Treść opublikowana przez ono
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
Wiem że tip zamula strasznie , sprawdzałem, to około 1 s do 100 km/h , ale ten pojedynek jakiś niewiarygodny , koleś ma q więc na starcie najmarniej odchodzi dwie długości , więc go dogoniłeś i jechaliście równo ?. Kiedy bym nie spotkał na światłach 1.9 po chipach, programach, to zawsze była przepaść przy każdej prędkości , no ale mam manuala . Fly , to dawaj sprawdzimy jak teraz ci jedzie vs 3.0 TDI , po sofcie sprawdzimy znowu Ciekawe.
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Kiedyś w autobusach " ogórkach " na środku były takie zabudowy cofniętego silnika , rozumiem ze idziecie w tym kierunku żeby uzyskać lepsze rozłożenie mas niż 99% przód , 1% tył . No to dawać jakieś foty z cięcia giecia i spawania Ciekawa sprawa , powodzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja weekend spokojnie , wypiłem góra 3 litry.
-
[ALL B8] Do czego służy to coś?
Moze zbiorniki od zawieszenia pneumatycznego .
-
Audio w łazience
Ja jeszcze tego nie zrobiłem bo jestem w trakcie dobieranie elementów , ale wymyśliłem to na zasadzie panelu dotykowego zamontowanego w kaflach jak lustro z dostępem do zasobów sieciowych bez cd , pena itd , nie ma problemu ze szczelnoscia i za***iście wyglada , dostęp do kabli , sprzętu od drugiej strony ściany , oczywiście głośniki w suficie . Taki plan , zobaczymy jak wyjdzie Nie każda kabina czy wanna ze sprzetem to gówno, mam wanne z radyjkiem/mp3 i działa naprawdę fajnie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu masz kox full HD w mahoniu http://allegro.pl/telewizor-rubin-714-i1286269428.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwaa dzisiejsza promocja na shellu mnie rozjebala Co to za gówno w moim poście ?? Nie chce żadnego syfu reklamować , wy***ać ten shit
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooooo kropa dostałem , ale przyznam 100% racje moderatorowi bo tak nawywijalem że aż mi głupio , nie wiem co mnie skłoniło do tego , chciałbym strasznie wszystkich przeprosić . Moje życie nie ma sensu. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168203.msg1940012#msg1940012
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko byście chlali i chlali , menele
-
[ALL B6/B7] Co to za przycisk?
Pewnie katapulta OT w dziale technicznym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pier**le , dzisiaj składałem jakieś szafki komody itd z Ikei , mam dość srubek na rok kurvva , masakra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No lece sobie spokojnie patrzę jakaś pipa zamula to go bzyk a ten miga łapami macha , myśle pały stoją i tak sobie ze 2 km 50 km/h przejechalismy . Bryka prezentuje sie super Jeszcze raz gratki i opij dzisiaj bo sie zj**ie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Horneto , a sprawdzał czy sąsiadka nie ma przedmucha na rurze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa i takie dziecko za pare lat w szkole zobaczy mamusie na iPhone kolegi , to dopoero kox.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślicie ze maja tam HaBeO i Jutuba ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo boberq gratki bryki , fakt A6 2.0 pewnie łba nie urywa ale jest rozsądne.... jak kupowanie za dużych butów dla dziecka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W miejscu spota jest Filipek ze swoim warsztatem car audio, myśle ze tuner w A6 ogarnie z pacem w dupsku Fajny nocleg w wawrze jest w centrum zdrowia dziecka , ceny normalne i w pyte samotnych mamusiek Obok hotelik pielęgniarek zwany potocznie tartakiem mieszkałem tam 2 lata , polecam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Rsa jest karbonowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee słyszałem ze jest na jakiejś tabliczce znamionowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie w końcu jest ten numer RS a ?
-
RS4 Cantona
No nareszcie , dobrze ze się udało gratki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Każde wyjedzie jak się nie odłączy elektronicznej blokady dyfra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ehhhh te sobotnie poranki , kurvvaaaaaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy , a co to jest VAG ? Bajk bryka git , szkoda że sedan , ale dobrze że Q :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to w czym ? Wszystkie programy z APP za free , i kupe innych możliwości .