - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5