Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Nie no 7 trzeba Zdarłem coś, ale k**wa wywala sie przy instalacji
  2. ku***a ja 18 prostuje 2 razy w sezonie , nie wyobrażam sobie zapitalać po PL na 19 I to jeszcze bez programu . A tak z innej beczki , kto ma program Final Cut na Maca ?
  3. Aaa , nie chce mi sie pisać ...
  4. Kalli , piszesz że nic nie rezasz i ma byc na maxa dupowóz a zakładasz 19 cali , hyhyhy Zmień zawias , zrób moda ( z wył blok Nm ) bo inaczej ta bryka kompletnie nie jedzie .
  5. Kuuu... , dresy z BMW naciskaja
  6. Kali , nie mówiłem ci ? Sory
  7. Fajne te ASB , ale szkoda ze maja blokadę Nm i strasznie h*jowo jadą.
  8. Pierwszy rok na 3 lata potem na 2 , a stare kible co roku .
  9. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Podczas kręcenia filmu w wawie od samego rana jeździli za nami tajniacy i kręcili nas kamerą , w końcu zatrzymali wypytali o co chodzi i puścili po wszystkim poprosiliśmy rzecznika policji o udostępnienie nagrania , ale niestety nie zgodzili sie
  10. Ale z Klubem BMW nie będzie łatwo , jak zawsze
  11. Napisz PW do Alana http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=48 , ma chyba przedstawicielstwo Millteka
  12. wpadka
  13. Przecież cep z komisji nie może otwierać ofert i nie ma pojęcia ile kto dał do oficjalnego otwarcia przy wykonawcach Chyba że w tych waszych drogach jest inaczej
  14. No coś Moskal pojechałeś
  15. Wcale nie muszą być ustawione , po prostu nie jest to sprecyzowane w zamówieniach publicznych
  16. http://lajt.onet.pl/moto/1636955,wiadomosc_detal.html?x-returl=http%3A%2F%2Fmoto.onet.pl%2F1636955%2C1%2Cholek-otwiera-klub-luksusowych-aut%2Cartykul.html%3Fnode%3D2 Dobry pomysł
  17. No z 3 to już sajgon , dwie do ogarnięcia :>
  18. Niestety nie ja robiłem to zdjęcie , ale jest na nim bryka mojego starego Fote robił kumpel z klubu Mustanga Fakt faktem fajna
  19. dzieki raga przyznaj sie ze zagłosowałeś na tego parcha na końcu
  20. http://gt-online.pl/foto-grand-prix/runda-2-glosowanie/ Dzieki
  21. Zaglosujcie plz na czy http://gt-online.pl/foto-grand-prix/runda-2-glosowanie/ Gdzie to wsadzić żeby wiecej ludzi zagłosowało ?
  22. Czyli trzeba 18 diod , kup 3 lampy od A6 i styka ku***a ale ja mam łeb jednak
  23. Jak ktoś nie widział :
  24. Mnie nie będzie , ale Kasia może coś ci tam przeleci , nie wiem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.