Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. ale chodzi o nie dodanie do licznika tylko do immo boxa po immo jest poza licznikiem a jak ja mam megamos13 i chce żeby były dwa kluczyki to mam zrobić tak jak ponizej a jak zakoduje sie kluczyk ten co normalnie sie odpala jak mozna tylko raz zakodowac ??? Kodowanie IMMO Odpalamy program VAG-com Wchodzimy w : [25 -Immobilizer] [Login - 11] - podajemy pin,poprzedzony cyfra 0, jeżeli jest prawidłowy nie pojawia się żaden komunikat,jeśli jest nie prawidłowy --> mamy komunikat o niewłaściwym pinie. Na blacie powinna zapalić się kontrolka od IMMO. Następnie : [Adaptation - 10] W [Channel Number] wpisujemy 21 [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamięci. W pole [new value] wpisujemy wartość 0 W/wym. postępowanie kasuje obecnie zapamiętane kluczyki [Test] [Save] Następnie : [Adaptation - 10] W [Channel Number] wpisujemy 21 [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamięci - wartość powinna być 0 W miejscu gdzie wcześniej wpisaliśmy 0, [new value] wpisujemy liczbę kluczyków, które chcemy zaprogramować --> jeżeli mają to być trzy kluczyki w polu [new value] wpisujemy wartość 3 Potem [Test] [Save] W tym momencie kluczyk który jest obecnie w stacyjce powinien się zaprogramować w centralce, a kontrolka IMMO na blacie powinna zgasnąć. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Wyłączamy zapłon,wkładamy kolejny kluczyk --> włączamy zapłon --> kontrolka IMMO na blacie powinna w czasie ok 2 sekund. UWAGA Po wpisaniu samego pinu (bez procedury kodowania kluczy) zapala się kontrolka od IMMO, i nawet gdy rozłączymy interfejs i wyłączymy/włączymy zapłon kontrolka nie zgaśnie, należy bezzwłocznie odłączyć klemę akumulatora na 30 - 40 sekund. W przypadku gdy chcemy zakodować 3 kluczyki, a przez roztargnienie w polu [new value] podaliśmy/wpisaliśmy wartość 4, to kontrolka IMMO będzie migać do chwili aż włożymy 4 kluczyk, a wiadomo że takiego nie posiadamy, wiec CAŁĄ PROCEDURĘ NALEŻY PRZEPROWADZIĆ OD POCZĄTKU
  2. Prosze o opis kodowania imobilizera zamówiłem pastylkę megamos13 jak mam dopisać jeden kluczyk i czy musze dopisywać istniejący kluczyk jeszcze raz. Zapytam również czy nie będzie problemu z dopisanie klucza pi wymianie na Full fis licznika z polifta bo immo miga ale wiadomo ze licznik polift a u mni immo jest w puszcze. Prosze o procedurę dopisania jednego klucza
  3. Pany a takie pytanko już dawno po wymianie licznika na polift ale zaślepiona kontrolka od immo bo miga. jakby wpisać aktualny pin do licznika to przestanie migać czy nie
  4. Witam Po wymianie wszystkich tarcz problem jest z abs wywala błąd tarcze nowe tylne były bez pierścieni i trza było ze starych przełożyć i po przejechaniu kilku metrów wywala błąd przed zabiegiem było wszystko ok 00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44) 35-10 - - - Intermittent
  5. grippen odpowiedział(a) na mario199445 temat w Audi A4 B5
    ja też teraz wymieniałem na skóre czarną troszke przerąbane przykleić ale dasz rade ja dawałem później na kleju na gorąco i póżniej pociągnąłem k+D dla pewności zeby nie puscilo przed po troszkę przeczyścić maskownice wymienić i git
  6. próbowałem ale nie chce nic urwać i straszne ciężko idzie ciekaw jestem czy masz racje bo nie chce urwać Dla potomnych on jest cały klejony i nie ma zaczepów jak w B6
  7. Witam chciałem zapytać czy jest możliwość demontażu tej klapki co jest materiał, czy są tam zaczepy czy jest klejona i nie da rady tego odczepić
  8. a jesli chodzi o tyl czyli w tapicerce i polka tylna jaki tam rozmiar jest i jakie tony średnie czy inne a i jakie radio aby to ładnie zabrzmialo
