Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo dobry pomysł , jakoś sie zgadamy Widze miałes normalne dzieciństwo , z rodzicami na lody ......... Ja w tym wieku zbierałem na wino dla mamy. Hahahha żartuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jutro jade do Płocka nie wiem kiedy przyjade jak bede to napisze A mecz był niezły heheh. No a spot we 2 to lipa zresztą my możemy sie spotkać w międzylesiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo nastepnym razem sie nagraj na poczte ja oddzwonie bo czasem nie moge gadac.Ale dobrze ża załatwiłeś sprawe . Eeeeeeee widzie dzisiaj kicha za spotem , pogoda tez do bani.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie mam vaga . To jak jutro bo ja moge wpaść ?
-
Przyspieszający lewy kierunkowskaz!~~
No to git Trop miałem dobry
-
Przyspieszający lewy kierunkowskaz!~~
Moze to cos związane ze spadkiem napięcia moze przebicie na tym lewym migaczu. Jak już ci ten migacz zaczyna szybciej chodzić to bez biegu dodaj gazu wtedy chyba zwolni jesli tak sie stanie to chyba przebicie . Ja tylko wymyślam bo to bardzo ciekawe
-
Zlot Mazury Lipiec
No pewnie ze bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No zdarlem Photoshopa i juz jest git No i wcześniej miałem mało fajnych zdjęć.
-
Zlot Mazury Lipiec
Noo jasne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to sie ciesze ze sie podoba Ja nie kumałem jak sie te zdjecia przycina itd ale zdarlem jakiegos progsa i juz umiem
-
Zlot Mazury Lipiec
Ja najchetniej to bym chciał jakies domki letniskowe w lesie kolo wody cos w tym stylu . Bo wiecie jak u kogoś sie robi balet to zawsze troche kicha ( to śpiewać nie wypada bo sąsiedzi to sprzątać trzeba itd itp , tak to sie zapłaci pare zeta i masz wszystko w dupalu. Wkoncu te 50 czy 100 zl to nie majątek a mamy luzik total Ale jak chcecie mi tam pasi jak wam pasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty tą Scanie może też byś zmienił na jakiegoś Kamaza przynajmniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek jak tam ci leci ? Wszystko cacy, kase zarabiasz ?
- Skype
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do jutra chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe cos sie załawi może jeszcze meliny istnieją w tym kraju
-
Gdzie znajduje się antena?
Ja mam chyba w tylnych bocznych od radia .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy sie modlą A ja nawet krówki nie moge kupić.
-
Strefa Śmiechu
http://www2.alejaja.pl/sznurki.php?a=link&id=2342&pg=1&sby=added&sor=desc hehe na żywo Zajęcie wymagające krzepy ? http://www2.alejaja.pl/sznurki.php?a=link&id=2052&pg=2&sby=added&sor=desc
-
Zlot Mazury Lipiec
heheh chyba że na relingi :D :D :D :D Hugo a ty co ? Nie wybierasz sie ? Nawet nie sciemiaj ze nie masz czasu
-
[RS4] Moja Czworka...
Dzieki za słowa pociechy
-
[RS4] Moja Czworka...
Nie no za***ista bryka Sql zawsze chorowałem na RS pare razy ogladałem twoją bryczke A z tymi felami to kosmos , jak kupowałem swojego to miałem straszny dylemat czy nowe A4 czy RS spać nie mogłem i wygrał rozsądek ale jak ogladam takie zdjęcia to mnie piiiiiiiii strzela i chyba jednak źle wybrałem
-
Zlot Mazury Lipiec
Tak co wtorek jest spot ale warto śledzić temat spociki warszawskie bo moze sie cos dynamicznie zmieniać Kurde lukas wciełeś mi sie a chciałem posta nabić ehhhhhhhh
-
Strefa Śmiechu
http://gdzie.pieniadze.patrz.pl/ hehe za***iste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo tylko nie kupuj Toshiby z dużymi prockami bo wentylatorki nie wyrabiają .