Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Wiem że tip zamula strasznie , sprawdzałem, to około 1 s do 100 km/h , ale ten pojedynek jakiś niewiarygodny , koleś ma q więc na starcie najmarniej odchodzi dwie długości , więc go dogoniłeś i jechaliście równo ?. Kiedy bym nie spotkał na światłach 1.9 po chipach, programach, to zawsze była przepaść przy każdej prędkości , no ale mam manuala . Fly , to dawaj sprawdzimy jak teraz ci jedzie vs 3.0 TDI , po sofcie sprawdzimy znowu Ciekawe.
  2. Kiedyś w autobusach " ogórkach " na środku były takie zabudowy cofniętego silnika , rozumiem ze idziecie w tym kierunku żeby uzyskać lepsze rozłożenie mas niż 99% przód , 1% tył . No to dawać jakieś foty z cięcia giecia i spawania Ciekawa sprawa , powodzenia
  3. Ja weekend spokojnie , wypiłem góra 3 litry.
  4. Moze zbiorniki od zawieszenia pneumatycznego .
  5. ono odpowiedział(a) na pox temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jeszcze tego nie zrobiłem bo jestem w trakcie dobieranie elementów , ale wymyśliłem to na zasadzie panelu dotykowego zamontowanego w kaflach jak lustro z dostępem do zasobów sieciowych bez cd , pena itd , nie ma problemu ze szczelnoscia i za***iście wyglada , dostęp do kabli , sprzętu od drugiej strony ściany , oczywiście głośniki w suficie . Taki plan , zobaczymy jak wyjdzie Nie każda kabina czy wanna ze sprzetem to gówno, mam wanne z radyjkiem/mp3 i działa naprawdę fajnie .
  6. Tu masz kox full HD w mahoniu http://allegro.pl/telewizor-rubin-714-i1286269428.html
  7. Karwaa dzisiejsza promocja na shellu mnie rozjebala Co to za gówno w moim poście ?? Nie chce żadnego syfu reklamować , wy***ać ten shit
  8. Noooooo kropa dostałem , ale przyznam 100% racje moderatorowi bo tak nawywijalem że aż mi głupio , nie wiem co mnie skłoniło do tego , chciałbym strasznie wszystkich przeprosić . Moje życie nie ma sensu. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168203.msg1940012#msg1940012
  9. Tylko byście chlali i chlali , menele
  10. Pewnie katapulta OT w dziale technicznym
  11. pier**le , dzisiaj składałem jakieś szafki komody itd z Ikei , mam dość srubek na rok kurvva , masakra.
  12. No lece sobie spokojnie patrzę jakaś pipa zamula to go bzyk a ten miga łapami macha , myśle pały stoją i tak sobie ze 2 km 50 km/h przejechalismy . Bryka prezentuje sie super Jeszcze raz gratki i opij dzisiaj bo sie zj**ie
  13. Horneto , a sprawdzał czy sąsiadka nie ma przedmucha na rurze ?
  14. Karwa i takie dziecko za pare lat w szkole zobaczy mamusie na iPhone kolegi , to dopoero kox.
  15. Myślicie ze maja tam HaBeO i Jutuba ?
  16. Nooo boberq gratki bryki , fakt A6 2.0 pewnie łba nie urywa ale jest rozsądne.... jak kupowanie za dużych butów dla dziecka.
  17. W miejscu spota jest Filipek ze swoim warsztatem car audio, myśle ze tuner w A6 ogarnie z pacem w dupsku Fajny nocleg w wawrze jest w centrum zdrowia dziecka , ceny normalne i w pyte samotnych mamusiek Obok hotelik pielęgniarek zwany potocznie tartakiem mieszkałem tam 2 lata , polecam
  18. Do Rsa jest karbonowa
  19. Eeee słyszałem ze jest na jakiejś tabliczce znamionowej
  20. Gdzie w końcu jest ten numer RS a ?
  21. ono odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No nareszcie , dobrze ze się udało gratki
  22. Każde wyjedzie jak się nie odłączy elektronicznej blokady dyfra
  23. ehhhh te sobotnie poranki , kurvvaaaaaaaa
  24. hyhy , a co to jest VAG ? Bajk bryka git , szkoda że sedan , ale dobrze że Q :oklaski:
  25. Jak to w czym ? Wszystkie programy z APP za free , i kupe innych możliwości .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.