  9. Witam panowie planuje coś zrobić z nagłośnieniem w B5 bo teraz juz głośniki zaczeły pierdzieć . Chce wstawić radio ALPINE UTE-72BT Chciałbym zostać przy standardowych głośnikach chodzi o rozmiar, zakupiłem tylne tapicerki pod głośniki Przód 13 cm jakie ? średnio niskotonowe tył tapicerka jaki rozmiar org i czy średnio niskotonowe półka jakie jaki rozmiar niskotonowe chciałbym coś z hertzów i czy od razu wymienić gwizdki w drzwiach przednich i czy potrzebny wzmacniacz i jaki nie jestem audiofilem chce po prostu żeby fajnie grało ewentualnie inne radio jakie oraz głośniki też jakie
  10. pany a taka moę być http://allegro.pl/asus-z97-k-s1150-ddr3-sata6gb-usb3-fv-i5731899961.html
  11. Pany polecicie jakąś fajną nie drogą płyte pod i5 4670K i oraz jakiś dysk ssd pod płytę tak aby tylko system zainstalować i parę programów bo dane są na dysku 2TB teraz mam pamięć KINGSTON HyperX 4GB 1600MHz x2
  12. kiedy spocik można coś zorganizować przecież ja tutejszy he he
  13. moskal dołóż 200 stówki masz w biedronce gwarancja 2 lata 3 gry do tego za 1600 funkiel nówka
  14. może było coś grzebane zobacze jeszcze tym viakenem bo raz przez ten kabel z linka pierwszego łączy z immo a raz nie i wychodzą krzaczki ale zobacze i dam znać
  15. Tomcio musze chyba zobaczyć na innym kablu bo krzaki wychodzą albo błedy raz łączy sie raz nie albo wina systemy win7 64bit mam jeszcze elm 327 ale to kicha i jeszcze kabel od viakena kkl może pójdzie ahhh albo poprostu już coś było grzebane i nie da rady he he
  16. nie chce pasować tylko wyciągnąć jaki jest pin do immo w ecu lub immo box najlepiej kablem tylko jak i czym
  17. no i d*pa dzieki nawet chciałem dokodować kluczyki ahhh trudno się mówi dzięki ale co dziwnego polski vag na tym kablu odczytał eprom ????
  18. Witam panowie Kupiłem taki oto kabel http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-licznik-immo-off-pin-kluczyki-diag-i5362451631.html chciałem odczytać immo ze sterownika silnika i nie mogę a4 95 rok 1.9 wymieniłem licznik na poliftowy z fisem i tam odczytuje pin ale poprzedniego właściciela licznika. wybieram Engine control unit później edc15x read eeprom conecting device i nic nie wychodzi próbowałem commandera 1.4 i 2.5 i nic. Jakieś propozycje abym mógł odczytać pin immo nie wyciągając sterownika z samochodu chciałem zrobić np immo off
  19. to jest podświetlane diodą taką 3 mm bodajże wymieniasz diode na niebieską i tyle
  20. pany sory ze odgrzebe troszke temat ale chciałem na 100% pewności czy kompletne sprzęgło tarcza , docisk, i łozysko podejdzie z B4 1Z do A4 1Z wszystkie otwory pod sruby są takie same
  21. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    za wszystko 1000 zestaw na allegro ponad 2000 kosztuje
  22. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Siemka pany mam na upchnięcie kompletne akwa 300l , pokrywa oświetleniowa alu jedna belka 2x39W szafka filtr unimax500 2 wloty i wyloty zapasowa głowica do niego akwa pokrywa szafka firmy diversa polecam
  23. wszystko tak jak koledzy mówią w przedliftach jest po otwarciu masa a jak zamkniesz to plus
  24. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pewnie tak
  25. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    części te same tylko dodatkowo pare czujników więcej masy świeżego powietrza itp miałem zrobić ato tylko przeraziły mnie kabelki przy klimatroniku bo sporo ich tam jest a nigdzie nie mogłem gotowej wiązki wychaczyć a na miom zadupiu kabelki minimum 0,5mm a to przy klimatroniku troszkę za grube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.