Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Audi tak to nazwało , wiadomo o co chodzi . Teraz może tak.
  2. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    99% ludzi którzy kupują Audi ma w d.upie jak to się nazywa i o co chodzi , ważne że jedzie i działa . A jak nie pasi to kupuje się prawdziwą terenówkę .
  3. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak to działa to ja wiem , dlatego napisałem że robi to elektroniką a nie mechanicznie.
  4. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiście , hamuje koło o słabszej przyczepności . I wg Audi nazywa sie to elektroniczna blokada dyfra.
  5. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Źle to odczytałeś , to poprostu polew .
  6. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wreszcie ktoś coś zakumał . Audi nie robi mechanicznej blokady dyfrów , robi elektroniką , jak sie to wyłączy to pipa . Co roku w zimie ktoś wkleja te filmiki i co roku pitolenie na 10 stron . fachowiec
  7. hmm , odpal scaner np ten http://www.programosy.pl/download/pobierz2,advanced-ip-scanner.html i zobacz co będzie w opisie tego IP z gg , może on pokazać nazwę kompa . Możesz tam wpisać jaki zakres IP cie interesuje , domyślnie jest od 192.168.0.1
  8. Może poprostu wentylatory padły bądź na maxa brudne , wtedy robi sie restert .
  9. To znaczy że inny komp w sieci loguje sie na twoje gg. Może jakiś telefon czy coś.
  10. http://ip.boo.pl/ip.php
  11. Tak tez myślałem , podejrzewam ze podobnie bedzie z napinaczem , pewnie w innych tez bedzie padal , chociaż ja mam 200 tys i nie stuka.
  12. Nie ma to jak polak na letnich za***rdalający 40 km/h lewym pasem na autobanie
  13. Kurde , najebać się dzisiaj czy nie ?
  14. Lataliśmy pod M1 , jest koxik Kolo latał dostawczakiem , ale najlepszy był samobójca w poldonie
  15. Jest wspaniale , jeszcze z metr i
  16. Pamiętasz może nr wtrysków ? Wynika z tego ze ASB wcale nie ma poprawionych wtrysków i tez padają .
  17. VinCe , czemu wymieniałeś wtryski ?
  18. Ma wyglądać , jechać nie musi
  19. 200 może nie , ale jak masz fajną drogę i świeży śnieg to te 140 można zapylać.
  20. No tak myślałem za***iście mało , hyhyhy
  21. To ile Bajk ci w końcu to pali ? Bo już słyszę legendy o małym spalaniu 2.0 TFSI .
  22. Latałem na paru oponach , na Michelin , Dunlop super , Conti źle trzymają na boki i strasznie pływa przy dużych prędkościach na śniegu , kaszana .
  23. Nie kupuj conti , syf w porównaniu np z dunlop .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.