Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Noo to chyba źle sie wstrzeliłeś . :???:
  2. Noo ja też nie bede bo sam bym był
  3. Ej no kurde to kto na spota przyjedzie ? Jak coś to zrobimy za tydzień
  4. No Barta kobitki nie widzialem ale twoja Poziek wydaje sie spoko taka normalna NIE PLASTIKOWA
  5. Ja tam jestem elastyczny bede kiedy trzeba Bartt ja zabieram na zlot pare litrów nie wiem czemu ty tylko połówke , słabą głowe masz chopie hehe.
  6. Noo ja spoko jak zawsze na 99% jestem
  7. E no chyba wtorek jak zawsze
  8. uuu to kicha
  9. Te koła zamachowe Audi to jakieś totalne gówno mam 30 tyś przejechane i już sie telepie ale naszczęście jest gwarancja uff , ale i tak kicha że będą mi rozbierać nową bryke wq mnie to strasznie .
  10. Jak wszystko zrobisz i bedzie ladnie latać to na 3 już mnie dojdziesz 10000000% Ps. Co do rezanka ( hehe ) progów jak myślicie jaki napis byłby git ?Ja myślałem że czerwone Audi Quattro .
  11. Nooo Bart mam nadzieje ze bedzie git wkońcu , ale jak mówisz ze zaczyna to latać to ja już nie staje na _____ hehe
  12. ono odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    Nom tam najlepiej sie pytać ale szykuj tak od 10 tyś. Chyba że masz tiptronik to lepiej sie w to nie baw przerabiałem to
  13. ono odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    No nie krzyczcie na kolege już , może w serii miał dużo więcej np z 240 KM, jest to możliwe w A6 2.8 Q było 216 a powinno być 192 Noo ale stary bez wykresu sie nie obejdzie bo cie zjedzą hehe I nie wkręcaj sobie że wydech daje 25 %
  14. Z ostatniej chwili : Wylatuje sobie dzisiaj ze szpitala stoje i czekam na wyjazd a nagle jeeb koleś mi przywalił w dupala ( leciutko tylko małą ryske widać ) no to ja trąbie i pokazuje zeby zjechał a ten w pipe i ucieka , to ja but dorwałem go wyprzedziłem zatarasowałem droge wyskakuje i mówie ze mi przywalił a ten do mie z ryjem że co ja sobie wyobrazam że on jest starszy ze 3 pokolenia itd ( fakt miał z 90 lat ) no to mowie ze mnie to uj obchodzi ale jakoś go skłoniłem zeby zjechał i pogadał normalnie. Koleś mówi że policij nie chce no ja z wiadomych przyczyn też nie. Koleś do mnie mówi że on napewno mi tą szkode naprawi bo jest honorowy i jest najstarszym powstańcem ze starówki na to ja że byłem kiedyś harcerzem hehe. Ale dał 500 zł i pojechał . A ta rysa ktora była to był jego lakier hehe więc zostało 500 na krowe
  15. Wczoraj gadaliśmy o rezanku progów i znalazłem na allegro nawet fajne i można sobie walnąć własny napis http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php?item=102954069
  16. Poziek zaopiekujemy sie bryką nie masz sie co martwić .Mamie dobrze wytłumacz kto będzie żebyśmy przypadkiem z jakimś śrutem w dupsku nie wracali
  17. Noo już jesteśmy jak zwykle było git , głównym tematen spota było REZANIE , polewa straszna A jak tam tobie poszło , coś pozytywnie wyszło ?
  18. Z tego co wiem to język PL sie wgrywa do navi , a nie że jest na płycie z mapą. Ale może sie myle.
  19. W niemczech 120 Euro. Sprawdz może masz też Bluetooth.
  20. No wpadajcie , tyle ludzi z wawy jest a tak mało wpada na spoty .I nie ściemniajcie że brak czasu
  21. Ja sie dostosuje
  22. Koledzy to pryszcz , czujnik deszczu to dopiero wq temat Pytałem w serwisie czy da sie coś zmienić ,przestawić , niestety nie. Kaszana
  23. No mi przestawili z co 30 na co 15 i jest oki
  24. To chłopaki wpadajcie do wawy
  25. Ja mam grila spoko ale tak go rudy zjadł że boje sie go dotykać bo sie rozleci hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.